فروش چای سیاه شمال

فروش چای سیاه شمال اصل

فروش چای سیاه شمال در انواع چای سرگل، چای ممتاز، چای قلم و… به صورت عمده در نمایندگی چای ایرانی در حال انجام است. خرید چای سیاه اعلا بهاره در بین متقاضیان بالاترین حجم سفارش را شامل می شود. قیمت فروش درجه یک ترین و بهترین چای شمال اصل را چگونه و از کجا می توان جویا شد؟

چای سیاه شمال

ما ایرانی ها از قدیم ایام و از زمان ورود چای به کشور چای سیاه را به عنوان نوشیدنی گرم و نشاط بخش برگزیدیم. حجم مصرف و تقاضای بالای چای سیاه سبب شده تا شاهد فعالیت و ورود أنواع برند ها به بازار چای باشیم. هم اینک در شمال ایران نیز کارخانجات چایسازی بسیاری مشغول به فعالیت هستند که توانسته فروش چای سیاه شمال را بسط و به فراتر از مرز ها انجام نمایند. تجارت در زمینه چای دنیای بی حد و مرزی داشته و یکی از مشاغل درآمدزا برای افراد فعال در این حیطه محسوب می گردد.

فروش چای سیاه شمال

شیوه و مراحل تولید چای شمال

در نواحی چایخیز شمال ایران چای به شیوه سنتی یا ارتدوکس در حال تولید است در این مراحل بهترین برگ های سبز چای توسط چایکاران برداشت و رهسپار کارخانه می شوند در آنجا مجدد زیر نظر کارشناسان درجه بندی و وارد مرحله تولید می گردند که عبارتند از :

 1. پلاس
 2. مالش
 3. تخمیز یا اکسیداسیون
 4. خشک شدن
 5. طبقه بندی و سورت شدن

اسامی چای سیاه شمال بر حسب مرغوبیت

 • چای زرین سیاه (سرگل) (سرچین)
 • چای ممتاز سیاه
 • چای قلم بدون چوب سیاه
 • چای شکسته سیاه
 • چای قلم ساده سیاه
 • چای باروتی سیاه
 • چای خاکه سیاه

بهترین چای سیاه بهاره لاهیجان

بر طبق آمار فروش و استقبال خوب متقاضیان چای لاهیجان از حجم سفارشات بیشتر و رضایتمندی بالاتری برخوردار است و همواره بر تقاضای آن افزوده می شود. اگر به دنبال بهترین چای از نوع بهاره هستید باید بدانید که چای سرگل سیاه و ممتاز چای پیشنهادی ما به شماست که سهم بالاتری از رایحه و رنگ و مزه دلنشین تری را به همراه دارند.

فروش چای سیاه شمال

خرید و فروش چای سیاه شمال اصل

رایج ترین بخش معاملات مربوط به این بخش است چرا که چای سیاه در بین خانوار های ایرانی بسیار محبوبیت دارد لذا فروشندگان چای نیز به دنبال جلب رضایتمندی مشتریان خود به دنبال چای مورد تقاضا و مطابق میل آن ها می باشند. با توجه به سلامت و طبیعی بودن چای شمال و کیفیت بالای این چای ها تضمینی بودن این چای بیش از انواع نمونه های وارداتی بوده و هم اکنون حجم سفارشات بالایی را شامل می شوند. اگر به دنبال خرید و فروش چای سیاه شمال اصل در بازار داخل و صادرات آن هستید می توانید خرید بی واسطه و خوبی را با چای اصل و اصیل شمال تجربه نمایید.

فروش چای سیاه شمال

قیمت فروش چای سیاه شمال در بازار

در بازار چای قیمت های چای تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار داشته که سبب می شود تا رنج قیمت های متفاوتی را نسبت به بازار چای شمال شاهد بود.

 1. تعداد واسطه ها
 2. افت کیفیت تا بازار هدف
 3. نوع چای
 4. نحوه عرضه چای به صوت فله یا بسته بندی
 5. حجم تقاضا
 6. میزان محصول به دست آمده در هر چین

از نکات مهم و قابل توجه در قیمت فروش چای سیاه شمال هستند. مراکز تولید و فروش چای در نواحی چایخیز می توانند منابع و مراجع اصلی و مهمی برای تامین چای محسوب گردند.

فروش چای سیاه

مرکز پخش چای سیاه شمال

پخش عمده و به موقع چای از نواحی چایخیز امروزه سبب شده تا بتوان این چای را در اکثر نقاط کشور به راحتی قابل دسترس دید. فروش اینترنتی چای یکی از نکات قابل توجه در این زمینه است که توانسته به خوبی پاسخگوی سریع به نیاز مشتریان بوده و دسترسی بهتر و مرغوبیت بالاتر چای سیاه و چای سبز ایرانی را در میان خریداران نمایان نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com