خرید چای ایرانی درجه یک لاهیجان

خرید چای ایرانی درجه یک (چای لاهیجان) عمده و جزیی با قیمت رقابتی در نمایندگی چای ارگانیک شمال در حال انجام می باشد. انواع چای سیاه و چای سبز ممتاز و بهاره با عطر، طعم و رنگی کاملا طبیعی در این مرکز فروش عرضه می گردد. خرید چای ایرانی درجه یک لاهیجان به دلیل ارسال مستقیم از درب کارخانه موقعیت مناسبی را برای خریداران فراهم نموده است.

خرید چای ایرانی

چای مورد نظر شما چه چایی است؟
برای داشتن یک چای خوب چه مواردی را رعایت می نمایید؟
حال چرا چای ایرانی و مزیت خرید این چای چیست؟

نقاط کشت چای در دنیا محدود هستند و این شرایط در ایران نیز در شهر لاهیجان با تلاش و همت ژنرال کنسول ایران در هند با نام کاشف السلطنه فراهم آمده است. از جمله کشور های بزرگ تولید کننده چای می توان به کنیا، هندوستان، چین و.. اشاره کرد که بزرگ ترین بازار تولید و صادرات چای دنیا را در اختیار دارند.

امروزه در بین انبوهی از چای های متنوع موجود در بازار چای سیاه ساده و خالص همچنان قدرتمند ترین چای به لحاظ خرید و فروش است و به دلیل رونق خوب اقتصادی بیشترین تمرکز مراکز تولید بر روی تهیه این چای بنا گردیده. تولید چای فرآیندی زمان بر و نیازمند مهارت است و همین مرحله را می توان در تحویل کیفیت نهایی بسیار مهم دانست به طوری که با مقایسه ظاهر و طعم و مزه چای متوجه خواهید شده که چای حاصله دو مرکز حتی نزدیک به هم از یکدیگر متفاوت هستند.

چای ایرانی یکی از چای های درجه یک و سالم دنیا با داشتن و حفظ خصوصیات مثبت بوده و شیوه تولید آن در ایران طی سال ها به صورت ارتدکس بوده و شهر لاهیجان را می توان منبعی پرتلاش و با داشتن کارشناسان مجرب در زمینه تولید بهترین چای ها دانست. خرید چای ایرانی درجه یک لاهیجان به صورت عمده و در حجم بالا توسط شرکت ها، تجار، ارگان ها و… در حال انجام است که نظارت و وجود سندیکای چای در این شهر بر اطمینان بیشتر به چای های عرضه شده بر این منطقه می افزاید.

خرید چای

اسامی طبقه بندی شده چای لاهیجان در بازار

 • چای سرگل لاهیجان
 • چای ممتاز لاهیجان
 • چای شکسته 1 و 2 لاهیجان
 • چای قلم ساده و سورتینگ شده لاهیجان
 • چای باروتی لاهیجان
 • چای خاکه لاهیجان

چای ایرانی

آیا چای لاهیجان تنها به صورت کارخانه ای تولید می شود؟

خیر، بسیاری از شما شاید تنها چای های کارخانه ای را بشناسید و تصور شما این باشد که چای تنها از طریق کارخانه تولید و عرضه می شود اما باید بدانید که برخی از چایکاران در استان گیلان علی الخصوص در شهر لاهیجان پس از چیدن چای آن را در منزل تهیه و در دستگاه های بسیار سنتی قدیمی خشک و آماده می نمایند که مراحل سخت و دشوار را دارا است زیرا مرحله مالش از طریق دست انجام شده که کار سخت و طاقت فرسایی است و به همین دلیل در حجم کم تولید می شود که قیمت بالا، ظاهر درشت، تلخی و گسی و بالا و طعم شکلاتی دارد. این چای به چای دستی یا محلی ملقب بوده و تنها می توان آن را از طریق سفارش به چایکاران خریداری نمود و در بازار های دیگر این چای به دلیل حجم اندک قابل عرضه نیست.

مدت زمان دم کشیدن چای لاهیجان

برای اینکه یک چای خوب و دلنشینی را داشته باشید لازم است تا آن چای را به درستی انتخاب و دم نمایید. برای دم کردن چای لاهیجان و خصلت طبیعی بودن ایین چای لازم است تا بسته به سایز و نوع چای مدت 10 الی 20 دقیقه را مد نظر قرار دهید تا این چای درجه یک ایرانی بتواند به خوبی رنگ و خواص خود را آزاد نماید. خواهید دید که پس از این زمان شما یک چای خوش عطر و طعم با رنگ شفاف و بی نظیری را خواهید داشت.
به هیچ وجه برای گرفتن نتیجه مطلوب از چای ایرانی آن را در فلاسک دم نکنید زیرا قطعا نمی توانید آن انتظاری را که از این چای دارید به دست آورید.

خرید چای ایرانی

آیا چای مانده ضرر دارد؟

بله، برای اینکه بتوانید از خواص بی نظیر چای بهره مند شوید لازم است تا آن را به صورت تازه دم میل نمایید. زیرا چای کهنه دم با ماندن اثرات قابض بودن و مضرات بسیاری را به دنبال خواهد داشت که نوشیدنش اصلا توصیه نمی شود. اگر در مواقعی لازم بود تا از چای دم کشیده اولیه برای نوشیدن بار بعدی استفاده نمایید توصیه می شود تا در همان بار اول برای مصرف مجدد تفاله چای را از قوری خارج نموده و سپس آن را برای بار بعد مصرف نمایید.

خرید چای ایرانی درجه یک با شناخت خصوصیات ظاهری آن

 • وزین بودن دانه های چای
 • صاف و یکدست نبودن دانه های چای
 • داشتن دانه های طلایی و سر زرد
 • عطر طبیعی
 • رویت ساقه در چای
 • رنگ مایل به قهوه ای از جمله راه های آسان و قابل بررسی بوده که قطعا چای ایرانی خوب دارای این خصوصیات می باشد.

خرید چای درجه یک

چرا خرید چای ایرانی؟

 • دسترسی آسان در تمام طول سال
 • نرخ مناسب و ارزان
 • کیفیت تضمین شده
 • اطمینان از تازه بودن چای
 • سرعت در جابه جایی

خرید چای ایرانی درجه یک

بسته بندی چای ایرانی

 • بسته بندی فله (کیسه ساده و یا لمینیت چند لایه)
 • بسته بندی جعبه ای در اوزان مختلف
 • بسته بندی کارتنی جهت قرار دادن چای جعبه ای و یا چای صادراتی در آن

صنایع بسته بندی چای در ایران از جمله صنایعی است که امروزه رو به گسترش است زیرا با توجه به هزینه های بالا در این صنعت شاید نتوان آن را قابل رقابت در بازار جانی دید و با توجه به قیمت تمام شده بالا در عرصه تجارت نیز کمتر مورد استفاده قرار دارد. برند های معتبر چای ایرانی هم اینک با تمرکز در این بخش در تلاشند تا بهترین نمونه از انواع چای ایرانی درجه یک را در بسته های شیک و متنوع در وزن های مختلف به بازار مصرف عرضه نمایند تا شما بتوانید تنوعی از انواع چای را به صورت مورد دلخواه در دسترس داشته باشید. جهت داشتن برترین برند های چای ایرانی در قفسه فروشگاه و یا صادرات این بخش می توانید هماهنگی های لازمه را با مراکز تخصصی انجام نمایید.

خرید چای ایرانی صادراتی

با وجود کارخانه های چایسازی متعدد در شهر لاهیجان و دیگر نقاط همجوار آن موقعیت عالی و مناسبی جهت خرید و صادرات انواع چای فراهم گردیده است که با پیگیری این امر می توان ارزآوری بالاتر و اشتغالزایی بیشتر در این بخش را شاهد بود. چای های صادراتی به دلیل خرید در حجم بالا از قیمت پایین تری برخوردار هستند و همانند چای داخله از چای های قوی تا چای های ضعیف و ارزان دسته ببندی می شوند که با توجه به بازار هدف نمونه های متنوعی را در اختیار داشته و به راحتی می توان به چای مورد درخواست دست پیدا نمود. چنانچه از تجار، بازرگانان و فعالین این بخش هستید و جهت تهیه و تامین چای صادراتی ایرانی می توانید ما را به یاد بسپارید تا تجارت خوبی را بی دغدغه تجربه نمایید.

خرید چای ایرانی صادراتی

خرید چای ایرانی از لاهیجان تضمینی

چنانچه به دنبال خرید چای طبیعی و خالص ایرانی هستید چای لاهیجان می تواند انتظار شما را چه به لحاظ سطح کیفی و چه قیمتی برآورده نماید، زیرا در این منطقه می توان کارخانه ها و برند های معتبری را مشاهده کرد که در حال همکاری با سایر نقاط دنیا بوده و وجود سندیکای چای ایران در لاهیجان باعث شده تا بی شک نظارت بالایی در این زمینه صورت گرفته و بتوان با اعتماد بیشتر و بی دغدغه به صورت تضمینی چای مورد نظر خود را خریداری نمود. جهت خرید چای ایرانی درجه یک لاهیجان با توجه به از بین رفتن شیوه های سنتی خرید می توان اینترنت را چاره گشای این راه دانست به طوری که با صرفه جویی در زمان و هزینه به آنچه که مد نظر بوده با دریافت ابتدا حجم کم و رویت آن و سپس سفارشات بالا اقدام نمود.

خرید چای ایرانی لاهیجان

خرید عمده چای لاهیجان

در بازار چای ایرانی این مزیت برای خریداران فراهم شده تا بتوان بهترین و مرغوب ترین چای طبیعی و خالص لاهیجان را مستقما و بدون واسطه خریداری نمود. در خرید های عمده قیمت نهایی تا حد بسیاری کاسته و برای فروشندگان مزیت و سودآوری خوبی را به همراه خواهد داشت. خرید چای ایرانی درجه یک لاهیجان طبق آمار و تحقیقات به دست آمده توانسته بازار فروش خوبی را رقم بزند. برای خرید تخصصی انواع چای بهاره، تابستانه و پاییزه با توجه به نوع درجه بندی مورد نظر می توانید از طریق مرکز خرید چای ایرانی در سراسر ایران از هم اینک اقدام به ثبت سفارشات عمده و حتی جزیی خود نمایید.

قیمت چای لاهیجان

نام چای قیمت مصرف کننده  (تومان)
چای سیاه سرگل لاهیجان 60000
چای سیاه ممتاز لاهیجان 50000
چای سیاه شکسته 1  لاهیجان 40000
چای سیاه شکسته 2 لاهیجان 35000
 چای سیاه قلم لاهیجان 35000
چای سیاه قلم سوزنی لاهیجان 45000
چای سیاه قلم درشت لاهیجان 45000
چای سبز ممتاز لاهیجان 60000
چای سبز شکسته 1 لاهیجان 40000
چای سبز شکسته 2 لاهیجان 35000
چای سبز قلم لاهیجان 40000
چای سبز قلم ریز لاهیجان 50000
چای سبز قلم درشت لاهیجان 45000
امتیاز

 • Notice: Undefined index: wp_review_item_title in /home/irant579/domains/iranteaorganic.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-review-pro/box-templates/default.php on line 103
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
2 پاسخ
 1. بهمن
  بهمن says:

  سلام ضمن تقدیر وتشکر از زحمات عزیزان هموطن در شمال سرسبز ایران زمین که چای ایران را تولید میکنند و سرآمد چای جهان است ونه چکش سبز نه پنکه نه هیچ کدتم به گرد چای ایران نمیرسد بنده چن ین سال است که مبلغ جای ایرانی هستم

  پاسخ
  • maryam khoshhal
   maryam khoshhal says:

   سلام وقتتون بخیر، بسیار عالی دوست عزیز، ممنون از لطفتون انشا… که صنعت چای ایرانی بتونه واقعا جایگاه خودش را با حمایت های همه جانبه در عرصه بازار جهانی و داخلی بیش از پیش حفظ و ارتقاء ببخشه.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com