خرید ضایعات چای

خرید ضایعات چای کارخانجات چایسازی شمال

خرید ضایعات چای کارخانجات چایسازی شمال در طی سال های اخیر با حجم تقاضای بالایی مواجه گردیده است. فروش عمده چای ضایعاتی به قیمت مناسب جهت مصارف مختلف در مجموعه چای ارگانیک ایرانی انجام می پذیرد. چنانچه به دنبال خرید ضایعات چای تازه و کهنه می باشید می توانید هماهنگی های لازمه را از طریق کارشناسان مجموعه انجام نمایید.

گیاه چای از جمله گیاهان تجاری مهم شناخته می شود که ارزش اقتصادی بالایی را در خود نهان دارند. این محصول علاوه بر نوشیدنی بودنش در صنابع مختلف کاربرد داشته و حمایت هر چه بیشتر از این صنعت می تواند ارزآوری خوبی را برای کشور ها و منابع اصلی در پی داشته باشد. در زمان برداشت یا چیدن چای به همراه برگ ها ساقه چای نیز برداشت می شود که در بهار ترد و جوان و معمولا رایحه خوشی را به چای می بخشد و هر چه از برداشت اولیه بهار به سمت برداشت تابستانه و پاییزه پیش می رویم بر ضخیم بودن ساقه افزوده شده که در کارخانه آن را از مرحله خارج می نمایند.

ضایعات چای

ضایعات چای به قسمتی از چای اتلاق می شود؟

برگ های چای در کارخانه ها به درجات مختلفی تقسیم می شوند و در مراحل انتهایی آماده شدن از الک های خاصی با شماره خاص عبور داده شده تا سرنوشت آن ها رقم بخورد. در این مرحله قسمت های ساقه ای درشت چای جداسازی شده چون ظاهر ضمخت و بازار پسندی نداشته اما کاربرد های دیگری دارد که جهت فروش به صنایع دیگر جداسازی می گردند که به این چای ها به اصطلاح ضایعات چای اتلاق می شود.

خرید ضایعات چای

کمپوست چای :

كمپوست به كودی اتلاق می گردد که از بازيافت مواد طبیعی ارگانيك که ازگياهان و حيوانات بجای مي‌ مانند حاصل می گردد که به عنوان تقويت‌ كننده خاك استفاده مي‌شود و یکی از مهمترین فواید آن تبدیل مواد آلی موجود در ضایعات به مواد معدنی می باشد که به راحتی توسط ریشه های گیاه قابل جذب می باشد. علاوه بر این مواد آلی کمپوست شده عموما دارای خصوصیات ویژه و منحصر به فردی هستند به طوری که به صورت خالص یا مخلوط با سایر مواد آلی یا معدنی (پرلیت و غیره ) به عنوان بستر کشت گیاهان زینتی یا سبزی های گلخانه ای در کشت های بدون خاک استفاده می گردند. از موارد مهم کمپوست چای در خاک می توان به :

 1. تقویت ساختار خاک
 2. ممانعت از فرسایش
 3. حفظ و افزایش محتوای خاک
 4. افزایش نگهداری مدت زمان بیشتر آب در خاک
 5. حفظ سلامت و رشد بهتر ریشه های گیاه
 6. افزایش تخلخل و نفوذپذیری در خاک اشاره نمود.

خرید ضایعات چای

موارد کاربرد ضایعات چای :

 • به عنوان کود ارگانیک
 • کمپوست گیاهی عالی
 • ماده پوششی در کشت قارچ
 • در تولید کافئین
 • تاثیر بر بالابردن کیفیت مرغ های تخم گذار
 • موثر در صنعت خوراک دام و طیور

خرید ضایعات چای

خرید ضایعات چای کارخانجات چایسازی شمال

چنانچه از جمله فعالیت های مرتبط با قضیه ضایعات چای دارید و به دنبال خرید ضایعات چای در حجم کلی هستید می توانید سفارشات خود را به ثبت تا در اسرع وقت به امور شما رسیدگی و سفارشات خود را در محل کار یا طبق توافق دریافت نمایید. ضایعات چای یا به صورت فله و یا به صورت کلی قابل عرضه می باشند. شما می توانید از بهترین چای تا نمونه های ضعیف و ارزان قیمت چای را از طریق مرکز چای ایران در سراسر کشور در اختیار داشته باشید.

قیمت خرید ضایعات چای

به دلیل این که ضایعات چای دارای درصد پایینی از چای و بیشترین میزان ساقه هستند قیمت ارزانی داشته و کاربرد مختص و ویژه ای را در صنعت دارا هستند. در مرکز پخش چای شمال یا کارخانجات چایسازی نواحی چایخیز می توان علاوه بر تولید بهترین چای سنتی ایرانی به دلیل دسته بندی چای ها بالطبع ضایعات چای را نیز شاهد بود که جهت اطلاع از موجودی و دریافت قیمت می توان از طریق این مرکز و مراکز فعال موجود اقدام به خرید ضایعات چای و ثبت سفارش نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com