خرید چای اصل

خرید چای اصل شمال

خرید چای اصل شمال را بدون واسطه با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در مرجع تخصصی چای ایرانی تجربه نمایید. آیا می دانستید که امکان خرید چای مستقیما از نقاط چایخیز در سراسر کشور فراهم گردیده است؟ مرغوب ترین چای فله ای سیاه و سبز را به صورت اصل و کاملا طبیعی در مرکز فروش چای شمال ایران عمده و جزیی سفارش نمایید.

خرید چای اصل

باغ های چای یکی از ارزشمندترین سرمایه ها است توجه به آن و مدیریت صحیح در این بخش می تواند درآمدزایی بسیاری را برای کشور به همراه داشته باشد. گیلان و مازندران دو استانی هستند که از این موهبت برخوردار بوده و می توان 90% از سطح باغات چای را در گیلان به عنوان بزرگ ترین منبع تولید چای در داخل شاهد بود. رشد طبیعی گیاه چای در نقاط مرتفع و جلگه ای و شیوه تولید سنتی و عدم استفاده از سموم شیمیایی ارجحیت خاصی را به این چای و تنوع و جذبه جالبی از عطر و طعم را در چین های مختلف داده است.
وجه اصلی چای را در چه می بینید اینکه زود آماده مصرف شده و سریع رنگ دهد؟ آیا می دانید اینگونه چای ها مصرف مداومشان اثرات زیان باری را به دنبال دارند؟ برای خرید چای اصل حتما منابع و مراکز مورد اطمینان را مدنظر قرار دهید.

خرید چای اصل

تنوع چای تولید شده شمال در طول سال

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید
 • چای دستی سیاه

خرید چای اصل

اسامی طبقه بندی شده چای سیاه و سبز شمال به ترتیب کیفیت

 • سرگل (زرین)
 • ممتاز
 • قلم سورت شده
 • شکسته
 • قلم ساده
 • باروتی
 • خاکه

خرید چای اصل

برای شناخت و خرید چای اصل چه ویژگی هایی را در نظر بگیریم؟

 1. وقتی چای را می بویید رایحه چای طبیعی باشد.
 2. وقتی لمسش می کنید لطیف نباشد، زبر و برنده باشد.
 3. به هیچ وجه سریع رنگ ندهد.
 4. پس از دم کشی رنگش زلال و شفاف باشد.
 5. لایه چربی در فنجان مشاهده نشود که دال بر رنگ و اسانس است.
 6. رنگ ظاهری چای اصل سیاه یکدست نباشد.
 7. بتوان ساقه و یا زر را در چای رویت کرد.

خرید چای اصل

خرید چای اصل شمال

تنوع ایجاد شده در چای های عرضه شده یک شرایط سخت و دشواری را برای خریداران در انتخاب چای خوب ایجاد کرده و برای رهایی از این امر یا باید متبحر بود و یا مراکزی را در نظر داشت تا بتوان چای مدنظر و مورد اطمینان را خالص خریداری نمود. چای ها در بازار به دلیل دست چرخیدن های فراوان و نحوه عرضه امکان کاهش کیفیت را دارا هستند لذا بدین جهت برای خرید چای اصل شمال در هر کجای ایران بهترین پیشنهاد ما به شما خرید مستقیم و پرداخت هزینه کمتر می باشد. در اینصورت می توان تنوع بالایی از انواع چای سنتی و اصیل خالص را در اختیار داشت.

خرید چای اصل

بازار مرکزی فروش چای اصیل شمال

مرکزیت بخشیدن بازار چای در شمال سبب شده تا خریداران این نقطه را به عنوان منابع معتبر در نظر داشته و بتوانند چای اعلای ایرانی را به صورت خالص و تضمینی در اختیار داشته باشند. در نقاط چایخیز همواره می توان برند های معتبر و نام آشنا و چای بهاره، تابستانه و پاییزه فله را در قیمت های ارزان و کیفیت های مختلف جستجو نمود. برای خرید چای اصل و نمونه های اعلای چای صادراتی همواره کارشناسان مجموعه همراه شما خواهند بود تا چای مرغوب و سالم را در سطح کشور پخش و توزیع نمایند.

تست چای

حتما اندکی از چای خریداری شده یا مد نظر را در کمی از فنجان آب سرد و یا گرم بریزید با دو عمل یا واکنش مواجه خواهید شد.

 1. یا چای سریع رنگ می دهد که نشان از تقلبی بودن دارد
 2. یا رنگ خود را به راحتی باز نمی نماید که نشان از طبیعی بودن و اصل بودن چای دارد. این یکی از راه های آسان و قابل انجام برای شماست که به نتیجه مطلوب دست پیدا نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com