خرید بهترین چای سبز لاهیجان

خرید بهترین چای سبز لاهیجان یک پیشنهاد عالی به جهت طبیعی و سلامت بالای آن می باشد. 25% از سهم تولید چای در شمال ایران به چای سبز تعلق دارد. نمایندگی فروش چای سبز بهترین انواع چای درجه 1 را با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت خرید در حجم عمده و جزیی در سراسر کشور عرضه می نماید.

خرید بهترین چای سبز

همانطور که می دانید بیش از 2/3 مردم جهان از چای سیاه استفاده می نمایند و مابقی آن متعلق به چای های دیگر همچون چای سبز است که امروزه مصرف این چای در بین خانواده ها در حال افزایش و مصارف بسیاری را یافته است. شیوه تولید این چای سبب شده تا آن را مجزا و متفاوت به شکل ظاهر نسبت به چای سنتی سیاه ببینیم. در ایران به طور کل گیاه چای در نواحی شمالی رشد یافته و تولید مرغوب ترین چای ها را در علی الخصوص شهر لاهیجان با مرکزیت مهم و قطب اصلی شاهد می باشیم. خرید بهترین چای سبز لاهیجان را می توان در مقایسه با نمونه های وارداتی بسیار با کیفیت و در رنج قیمت ارزان تر مشاهده نمود.

تولید چای سبز

 1. چیدن برگ سبز چای و انتقال به کارخانه
 2. پلاس در کارخانه
 3. مالش
 4. خشک کردن با بخار یا با حرارت جهت حفظ رنگ سبز
 5. سرت یا طبقه بندی
 6. بسته بندی

خرید بهترین چای سبز

خاصیت های شگفت انگیز چای سبز اصل

 • به دلیل وجود آنتی اکسیدان بالا از بدن در مقابل سرطان پیشگیری می کند.
 • خاصیت ضد پیری
 • محافظت از قلب
 • کاهش کلسترول خون
 • ترمیم سریع زخم های حاصل از سوختگی
 • کاهش ورم مفاصل در بیماران رماتیسمی
 • مراقبت از استخوان ها و دندان ها از هرگونه آسیب دیدگی
 • مانع ایجاد پارکینسون
 • کاهنده بیماری های کبدی
 • کاهش قند خون
 • استرس زدا و آرامبخش

خرید بهترین چای سبز

بهترین چای سبز

دو نمونه از چای سبز ممتاز و سرگل از بهترین رده بندی این دسته از چای نیمه تخمیری قرار دارند. این چای ها ضمن اینکه از برگ های جوان و تازه گیاه به شکلی کاملا خالص حاصل می شوند در بهترین شرایط رشدی قرار داشته و اثری از وجود هیچ نوع ماده شیمیایی در آن ها مشاهده نمی گردد لذا علاوه بر پیشنهاد خرید بهترین چای سبز های فوق خاصیت های چربی سوزی و افزایش سوخت و ساز بذن را می توان تجربه نمود.

ویژگی بهترین نوع چایی

 1. کاملا سالم و بدون ردی از سموم شیمیایی و آفت کش ها
 2. کاملا خالص و بدون هیچ اسانسی است.
 3. زود دم نبوده و نیاز به دمکشیدن دارد.
 4. رایحه ای به دور از ادکلن دارد.
 5. تا ساعت ها بدون کدر شدن و تغییری بعد دمکشیدن ماهیت خود را حفظ می نمایند.
 6. دارای ظاهر درشت تر و در نتیجه خاصیت بیشتر هستند.

خرید بهترین چای سبز

خرید بهترین چای سبز لاهیجان

قطعا با وجود مراکز و کارخانه های چایسازی فعال در شهر لاهیجان امکان خرید چای اعلا و موردنظر بیش از سایر مکان های فروش در بازار های بیرون از نقاط چایخیز است زیرا در این نواحی می توان چای های اعلای ایرانی را به شکلی کاملا خالص و اصل با شرایط بهینه و رقابتی در اختیار داشت. برای خرید بهترین چای سبز لاهیجان و سایر انواع چای تولیدی این شهر در هر نقطه از کشور می توان ازطریق مرکز چای ارگانیک ایرانی واقع در قطب چایسازی کشور اقدام به ثبت و دریافت سفارش نمود.

نمایندگی خرید چای سبز لاهیجان درجه 1

همواره نمایندگی های موجود در سطح کشور ارائه دهنده بهترین چای درجه 1 و قیمت های مناسب می باشند. این بار پیشنهاد ما به شما جهت خرید بهترین چای سبز نمایندگی اینترنتی چای لاهیجان است تا بدین صورت بتوانید به چای اصیل و صد در صد خالص و تضمینی دست پیدا نمایید. خرید مستقیم چای قطعا نتایج بهتری را برای شما به دنبال خواهد داشت تا طعم واقعی چای را مستقیم از برترین باغات نمونه چای شمال تجربه کنید.

بهترین مدت نگهداری چای سبز

تمامی محصولات خریداری شده در بازار دارای محدودیت و تاریخ مصرفی هستند. چنانچه چای سبز به درستی و به دور از هرگونه نور، حرارت، رطویت و مواد رایحه دار و در جای خشک نگهداری شود می تواند به مدت 18 ماه الی 2 سال با حفظ خاصیت اولیه ماندگاری داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com