نمایندگی فروش چای گیلان

نمایندگی فروش چای گیلان

نمایندگی فروش چای گیلان بهترین انواع چای بهاره لاهیجان، چای ممتاز شمال و مارک های معتبر را با ارزان ترین قیمت در سراسر ایران عرضه و پخش می نماید. مرغوب ترین چای فله و خرید چای 100% طبیعی را می توان در مرجع چای ایرانی درخواست نمود. فروش عمده و کیلویی چای از برترین کارخانه ها و باغات چای شمال دست اول انجام می گردد.

نمایندگی فروش چای گیلان

برای خرید چای ایرانی بزرگ ترین و مهم ترین مقصد قطعا استان گیلان با داشتن بیشترین باغات و منابع تولید چای می باشد. این استان یکی از استان های مستعد با قدرت تولید چای در حجم بالا و چای های کاملا خالص و سالم است که دارای رایحه و رنگ بی نظیری می باشند. زمان برداشت چای در این استان در سه فصل بهار، تابستان و پاییز است و همواره چایکاران چای برای برداشت چای مناطق مختلف ائم از ارتفاعات و نقاط صعب العبور را طی و با تلاش فراوان برگ های اعلا و ارزشمند چای را تحویل کارخانه ها به جهت تهیه چای سنتی و اصیل ایرانی می نمایند.

نمایندگی فروش چای گیلان

انواع چای گیلان

پس از تحویل برگ های سبز چای به کارخانه ها و درجه بندی آن ها توسط کارشناسان وارد پروسه تولید شده و رایج ترین چای گیلان را دو چای سیاه و چای سبز می باشند. در انتهای مراحل چای خشک آماده شده برای مشخص شدن نام و قیمت در بازار دسته بندی شده و سپس راهی بازار مصرف می گردند. چای سفید نیز از تولیدات چای در گیلان و حاصل برگ گیاه چای است اما میزان کمی از آن به دلیل سختی در برداشت و تولید حاصل می شود که به دلیل ارزش قیمت بالا از جمله چای لوکس بوده و تنها جنبه صادراتی را دارا می باشد.

نمایندگی فروش چای گیلان

بهترین برند چای گیلان

با فعالیت بالای کارخانه های چایسازی در گیلان لذا می توان برند های متعددی از چای ها را نیز شاهد بود که توسط نمایندگی فروش چای گیلان در حال عرضه می باشند. از بهترین برند چای گیلان می توان از نام های :

 • چای رفاه
 • چای تیما
 • چای معروف
 • چای غنچه اصیل
 • چای نادری
 • چای نوشینه
 • چای نوشین و بسیاری دیگر یاد کرد.

در زمینه چای فله ای نیز اگر قرار باشد از چای خاصی نام ببریم می توان از انواع چای بهاره و یا نام چای سرگل و ممتاز یاد کرد که آمار تقاضای بالایی را به شکل عمده در نمایندگی فروش چای گیلان دارا می باشند.

نمایندگی فروش چای گیلان

قیمت چای گیلان

قطعا در زمینه هر محصولی منابع اصلی می توانند در ارائه قیمت های ارزان تر و رقابتی بسیار مثمر ثمر باشند. از این رو سرمایه گذاری در این زمینه حاشیه سود خوبی را به همراه خواد داشت ضمن اینکه در حوزه چای برای آغاز فعالیت نیاز به سرمایه گذاری بالایی نمیباشد. نمایندگی فروش چای گیلان با بهترین نمونه چای های طبیعی و خالص، از مراکز معتبر و کارخانه های چایسازی برترین نقاط علی الخصوص چای لاهیجان را در سراسر شهر های ایران عرضه می نماید. برای دریافت قیمت روز چای برای بازار داخل و چای صادراتی درجه یک از هم اینک با ما همراه شوید.

نمایندگی فروش چای گیلان

نمایندگی فروش چای گیلان

از آنجا که کیفیت و مرغوبیت چای برای نمایندگی فروش چای گیلان بسیار حائز اهمیت بوده لذا تمامی چای ها بدون واسطه و دست اول به متقاضیان عرضه شده و می توان طبیعی ترین چای دنیا که در خوش رنگ و طعم مثال زدنی می باشد را به راحتی و در کمترین زمان در اختیار داشت. این ساختار :

 1. قیمت دست اول
 2. کیفیت تضمینی
 3. حق انتخاب تنوعی از چای ها
 4. امکان خرید عمده و کیلویی چای
 5. سرعت در پخش چای
 6. ارسال مستقیم چای از کارخانه تا دفتر کار
 7. صادرات چای
 8. برند سازی چای ایران
 9. ترویج مصرف چای ایرانی
 10. حمایت از چایکاران و کارخانه داران را به ارمغان آورده است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com