چای گیلان

قیمت خرید چای بهاره گیلان

چای گیلان بهترین و بزرگترین تولید کننده در ایران می باشد. قیمت خرید چای بهاره گیلان در سال 99 چقدر تعیین شده است؟ پخش و فروش عمده انواع چای اصیل شمال و مرغوب ترین چای سنتی لاهیجان در بازار سراسری آغاز شد.

چای گیلان

Iran Tea Tasting Tour

انواع چای گیلان

در گیلان بیشترین حجم تولید چای از برگ سبز چای به چای سیاه و چای سبز باز می گردد و می توان چای طبیعی و فاقد هرگونه ماده افزودنی را در این خطه به راحتی جستجو نمود چرا که به هیچ وجه در مراکز تولید چای مجاز به افزودن ماده خارجی غیرمجاز به چای نبوده و سلامت چای ها مورد تایید می باشند. مبنای تولید چای کاملا سنتی و در نتیجه رایحه و رنگ بی نظیری را می توان در چای ها مشاهده نمود.

اسامی رتبه بندی شده چای گیلان

جهت دسترسی بهتر به چای مرغوب دسته بندی شدن چای ها در مراحل انتهایی آماده سازی در کارخانه ها انجام شده و چای ها بر أساس شکل ظاهر و کیفیتی که دارند در رتبه های مختلف قرار می گیرند. اسامی آن ها از کیفیت بالا به پایین تر عبارتند از :

 • چای سرگل(زرین یا سرچین)
 • چای ممتاز
 • چای قلم
 • چای شکسته
 • چای باروتی
 • چای خاکه

خواص چای گیلان

 • آنتی اکسیدان بالا
 • رفع خستگی و نشاط بخش
 • کمک به قدرت تمرکز بیشتر
 • افزایش قدرت دفاعی بدن
 • کاهش فشار خون
 • کاهش کلسترول
 • کمک به دفع سموم بدن
 • ضدویروس
 • رفع التهابات داخلی

چای گیلان

چای بهاره گیلان

زمان برداشت این چای از اردیبهشت هر سال پس از یکدوره خواب زمستانه و تجدید قوا و تکمیل رشد برگ ها آغاز می گردد و این چای ها از جوان ترین برگچه های چای که رنگ روشن داشته و کاملا جوان و تازه روییده هستند انجام می گردد. ارزش چای بهاره چه به لحاظ کیفیت و چه قیمت در رنج بالاتری قرار داشته و چای این فصل همیشه به شکل تضمنی مشتریان ثابت و پایه ای را در بازار چای دارا است.

بهترین چای گیلان

در میان چای های قابل عرضه از سمت کارخانه های چایسازی اما اولین برداشت برگ سبز چای و چای حاصل از آن نمونه برترین چای گیلان نام داشته و به چای سرگل یا زرین معروف می باشد. این چای تنها به اولین برداشت چای در بهار تعلق داشته، حاوی زر، خاصیت فراوان و رایحه بسیار مطبوعی است. چای لاهیجان به دلیل دارا بودن کرک های فراوان بر روی برگ سبز چای از لحاظ میزان رایحه در درجه اول قرار دارد.

چای گیلان

قیمت چای بهاره گیلان

سطح قیمت چای بهاره نسبت به برداشت تابستانه و پاییزه در سح بالاتری قرار دارد اما مشتریان عمده این چای همواره از کیفیت آن مطلع و در صدد خرید و تامین این چای در حد عمده و کلی می باشند. قیمت چای بهاره 99 در جدول زیر درج شده و جهت اطلاع از قیمت روز و عمده کافیست تا با کارشناسان واحد فروش مرکز چای ارگانیک ایرانی در ارتباط باشید.

نام چای قیمت مصرف کننده (تومان)
چای سیاه سرگل گیلان 80000
چای سیاه ممتاز گیلان 75000
چای سیاه شکسته ریز گیلان 60000
چای سیاه شکسته درشت گیلان 60000
چای سیاه قلم گیلان 60000
چای سیاه قلم لیزری گیلان 75000
چای سیاه دستی 150000
چای سبز سرگل گیلان 80000
چای سبز ممتاز گیلان 75000
چای سبز شکسته گیلان 60000
چای سبز قلم گیلان 60000
چای سبز قلم لیزری گیلان 75000

چای گیلان

خرید چای گیلان لاهیجان

برای خرید چای ایرانی همواره خریداران چای لاهیجان را مدنظر داشته و با مراجعه به گیلان درصدد تامین انواع چای از مراکز چایسازی آن می باشند. تمرکز بر عرضه و پرورش چای طبیعی و خالص سبب شده تا همواره این نقطه هدف خریداران عمده و کیلویی بوده تا بتوانند به چای اصل، خالص و 100% طبیعی دست پیدا نمایند. هم اکنون پخش و فروش مستقیم انواع چای گیلان در سراسر ایران فراهم و خریداران در هر نقطه این امکان را دارند تا تنها با یک تماس و هماهنگی چای فله و بسته بندی درجه یک از اعلاترین چای سال را خریداری نمایند.

فروش چای درجه یک گیلان

برای اینکه یک چای خوب و عالی به لحاظ رنگ و رایحه را در اختیار داشته باشید چای گیلان گزینه عالی به جهت خرید می باشد چرا که از بزرگترین تامین کنندگان چای شمال با بزرگترین وسعت باغات چای و کارخانه های فعال چایسازی بوده و در آماده سازی چای ها نهایت تلاش با تجربه سبب شده تا بتوان چای درجه یک و طبیعی را در اختیار داشت. فروش چای گیلان توسط مراکز مختلفی در حال انجام است اما آیا قیمت ها و کیفیت ها در بازار مطابق با خرید مستقیم از مراکز تولید و فروش آن در شهر های چایخیز گیلان می باشند؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com