خرید چای ممتاز ایرانی اصل

چای ممتاز چای شناخته شده و پرفروش در بین خریداران است. برای خرید چای ممتاز ایرانی اصل با قیمت خوب و ارزان تر از بازار مرکز چای ایران در لاهیجان گزینه پیشنهادی عالی می باشد. تفاوت چای ممتاز با دیگر انواع چای در چیست؟

شاید واژه ممتاز و زرین دو واژه نام آشنا برای خریداران چای باشد و همواره برچسب این نام به چای نشان از مرغوبیت و بالا بودن کیفیت دارد. چای ها در کارخانه پس از تولید شدن با معرف و نام خاص به بازار چای وارد می شوند. اسامی چای ها می تواند در شناخت و با توجه به درخواست مشتری در انتخاب هرچه بهتر بسیار موثر باشد. چای در دنیا با علائم اختصاری خاصی شناسایی می شود اما در بازار داخلی ایران چای با اسامی مختص و ویژه نامگذاری می گردند. نوع چای سیاه ممتاز بالاترین حجم تقاضا را دارا است و مشتریان به رنگ، رایحه و مزه نوع ایرانی آن اطمینان کامل را به دست آورده اند.

چای ممتاز

چای ممتاز

چای حاصل از استفاده مرغوب ترین انواع برگ سبز چای در کارخانه که به لحاظ شکل ظاهر نیز از کیفیت بالایی برخوردار است چای ممتاز اتلاق می شود. با توجه به تلخی و گسی دلچسب و متعادل این چای مورد پسند بسیاری قرار داشته و هر چه پیچش در شکل ظاهر چای بیشتر و دانه های چای وزن دار تر باشند مرغوب تر و از ارزش قیمتی بالاتری برخوردار است.

چای ممتاز

چگونه می توان به اصالت و اصل بودن چای ممتاز پی برد؟

شاید تشخیص این کار نیاز به تبحر و ابزار آزمایشگاهی داشته باشد اما ویژگی های ساده و عمومی برای تشخیص چای اصل و خالص در همه رده ها وجود دارد که به قرار زیر می باشد.

 • رویت چای و شکل ظاهر مات و مشکی رو به قهوه ای
 • استشمام چای و دریافت رایحه طبیعی
 • لمس چای و عدم إحساس لطافت بلکه ضمختی در چای
 • چای ممتاز نباید پر و سبک باشد تولید صحیح منجر به چای با وزن سنگیت خواهد شد.
 • چای اصل بدون رنگ، ایحه و هیچ افزودنی عرضه می گردد.

بهترین نوع چای ممتاز متعلق به کدام فصل است؟

چای برداشت شده در هر فصل خصوصیات منحصر به فردی را با توجه به تغییرا هوایی و فصلی به جا می گذارد. چای های برداشت شده در فصل بهار بالاترین کیفیت را دارا بوده و ملقب به چای بهاره راهی بازار مصرف می شوند. اگر به دنبال کیفیت خوب و بالای چای هستید چای ممتاز بهاره رایحه بالا و تابستانه و پاییزه دارای رنگدهی بیشتری هستند.

چای ممتاز

آیا کیفیت چای ممتاز نقاط چایخیز با یکدیگر برابرند؟

خیر، این فاکتور با تغییر شرایط

 1. جوی
 2. رشد بوته چای در نقاط مرتفع یا پست
 3. نوع فرآوری و تولید
 4. نوع برگ برداشت شده

متفاوت می باشد و سبب شده تا نتوانید چای دونقطه همجوار هم را با یک ویژگی بیابید. چنانچه گیاه چای در ارتفاع رشد کند رنگدهی بالا و چنانچه در پایین دست و جلگه ای پرورش یابد چای حاصله رایحه بالاری را خواهد داشت.
چنانچه به اثبات رسیده که برگ های سبز چای رشد یافته در شهر لاهیجان پرز های بلند تری را داشته و در نتیجه رایحه بیشتری در آن ها در جریان و چای های این شهر عطر فوق العاده ای را دارا می باشند.

چای ممتاز

خرید چای ممتاز ایرانی

همواره خریداران در سطح کشور با آمار به دست آمده در طول سال بیشتر به دنبال خرید چای ممتاز می باشند لذا شرایط خوب و ایده آلی را برای دسترسی به بهترین انواع چای ایرانی از سمت کارخانه های چایسازی فراهم نموده ایم و شما می توانید مرغوب ترین چای ممتاز اعلای ایرانی را در هر میزان و حداقل سفارش 2 کیلو (خانگی) و حداقل 50 کیلو عمده را ثبت و به انجام برسانید.

راه های خرید چای ممتاز

 • خرید سنتی و حضوری
 • خرید اینترنتی
 • خرید مویرگی

فروش اینترنتی چای اصل ایرانی

برای سهولت در امر پخش چای ایرانی در سطح کشور فروش اینترنتی آن از طریق مرکز و سایت های معتبر نیز ایجاد شده تا همواره در هر زمان چه حجم عمده و جزیی خریداران بتوانند درجه یک ترین و اصل ترین انواع چای را خریداری نمایند. برای خرید چای ممتاز ایرانی اصل در کنار دیگر چای های سنتی ائم از چای سیاه و چای سبز می توان به صورت بی واسطه و مستقیم خرید خوبی را از این طریق تجربه و هزینه های کمتری را صرف نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com