چای فله

قیمت چای فله لاهیجان

چای فله تنوع و درجه بندی بالایی داشته و قیمت چای فله لاهیجان در بازار فروش نقاط مختلف بسته به عوامل متعددی دارد. برای خرید چای درجه یک فله ای قیمت روز آن را چطور مطلع می شوید؟ چگونه به کیفیت و اصل بودن چای پی می برید؟

چای فله

محصولات متعددی در دنیا وجود دارند که به صورت رو باز و فله در حال عرضه هستند اما در برخی از آن ها حساسیت های خاصی وجود داشته و برند ها و بسته بندی ها وارد عمل شده تا بتوان سطح نیازات مختلف را فراهم نمود. چای از آندسته از محصولات است که هم به صورت فله و هم مارک در حال فروش در بازار است زیرا بسیاری معتقدند که چای های روباز بسیار مورد آلودگی قرار داشته و امکان تضعیف کیفیت در آن ها وجود دارد. در شهر لاهیجان با توجه به وجود باغ های وسیع چای می توان کارخانه های چایسازی بسیاری را مشغول فعالیت دید که توانسته اند بهترین و مرغوب ترین انواع چای را راهی بازار مصرف نمایند.

چای فله

چای فله به دسته چای هایی اتلاق می گردد؟

به چای هایی که در بسته های روباز و قابل رویت و لمس در حال فروش می باشند چای فله گویند که آزمون و امتحان از اصل بودن در آن به راحتی امکان پذیر می باشد. این چای ها عمدتا در کیسه های مختلف و حاوی نایلون برای عدم عبور رطوبت و حفظ کیفیت عرضه شده و در مقام اول خرید و فروش در ایران قرار دارد.

درجه بندی های قابل فروش چای فله لاهیجان در بازار

 • زرین
 • ممتاز
 • چای شکسته 1 تا 3 و معاف
 • چای قلم با چوب تا سورت شده در درجات مختلف
 • چای باروتی ریز یا گرانولی
 • چای خاکه

چای فله

قیمت چای فله لاهیجان

قیمت های ارائه شده به صورت مصرف کننده بوده و جهت اطلاع از قیمت روز و عمده به جهت نوسانات موجود بهتر است تا با کارشناسان واحد فروش در ارتباط باشید.

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل فله 60000
چای سیاه ممتاز فله 50000
چای سیاه شکسته فله 40000
چای سیاه قلم با چوب فله 35000
چای سیاه قلم بدون چوب فله 45000
چای سبز زرین فله 60000
چای سبز ممتاز فله 50000
چای سبز قلم کم چوب فله 45000

چای فله

چگونه به اصل بودن چای فله پی ببریم؟

این پرسش سوالی است که ذهن شاید بسیاری از شما را درگیر نموده باشد. شاید شناخت این امر برای بسیاری دشوار باشد اما شیوه هایی وجود دارد که بتوان تا حدی آن ها را برای محقق نمودن این امر به کار برد.

 1. لمس چای فله و زبر و ضخیم بودن چای
 2. اندکی از چای فله را در آب سر یا جوش ریخته نباید سریع رنگ پس دهد
 3. رنگ ظاهر چای یکدست مشکی نبوده و تمایل به قهوه ای دارد
 4. اگر در مشتی از چای هوا بدمید خواهید دید رایحه طبیعی دارد نه مصنوعی
 5. در چای اصل ساقه حتما قابل رویت خواهد بود حتی در صورت سورت
 6. هرچه چای انتخابی ظاهر درشت تر داشته باشد مرغوب تر خواهد بود
 7. درصد خاکه در آن نباید بالا باشد.

چای فله

مرکز خرید چای فله

چای های فله در بازار ایران هم از طریق واردات و هم تولید داخلی تزریق می گردد اما چای فله تولید شده در لاهیجان و دیگر نقاط همجوار به دلیل تولید در داخل و عدم فرآوری بر روی آن ها کاملا با اطمینان بیشتر و خلوص بالاتر در حال عرضه می باشند و حال آنکه نمونه های وارداتی به دلیل مدت ها پشت درب گمرک ماندن و تا ورود به بازار نمی توان از تاریخ درست و کیفیت آن اطمینان حاصل نمود. مرکز چای ایرانی در شمال ایران توانسته به صورت مستقیم بهترین چای سنتی و اصیل را تضمینی در سطح بازار به صورت عمده و جزیی پخش و توزیع نماید و شرایط بهینه ای را برای خریداران فراهم نماید.

چای فله

فروش عمده چای فله لاهیجان

مسلما حجم بالای خریداران چای فله ای را عمده فروشان، فروشگاه ها، تجار و شرکت های بسته بندی تشکیل می دهند. هرچه حجم سفارش بالاتر کاهش قیمت نهایی بیشتر خواهد بود. فروش عمده انواع چای سیاه و چای سبز فله به قیمت درب کارخانه در چین بهاره، پاییزه و تابستانه با سطح کیفی بالا در مرکز چای لاهیجان در حال انجام است و قیمت چای فله لاهیجان را به صورت ارزان تر و رقابتی می توان تهیه و تامین نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com