دریافت لیست قیمت چای خشک ایرانی در بازار

قیمت چای تحت تاثیر چه فاکتور هایی قرار می گیرد؟ برای دریافت لیست قیمت چای خشک ایرانی در بازار چه راه هایی وجود دارد؟ خرید اینترنتی انواع چای اصل و طبیعی در مرکز فروش چای ارگانیک ایران را با مناسب ترین نرخ و به شکل تضمینی می توان در اختیار داشت.

چای خشک از کالاهای پراستقبال در بازار جهانی است که تحت شرایط تولید مختلف و فرآیند فرآوری متفاوت به متنوع ترین نوع در حال عرضه می باشد. بسته ها و برند های بسیاری در این رده فعال هستند اما کشور های محدودی حدودا 50 کشور موقعیت تولید چای را دارا می باشند که کیی از آن ها ایران است که در زمره کشور های پرمصرف چای قرار دارد. چای سیاه بیشترین رقم خرید را در ایران داراست و قیمت چای نیز به دلیل دسترسی همگانی بسیار مناسب بوده و توسط تمام اقشار جامعه مورد استفاده قرار دارد.

قیمت چای

مراحل تولید چای خشک ایرانی

این مرحله بسته به نوع چای با افزوده شدن و یا کاستن مراحلی همراه است. برگ های سبز چای با دقت توسط چایکاران برداشت و پس از آن سریع به نزدیک ترین کارخانه انتقال داده می شود. در آنجا کیفیت برگ ها زیر نظر کارشناسان تایید و به صورت درجه 1 و 2 خریداری و سپس وارد مرحله پلاس می شوند، پس از آن با دستگاه های مخصوص مالش داده شده و چنانچه قرار باشد به چای سیاه تبدیل شوند تحت تخمیر یا اکسیداسیون قرار می گیرند سپس با دستگاه های مخصوص خشک و برای تعیین درجه از الک های خاصی عبور می کنند که سرنوشت نهایی آن ها را رقم میزند و بسته به کیفیت مورد تقاضا از دستگاه سورتینگ عبور داده می شوند و قیمت چای ها معین و راهی بازار می گردند. برای تهیه چای سبز مرحله اکسیداسیون حذف و برگ های سبز مستقیما با بخار و در دیگ های خاص سریع خشک می گردند و از همین رو ظاهر سبز و خاصیت برگ را به خوبی حفظ می نمایند.

قیمت چای

عوامل مهم ارزش گذاری قیمت چای در بازار

 1. کیفیت برگ های برداشت شده از باغات چای
 2. فصل برداشت (چای بهاره گران تر و چای تابستانه و پاییزه قیمت کمتر)
 3. نوع چای
 4. منطقه تولید چای
 5. میزان محصول به دست آمده
 6. میزان عرضه و تقاضای بازار
 7. سهم نوع چای وارد شده به کشور
 8. تعدد واسطه ها
 9. خلوص چای
 10. فاصله موجود منابع تا مقاصد و هزینه های حمل
 11. حجم سفارشات
 12. فله عرضه شدن محصول و یا مارک بودن آن

افزایش قیمت چای

در طی هر سال افزایش نرخ محصولات با تورم بازار امری طبیعی بوده و این موضوع را می توان در حیطه قیمت چای نیز شاهد بود. افزایش قیمت چای در أواخر سال 97 به نسبت سال های قبل آن روند صعودی خود را طی نمود و بیشترین افزایش را در این سال شاهد بودیم اما به طور کلی چای بهاره قیمت بالاتری داشته و هر چه به سمت چای تابستان و پاییز پیش می رویم قیمت ها کاهش می یابند. برای اینکه بتوان چای را باقیمت ارزان تر و واحد در سطح کشور در اختیار داشت پیشنهاد می شود تا منابع و نمایندگی های پخش چای در نقاط چایخیز را برگزینید.

 

قیمت چای

دریافت لیست قیمت چای خشک ایرانی در بازار

قطعا قیمت چای ها را در بازار جستجو و بسته به نوع نرخ های متعددی را مشاهده و دریافت نموده اید که دریافت قیمت مورد دلخواه می تواند در تعیین حجم و یا انصراف از خرید بسیار تاثیرگذار باشد. برای دریافت لیست قیمت چای خشک ایرانی در بازار راه های خوبی وجود دارند کما اینکه سایت هایی از سوی مراکز چایسازی و عوامل فروش آن ها در نقاط چایخیز بنا نهاده شده اند و از این طریق قیمت های روز چای را می توان دریافت و از مشاوره این گروه نیز بهره مند شد. لیست قیمت موجود در جدول زیر تنها به صورت جزیی و متعلق به سال 98 بوده و جهت اطلاع از قیمت عمده چای می توانید با کارشناسان واحد فروش در ارتباط باشید.

نام چای قیمت مصرف کننده (تومان)
چای سرگل سیاه 60000
چای ممتاز سیاه 50000
چای شکسته سیاه 40000
چای قلم سیاه ساده 35000
چای قلم سیاه سورت شده 45000
چای سبز زرین 60000
چای سبز ممتاز 50000

مزایای خرید چای 100% خالص ایرانی

 • قیمت مناسب تر
 • دسسترسی آسان تر
 • خلوص بالا و 100% طبیعی
 • بدون رنگ
 • بدون رایحه
 • طعم، رنگ و رایحه خالص
 • بدون هیچگونه اثر سم در برگ ها به دلیل عد سمپاشی باغات چای
 • متناسب بودن آن با ذائقه ما ایرانی ها
 • حمایت بیشتر و بهتر از چایکار و تولید کننده
 • عدم خروج ارز از کشور

قیمت چای

خرید اینترنتی چای ایرانی

امروزه راه های خرید بیش از پیش آسان گردیده و در عرض چند ثانیه و با چند کلیک می توان به چای درجه یک و اصیل شمال ایران به شکل آسانی دسترسی پیدا نمود. خرید اینترنتی چای ایرانی توانسته در فرهنگ سازی مصرف این چای و دریافت قیمت های ارزان تر بسیار تاثیرگذار باشد. هم اینک خریداران عمده و جزیی چای درجه یک ایرانی شیوه های نوین خرید را برگزیده و این روش در کنار خرید سنتی در حال افزایش چشمگیری می باشد. برای استعلام قیمت چای بهاره و اعلای لاهیجان می توان حجم سفارشات را به ثبت و در اسرع وقت چای مورد نظر را در محل مورد توافق دریافت نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com