قیمت چای بهاره گیلان (لاهیجان) اصل

چای بهاره گیلان (لاهیجان) اصل کاملا طبیعی و دارای رایحه و رنگ و طعم عالی می باشد. جهت استعلام قیمت چای بهاره گیلان چه زمان می توان اقدام نمود؟ فروش انواع چای مرغوب سیاه و سبز در مرکز خرید آنلاین چای ایرانی با شرایط عالی و به قیمت درب کارخانه انجام می گردد.

چای بهاره گیلان

گیلان یکی از مناطق خوش آب و هوایی است که با داشتن اقلیم مناسب محصولات کشاورزی متنوع و مرغوبی را پرورش و تولید می نماید که محصول چای یکی از محصولات خاص و استراتژیک در این استان است که 90 درصد از سطح باغات چای موجود در ایران در شهر های مستعد این استان واقع می باشند. برگ های سبز گیاه چای نیز از موارد حساس بوده و نیاز است تا سریع به کارخانه انتقال داده شوند از این رو کارخانه های چایسازی بسیاری در نزدیک ترین محل به باغات چای وجود داشته که نقش مهمی را در تولید چای مرغوب و باکیفیت ایفا می نمایند.

اسامی انواع چای بهاره گیلان

 • چای سرگل بهاره گیلان
 • چای ممتاز بهاره گیلان
 • چای شکسته بهاره گیلان
 • چای قلم بهاره گیلان
 • چای باروتی بهاره گیلان
 • چای خاکه بهاره گیلان

چای بهاره گیلان

چای سرگل بهاره لاهیجان

اگر قرار باشد از بهترین چای ایرانی نام برده شود قطعا نام چای لاهیجان برای ایرانیان آشنا خواهد بود. یکی از بهترین فصول برداشت چای که قطعا چای های آن به کیفیت بالا مشهور می باشند فصل بهار است. در این زمان از بهترین برگ های به اصطلاح یک غنچه و دو برگ در تهیه چای استفاده شده و به دلیل عدم افزوده شدن هر ماده خارجی و عدم دستکاری چای حاصله تلخ و گس و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. چای سرگل به اولین چین چای گفته شده و قیمت چای بهاره گیلان (لاهیجان) اصل بالاتر از سایر رده های تقسیم شده چای می باشد.

دلایل تفاوت انواع چای سیاه از هم چیست؟ چرا شکل و رنگ چای‌ ها با تفاوت دارند؟

گیاه چای گونه ای حساس خوانده می شود که وقتی در آب و هوای مختلف رشد می ‌کند جزو گیاهانی است که خیلی سریع تغییرات حاصله را از خود نمایان می نماید به طوری که حتی در دو شهر همجوار که قابلیت کشت چای را دارند نمی توان دو چای با یک خصوصیت را شاهد بود.

 1. منطقه
 2. نوع برگ ها
 3. زمان برداشت در بهار، پاییز یا تابستان
 4. نحوه برداشت
 5. شیوه تولید در کارخانه از عامل های مهم و تاثیرگذار در کیفیت چای هستند.

اصلی ترین تولیدات عمده چای در دنیا چای سیاه، چای سبز و چای سفید هستند. زمانی که برگ ها چیده و به شکل تازه برای عملیات پلاسیدن یا تخمیر فرستاده می‌ شوند، چای سیاه حاصل می شود چایی که بیشترین تنوع رنگ و رایحه را در خود نهان دارد.
بهترین، مرغوب ‌ترین و خوش ‌طعم‌ ترین چای، چای بهاره گیلان است که بعد آن چای تابستانه و چای پاییزه قرار می گیرند. انتقال چای های خشک از ال های با نمره خاص سبب تمایز چای ها در قیمت، کیفیت و سایز شده و در قدرت رنگدهی چای تاثیرگذار هستند. بنابر این شاهد چای هایی هستیم که شکل ظاهر متفاوت، زمان دمکشی متمایز بر حسب اندازه و قدرت رایحه آنها هستیم.

چای بهاره گیلان

قیمت چای بهاره گیلان

با توجه به اینکه قیمت چای بهاره گیلان بالاتر از سایر برداشت های تابستان و پاییز است اما خریداران بسیاری با توجه به کیفیت و خواص بالایش آن را پسندیده و همواره برای خرید و فروش انواع چای فصل بهار را برمی گزینند. برای اینکه بتوان هر ساله از بهترین چای بهاره گیلان به شکل مستقیم و قیمت های رقابتی چای سنتی و طبیعی آن بهره مند شده، بهترین گزینه ارتباط با مراکز فعال در شهر های چایخیز و دریافت ارزان تر و مناسب تر قیمت ها و در نتیجه سطح کیفیت بالای چای های شد.

چای بهاره گیلان

خرید چای بهاره لاهیجان اصل

چای اصل چایی است که بتواند به خودی خود بدون هیچگونه افزودنی رنگ، رایحه و مزه دلنشینی را ایجاد نماید. دز شهر لاهیجان، رودسر، فومن و دیگر شهر های چایخیز گیلان طبیعی ترین و خالص ترین چای های دنیا بدون هیچ رد شیمیایی تولید و در نتیجه امروزه تقاضای خوبی را در میان خریداران دارا می باشند. نمایندگی چای گیلان پخش عمده و خرید چای بهاره گیلان (لاهیجان) اصل و… را به صورت چای فله ای و بسته بندی و درجه یک ترین انواع چای صادراتی درجه یک را فراهم و بدون محدودیتی می توان تقاضای خرید چای اصیل را در هر حجمی با شاخصه قیمت بسیار مناسب انجام نمود.

نکات کلی در زمینه چای بهاره گیلان (لاهیجان)

 • بسیار معطر و خوش طعم و 100% ارگانیک
 • حجم کم تولید، نادر و گران تر
 • زبانزد عموم جامعه و هم اینک در بازار جهانی
 • بهترین چای بهاره گیلان به شهر لاهیجان تعلق دارد.
 • این چای ضد سرطان، کاهش دهنده ی چربی، ضد ویروس و کاهش دهنده ی قند خون بوده و در درمان بسیاری بیماری ها موثر می باشد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com