مرکز خرید چای ایرانی اعلا

مرکز خرید چای ایرانی خرید و فروش عمده انواع چای اعلا لاهیجان را در سراسر بازار داخل فراهم نموده است. خرید بی واسطه و قیمت های ارزان و مناسب در کنار بهترین چای سنتی توانسته این مرجع را به یکی از مراکز مهم پخش چای در تهران و سایر شهر های ایران تبدیل نماید. چگونه چای اصل و مرغوب را تشخیص دهیم؟

خرید چای ایرانی

چای کالای پرفروش در بازار برشمرده می شود که الزاما در سبد خرید هر خانواده ایرانی آن را مشاهده می نمایید. امروزه مراکز پخش و عرضه چای در سطح گسترده ای جهت بهبود در دسترسی و درخواست بالا اقدام به فعالیت نموده اند و با توجه به اشباع بازار از این نوشیدنی محبوب و دوست داشتنی اما می توان انواع چای نامرغوب و تقلبی را نیز شاهد بود که مضرات و عواقب جبران ناپذیری را با خود به همراه دارند.

تاچه حد با چای ایرانی آشنایی دارید؟ اگر قصد خرید چای از نقاط چایخیز را داشته باشید چگونه و از کجا آن را خریداری می نمایید؟

در دو استان گیلان و مازندران که تنها قطب تولید چای در ایران هستند باغات چای در سطح وسیع و در ارتفاعات و نقاط پست دیده می شوند که با توجه به حساسیت آب و هوایی شما شاهد تنوعی از عطر و طعم و رنگ در این چای ها خواهید بود ضمن اینکه از هیچ سم، اسانس و رنگ شیمیایی در این چای ها استفاده نمی گردد.
مراکز تولید و فروش چای در خطه های چایخیز می توانند با توجه به نظارت و جدیت سازمان چای بر روی چای های تولید شده به عنوان معتبرترین مرکز خرید چای در نزد خریداران شناخته شده تا دسترسی به چای خالص و حمایت از چای داخلی افزایش یابد.

خرید چای ایرانی

دسته بندی چای ایرانی موجود در بازار

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای دستی
 • چای سفید که میزان تولید اندک و تنها جنبه صادراتی دارد.

مرکز خرید چای

تشخیص چای اصل و مرغوب

آیا چای خوب را می شناسید؟ چگونه در زمان خرید و یا بعد آن مرغوبیت یا اصل بودنش را تشخیص می دهید؟ برای تشخیص کلی چای باید فرد متبحر بوده و یا نیاز به آزمایشگاه دارید اما مرکز خرید چای معتبر علی الخصوص در نقاط چایخیز منابع خوبی برای این امر و ثبت سفارش محسوب می گردند. و اما تشخیص کلی قبل و بعد خرید چای :

 1. لمس چای و احساس زبری و برندگی در چای
 2. دمیدن هوا در مشتی از چای و انتشار رایحه طبیعی از چای نه بویی شبیه ادکلن
 3. رنگ مشکی رو به قهوه ای نه یکدست سیاه بودن چای
 4. رنگ ظاهری مات نه براق که نشان از رنگ و اسانس دارد
 5. رویت ساقه در چای هر چند اندک
 6. آزمون چای در آب و عدم رنگدهی سریع آن چه در آب گرم و چه سرد
 7. رنگ زلال و شفاف چای پس از دمکشی
 8. عدم رویت مواد روغنی بر روی سطح چای دمکشیده در فنجان
 9. عدم ته نشینی رنگ چای در فنجان

مرکز خرید چای

مرکز خرید چای ایرانی اعلا

با توجه به تشویش اذهان عمومی نسبت به چای ایرانی و برتری دادن به چای حاوی رنگ که از طریق قاچاق و دیگر راه ها به بازار ورود پیدا می کنند اما امروزه با تلاش های فراوان دولت و فعالین حوزه چای و رسیدن به این اعتماد در بین خریداران که چای ایرانی سالم و طبیعی است لذا این چای در مراکز فروش بسیاری در حال عرضه می باشد. مرکز خرید چای ایرانی نیز بر حسب این اعتماد عرضه و پخش مستقیم و بی واسطه چای اعلای شمال را برای خریداران فراهم نموده تا به صورت تازه و در حجم مورد نظر اقدام به تهیه و تامین چای مورد نظر نمایند.

مرکز خرید چای

فروش عمده چای در مرکز خرید چای ایرانی

شاید از جمله افرادی هستید که به توزیع و فروش چای در شهر و مراکز خود مشغول می باشید آیا می دانید می توانید از طریق مرکز خرید چای مقابل بهترین و مرغوب ترین انواع چای فله و بسته بندی با برند های نام آشنا را به یکباره از طریق این مجموعه خریداری نمایید؟ جهت داشتن میزان متنوعی از چای اصیل ایرانی کافیست تا از همین حالا همکاری و فعالیت خود را آغاز و همکاری خوب و تداوم داری را با حاشیه سود مناسب تجربه نمایید.

مرکز خرید چای

نحوه عرضه چای در مرکز خرید چای ایران

 • چای فله
 • چای بسته بندی
 • چای کیسه ای (تی بگ)

نمونه های فوق قابل ارسال هم به صورت جزیی و هم عمده می باشند ضمن اینکه حداقل میزان سفارش جزیی از 2 کیلو و سفارش عمده از 50 کیلو آغاز می گردند.

سفارشات از چه طریقی ارسال می گردند؟

 • باربری
 • اتوبوسرانی
 • پست
 • تیپاکس
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com