چای شمال

خرید بهترین انواع چای شمال

چای شمال بهترین چای ایرانی گزینه عالی جهت خرید عمده و کیلویی است. اگر به دنبال یک چای درجه یک و اصل با قدرت رنگ، عطر و طعم طبیعی هستید چای شمال پیشنهاد و فرصت استثنایی می باشد. به نظر شما مرغوب ترین چای شمال متعلق به کدام منطقه بوده و قیمت فروش آن چند است؟

آیا تا به حال از خود پرسیده چرا این روز ها این همه تاکید می شود که چای خالص و طبیعی بنوشید؟ آیا می دانستید چای های عاری از رنگ به مرور می توانند عواقب جبران ناپذیری زا بر بدن هر فرد باقی بگذارند؟ امروزه صنعت های سازی دنیا برای متناسب و همراه بودن با ذائقه ها اقدام به تولید چای های های حاوی اسانس و رنگ نموده اند که شاید در نگاه اول برای بسیاری از شما ها خوشایند باشد زیرا اکثریت افراد با توجه به مشغله های زیاد به دنبال چایی هستند که زود دم و خوش طعم باشد. این چای ها نه تنها مفید نیستند بلکه ضرر های بسیای دارند و توصیه می شود که تا جای ممکنه نوشیدن این چای را به حداقل رسانده و جهت نوشیدن چای روزمره خود چای قابل اطمینان و سالم را مصرف نمایید.

بهترین انواع چای شمال

معرفی اسامی انواع چای شمال

 • چای سرگل شمال
 • چای ممتاز شمال
 • چای شکسته
 • چای قلم
 • چای باروتی
 • چای خاکه

انواع چای شمال

ویژگی چای طبیعی شمال

 • دیر دم
 • خوش رنگ
 • خوش طعم
 • رایحه صد در صد طبیعی

خرید چای شمال

مرغوب ترین چای شمال مربوط به کدام منطقه است؟

چای در دو استان شمالی مازندران و گیلان در ایران کشت و تولید می شود که شهر های چایخیز عبارتند از : فومن، لنگرود، لاهیجان، آستانه، املش، رودسر، شفت، رامسر، تنکابن. با توجه به عالی بودن و تولید چای ارگانیک در این مناطق تمامی چای ها جهت خرید پیشنهاد می شود اما چای لاهیجان با توجه رایحه و کیفیت بالاتر به عنوان مرغوب ترین چای در ایران نام دارد.

بهترین چای شمال چه نام دارد؟

اگر به دنبال خرید بهترین چای از شمال هستید باید بدانید که چای ممتاز و چای سرگل بیشترین آمار فروش را دارا هستند. چای سرگل تنها متعلق به فصل بهار است اما چای ممتاز قابل برداشت در هر سه فصل بهار، تابستان و پاییز است.

انواع چای شمال

بازار چای شمال چگونه جائیست؟

به دلیل وجود وسعت بالای باغات چای در شمال و کارخانه های متعدد چای سازی لذا می توان این بازار را ضمن داشتن تکاپوی سالیانه و بی وقفه به عنوان مهم ترین بازار چای ایران با قیمت های واقعی و کف دانست که موقعیت و زمینه عالی و مناسبی را جهت تجارت و صادرات چای سیاه و چای سبز ایران ایجاد نموده است.

بازار چای شمال

خرید آنلاین چای شمال

امروزه کمتر کسی برای خرید چای به گشت و گذار و اتلاف وقت در بازار ها می پردازد. خرید های آنلاین توانسته اند جایگزین خرید های سنتی شده ضمن اینکه به دلیل ارتباط مستقیم با مراکز فروش چای در شهر مربوطه یا منابع تولید کیفیت ها بالاتر و اطمینان از خرید بیشتر می باشد. هم اینک در هر کجای ایران می توانید خرید بهترین انواع چای شمال را به صورت آنلاین تجربه کنید. در اینصورت تفاوت را با آنچه که تا به امروز می نوشیده اید إحساس خواهید نمود.

خرید آنلاین چای شمال

قیمت چای شمال

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل شمال 35000
چای سیاه ممتاز شمال 30000
چای سیاه شکسته 1 شمال 20000
چای سیاه شکسته2 شمال 15000
چای سیاه قلم شمال 12000
چای سیاه قلم سوزنی شمال 25000
چای سیاه قلم درشت شمال 20000
چای سبز ممتاز شمال 30000
چای سبز شکسته 1 شمال 20000
چای سبز شکسته 2 شمال 15000
چای سبز قلم شمال 15000
چای سبز قلم ریز شمال 25000
چای سبز قلم درشت شمال 20000
امتیاز

 • Notice: Undefined index: wp_review_item_title in /home/irant579/domains/iranteaorganic.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/box-templates/default.php on line 103
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com