فروش چای شکسته ممتاز ایرانی

چای شکسته در رده بندی بعد چای های سرگل، ممتاز و قلم قرار دارد اما یکی از چای های پرمبادله در بازار به دلیل قیمت مناسب خوانده می شود. فروش چای شکسته ممتاز ایرانی اصل را می توان در مرکز چای ایران به خوبی تجربه کرد. خرید عمده و جزیی بهترین چای بهاره سیاه و سبز شمال فله و بسته بندی آغاز شد.

چای شکسته

همه ما ایرانی ها می دانیم که نوشیدن چای یکی از واجبات در زندگی روزمره ما برشمرده می شود و برای چندین بار در طول روز بدون هیچ دلیلی از آن نوشیده و إحساس خوشایندی را از نوشیدنش داریم. این نوشیدنی آنچنان محبوب است که ما توصیه می کنیم با توجه به مهم بودنش حتما خلوص و سلامتی آن را مدنظر قرار دهید تا بتوانید از فواید قابل لمس آن بهره مند شوید. چای با داشتن کافئین و مواد مفید از بسیلری از امراض پیگشری نموده و به نوعی یک مسکن طبیعی خوانده می شود اما در صورتی که از سلامتش مطمئن باشید.

در نواحی شمالی ایران یعنی گیلان و مازندران و تنها در بخشی از این نقاط چایکاری شغل اصلی مردم بوده و کارخانه های چایسازی بسیاری به چشم می خورند که همگی با الزام و رعایت نکات قابل اجرا اقدام به تولید بهترین و طبیعی ترین چای دنیا می نمایند که در بسته بندی به چندین گروه اصلی ممتاز، قلم، شکسته و باروتی تقسیم می شوند.

چای شکسته

چای شکسته چیست ؟

در رده بندی چای، چای ها با نام و اسمی خاصی خوانده می شوند که هر نام می تواند معرف مشخصات کامل آن باشد. چای شکسته به لحاط سایز از چای باروتی درشت تر و از چای قلم ریزتر است و دارای شکل فلت، دایره ای، سبک و سایز ریز و درشت است. به لحاظ عطر، طعم و مزه بسیار عالی و ملایم و مورد پسند بسیاری خوانده می شود و در رنج قیمتی مناسب و ایده آلی قرار داشته که سبب شده تا مورد توجه بسیاری از فعالین عرصه چای قرار گیرد.

اسامی چای شکسته ایرانی

  • شکسته ممتاز
  • شکسته 1
  • شکسته 2
  • شکسته 3

چرا چای شکسته ممتاز بهاره بیشتر مورد توجه قرار دارد؟

چای های برداشت شده در فصل بهار بالاترین سطح کیفیت را دارند و از آنجا که چای شکسته ممتاز به لحاط مشخص بودنش از نامش حاوی چای ممتاز و شکسته (مخلوطی از دونمونه) است و دارای قیمت پایین تری از خود چای ممتاز است لذا بیشتر مورد توجه قرار داشته و در سفارشات و تقاضا های بالای چای سیاه شکسته به وضوح دیده می شود.

چای شکسته

آیا می توان چای شکسته باکیفیت و اصل را با شیوه ای آسان تشخیص داد؟

بله، راه های آسانی نیز برای تشخیص چای اصلی وجود دارد اما برای تشخیص خلوص اصلی حتما باید فرد متبحری بود و نیاز به ابزار آزمایشگاهی می باشد.

  1. چای اصل و خالص به هیچ وجه سریع آماده نشده و دیر دم است و نیاز است تا دم بکشد.
  2. چنانچه در دست لمسش کنید خواهید دید که زبر و ضخیم است.
  3. در ظاهر چای اصلی هیچ براقیتی قابل مشاهده نیست بلکه رنگ ظاهر چای مات است.
  4. در کمی از چای هوا بدمید باید رایحه طبیعی داشته باشد.
  5. ظاهر چای باکیفیت سیاه اندکی متمایل به قهوه ای است.
  6. هرچه به لحاظ وزنی چای جای کمتری را اشغال کند مرغوب تر است.

چای ایرانی سالم بنوشیم

موقعیت و وجود باغات گسترده چای در شمال ایران و آماده سازی طبیعی چای ها سبب شده تا سلامت این چای مورد تایید جهانی قرار داشته و یکی از چای های سالم دنیا نامگذاری شود. این چای ها متناسب با ذائقه و دارای فواید بسیاری است که ضمن رقابتی بودن در بازار از قیمت ارزان تری نیز برخوردار هستند. با حمایت از چای ایرانی و خرید و نوشیدن آن می توان حمایت از کشاورزان و عدم رها کردن باغات و سلامت جامعه را تضمین نمود.

چای شکسته

فروش چای شکسته ممتاز ایرانی

از آنجا که فاکتور قیمتی و کیفیتی برای بسیاری از خریداران دارای اهمیت است لذا فروش چای شکسته ممتاز ایرانی در کنار سایر انواع چای ها در حال انجام است و بازار تقاضای خرید کلی چای شکسته را در بخش صادرات چای ایران و جهت بسته بندی شاهد هستیم. حاشیه سود خوب و قیمت مناسب این چای توانسته آن را در رده خوبی از تقاضا ها قرار دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com