خرید چای ارگانیک سرگل بهاره

چای ارگانیک از بهترین و سالم ترین انواع چای موجود در بازار نام دارد. خرید چای ارگانیک سرگل بهاره اینترنتی و از طریق مراکز فروش چای ایرانی با قیمت مناسب در حال انجام است. چگونه چای طبیعی و خالص را بشناسیم؟

ارزشمند بودن برگ سبز چای امروزه بر همه واضح و مورهن است زیرا مرغوبیت و سلامت آن می تواند در نتیجه نهایی یعنی چای خشک تولید شده بسیار تاثیر داشته باشد. از میان برداشت های متعدد سالانه برداشت فصل بهار و انواع چای حاصل از این فصل از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. امروزه واژه سلامت در کمتر چایی دیده می شود چرا که با فعالیت بیشتر تولیدکنندگان بزرگ و سودجویان برای سریع تر آماده شدن چای به آن عطر و رنگ غیر مجاز افزوده شده و در کمترین زمان لازم چای آماده و مصرفش در دراز مدت انواع امراض خطرناک را به دنبال خواهد داشت. با توجه به زیان های موجود در چای های وارداتی و تولید چای خالص در کشور لذا می توان بهترین گزینه خرید را چای ایرانی دانست.

چای ارگانیک

وضعیت چایکاری در نواحی شمال ایران

یکی از مناسب ترین مکان ها جهت پرورش در گیلان و مازندران و تنها در نقاط خاصی از آن ها میسر می باشد. بوته های چای در ارتفاعات صعب العبور و دامنه کوه ها به شرایط عالی و بدون دستکاری در حال پرورش می باشند و این گیاه یکبار کشت و تا 50 سال بهینه ترین شرایط بهره برداری را دارا است. چایکاران فعالیت خود را از بهار هر سال آغاز و تا پاییز به فاصله هر 45 روز برداشت را ادامه می دهند. نحوه چیدن و انتخاب برگ های مرغوب توسط چایکاران بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اقلیم مناسب نواحی شمالی و نظارت سندیکای چای به هیچ وجه از سموم شیمیایی و اسانس در چای استفاده نمی گردد و صحت و سلامت چای شمال ایران بارها به اثبات رسیده است که می تواند تجارت در این زمینه را به یک شرایط با امکان سودآوری بالاتر امکانپذیر نماید.

چای ارگانیک

چای ارگانیک

گیاه چای در صورتی که در شرایط مساعد اقلیمی رشد نموده و در زمستان لایه ای از برف روی بوته ها بپوشاند در نتیجه آفات و حشرات نمی توانند بر روی آن زنده بمانند و نیاز به سمپاشی در باغات دیده نمی شود. در صورتی که گیاه چای مورد سمپاشی قرار نگیرد و در پروسه تولید کارخانه به آن هیچ افزودنی اضافه نگردد چای به دست آمده در صحت و سلامت و کاملا خالص است که واژه چای ارگانیک را برای آن به کار می برند.

تفاوت چای ارگانیک با چای معمولی چیست؟

  • خلوص بسیار بالا
  • تلخی و گسی بیشتر
  • قیمت بالاتر
  • رنگدهی بالا در صورت استفاده و دمکشیدن صحیح
  • سطح کیفت بیشتر

چای ارگانیک

مهم ترین عوامل در کیفیت چای

  • عوامل ژنتیکی
  • آب و هوایی
  • عملیات کشاورزی
  • نحوه برداشت و زمان حمل تا کارخانه
  • فرآیند تولید

چای ارگانیک

چای سرگل بهاره

شاید در بازار چای این واژه بارها به چشمتان خورده و یا نامش را شنیده باشید. این چای تنها از اولین برداشت برگ سبز در ابتدای بهار به دست آمده و به همین دلیل بدان سرچین، زرین و سرگل می گویند این چای از خالص ترین و اعلاترین چای ایران نام داشته و مشتریان خاص و بالایی را دارا است. خرید چای ارگانیک سرگل بهاره در طی سال های اخیر با توجه به شناخت بیشتر در میان مصرف کنندگان افزایش چشمگیری داشته و با نوشیدن آن می توان تفاوت فاحشی را در سبکی و احساس رفع خستگی شاهد بود.

فروشگاه آنلاین خرید چای ارگانیگ ایرانی

با توجه به تنوع بالای چای در بازار لذا تهیه و خرید چای اصل و درجه یک و شناخت آن برای بسیاری کاری بسی سخت و دشوار بوده و بسیاری از فروشندگان جهت تامین چای نیز نیاز است تا با واحد های اصلی فروش چای در نواحی چایخیز همکاری داشته تا بتوانند در فرصتی سریع چای مورد نیاز را تهیه نمایند. فروشگاه آنلاین چای ارگانیک ایرانی عرضه کننده بهترین چای سنتی طبیعی و خالص است که شرایط بهینه ای را برای خریداران در سطح کشور فراهم نموده است. چنانچه از خریداران چای بوده می توانید تنوعی از چای ها را در یکجا انتخاب و در زمانی سریع دریافت نموده و چنانچه نیاز به مشاوره و تامین اولیه چای دارید می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه هماهنگی های لازمه را انجام نمایید.

چای ارگانیک

خرید چای ارگانیک سرگل بهاره

برای اینکه بتوانید یکی از خالص ترین چای سالم و طبیعی دنیا را در اختیار داشته باشید این امر میسر شده تا بتوانید مستقیم و به قیمت درب کارخانه چای مورد نظر را تهیه و خریداری نمایید. چای سیاه و چای سبز با داشتن تنوع بالا از رایج ترین تولیدات چای شمال هستند و برای درخواست نوع چای ارگانیک سرگل بهاره می توان نیمه دوم اردیبهشت هر سال را از مناسب ترین زمان ها جهت خرید دانست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com