خرید چای ارگانیک

مرکز خرید چای ارگانیک ایرانی

خرید چای ارگانیک اینترنتی و مستقیم از شهر چای ایران لاهیجان در حجم عمده و جزیی آغاز شد. مرکز خرید چای ارگانیک ایرانی انواع چای سبز و سیاه را با کیفیت درجه 1 و قیمت مناسب عرضه و پخش می نماید. مراکز فروش چای اصل و طبیعی شمال چه معیار هایی را در ارسال سفارشات در نظر دارند؟

خرید چای ارگانیک

گیاه چای از گیاهان همیشه سبز با قابلیت یکبار کشت بوده که تا 50 سال قابلیت بهره برداری دارد. هر ساله این گیاه هرس شده تا مانع از بزرگ و درخت شدن آن شوند. این گیاه در نواحی شمال ایران در نقاط هموار و در ارتفاعات بسیار بلند رشد یافته و از بهترین آب و هوا و شرایط اقلیمی رشد برخوردار است. برداشت چای با دشواری های بسیاری برای چایکاران به دلیل صعب العبور بودن برخی مناطق همراه بوده اما چای برداشت شده و خشک شده آن رنگ و جلوه و مزه دلنشینی را با خود به همراه دارد. با توجه علاقه وافر ما ایرانی ها به چای در هر خانه ای که وارد می شوید مهمان یک فنجان چای می شوید و چه بهتر که چای در نظر گرفته شدم سالم و خوش طعم باشد که با در نظر گرفتن تولید این چای در ایران و اطمینان از سلامت و حمایت از چایکار این چای را مهم و خریداری نماییم.

خرید چای ارگانیک

چای ارگانیک یعنی چه؟

بوته های چای در مناطق بسیاری از دنیا که قابلیت کاشت این گیاه را دارند با هجوم آفت و حشرات و در نتیجه سمپاشی گیاه همراه است که نشت این سم در برگ ها و برداشت آن سبب می شود تا چای سالم نبوده و امراض بسیاری را برای مصرف کننده به دنبال داشته باشد. در شمال ایران باغات چای مصون از هرگونه آفت و حشرات موذی بوده و در هیچ مرحله ای از پرورش و تولید به هیچ وجه از سم های شیمیایی استفاده نمی شود در نتیجه چای به دست آمده طبیعی، سالم و به معنای تمام کلمه ارگانیک خوانده می شود. کیفیت این محصول به گونه ای است که به کشور های دیگر هم صادر می شود.

ویژگی های چای ارگانیک چیست؟

 1. این چای به خصوص در نوع چای سیاه دارای خصوصیاتی همچون :
 2. قیمت بالاتر نسبت به نمونه های دیگر
 3. دارای تلخی و گسی بیشتر به دلیل عدم استفاده از اسانس
 4. رنگدهی بالا به شکل طبیعی بعد دمکشیدن
 5. رایحه مطبوع و دوست داشتنی
 6. دیر دم

چای ارگانیک

مراکز فروش چای اصل و طبیعی شمال چه معیار هایی را در ارسال سفارشات در نظر دارند؟

 • کیفیت بالای چای
 • قیمت ارزان تر و مناسب تر نسبت به بازار
 • چای های تازه و تولید سال
 • داشتن تنوع محصول و دادن حق انتخاب بیشتر به مشتری
 • ارسال سریع و مستقیم سفارشات
 • نحوه ارسال بار و در بر داشتن پایین ترین هزینه برای مشتری

چای ارگانیک

چرا چای های ارگانیک بهاره بیشتر مورد توجه قرار دارند؟

از آنجا که در دوره زمستانی به گیاه چای اجازه استراحت داده می شود لذا در بهار جوانه های ابتدایی دارای بیشترین میزان مواد مفید در خود هستند که خاصیت های بسیاری را در خود نهان دارند و با نوشیدن آن حس شادابی و طراوت را قطعا حس خواهید نمود از این رو خرید چای ارگانیک بهاره بسیارمورد توجه قرار داشته و خواهان بسیاری را دارا می باشد.

قیمت خرید چای ارگانیک

با توجه به اینکه چای های حاوی اسانس وارداتی موجود در بازار از قیمت بالای برخوردار هستند اما چای ارگانیک ایرانی دارای بهای کمتری نسبت به نمونه های خارجی بوده ضمن اینکه خاصیت بالاتری را در خود نهان دارد. فصول برداشت، نوع چای انتخابی، میزان دست به دست شدن از مهم ترین عوامل در قیمت خرید چای ارگانیک هستند که با توجه به این فاکتور ها خرید مستقیم از مراکز تولید و فروش چای در شهر های چایخیز می تواند شما را از قیمت روز و یکسان در هر نقطه از کشور بهره مند نموده تا خرید آگاهانه ای را در حجم مورد نظر انجام نمایید.

خرید چای ارگانیک

مرکز خرید چای ارگانیک ایرانی

امروزه تعداد خریدارانی که رو به چای خالص و طبیعی آورده اند همچنان در افزایش است زیرا دریافته اند که مصرف مدام چای های حاوی رنگ امراض و بیماری ها و در نتیجه هزینه های بالای درمانی را در پی دارند. مرکز خرید چای ارگانیک ایرانی از لاهیجان توانسته در طی سال ها تجربه و داشتن کارشناسان مجرب بهترین چای فله، بسته بندی و نمونه های متنوع چای صادراتی را به شکل خالص و تضمینی به متقاضیان عرضه نماید. خرید اینترنتی چای از مزیت های فراهم شده در این مجموعه برای علاقه مندان به چای شمال ایران بوده که می توانند با غنیمت شمردن وقت و صرف هزینه کمتر تجربه خوبی از خرید را برای خود رقم بزنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com