خرید انواع چای سیاه لاهیجان

خرید انواع چای سیاه لاهیجان

خرید انواع چای سیاه لاهیجان قلم بهاره، سرگل و… کاملا طبیعی و بدون اسانس از طریق مرکز پخش چای ایرانی در حال انجام می باشد. فروش ویژه چای فله سیاه با قیمت ارزان و رقابتی فرصت بهینه و مقرون به صرفه ای را برای خریدان کلی و جزیی چای فراهم نموده است. قصد خرید کدامیک از انواع چای سیاه لاهیجان و در چه رده کیفیتی را دارید؟

خرید انواع چای سیاه لاهیجان

استراتژیک بودن محصول چای در شهر لاهیجان چایکاری و تولید چای را به یک عرصه مهم اقتصادی مبدل نموده است. محبوب ترین چای ایرانی سیاه با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا اما کاملا طبیعی و سنتی در حال تولید و عرضه است و همین امر سبب گردیده تا چای این شهر معروفیت بسیار و از جمله چای های خوشنام و سالم دنیا نامگذاری شود.
به دلیل اکسیده شدن تمام مواد موجود در برگ سبز چای طی عملیات موجود در کارخانه رایحه و عطر در این چای شکل می گیرد و این چای از جمله چای های پرتقاضا در بازار چای را شامل می گردد. شکل ظاهر و کیفیت هر یک از چای های به دست آمده می تواند معرف چای خاص و معین شدن قیمت آن باشد و شما چای سیاه ایرانی را با اسامی خاصی در بازار مشاهده می نمایید. خرید انواع چای سیاه لاهیجان به خوبی در سطح بازار در رقابت با هم نوع خارجی خود می باشد.

خرید انواع چای سیاه لاهیجان

اسامی انواع چای سیاه لاهیجان

 • چای سرگل سیاه
 • چای ممتاز سیاه
 • چای شکسته سیاه
 • چای قلم سیاه
 • چای باروتی سیاه
 • چای خاکه سیاه

بهترین و پرفروش ترین انواع چای سیاه لاهیجان

قطعا با توجه به میزان تقاضای سالیانه برخی از چای ها پرفروش ترین بخش را شامل می شوند که طبق آمار و بررسی های حاصل از فروش چای لاهیجان لذا چای ممتاز با توجه کیفیت بالا در رده اول سفارشات قرار داشته و چای سرگل سیاه با عنوان بهترین چای نام نهاده شده، اما این بدان منزله نیست که مابقی چای ها بی کیفیت هستند بلکه نماینگر سطح توجه بیشتر و علاقه بیشتر به خرید این دو مدل چای در بازار مشاهده می گردد.

خرید انواع چای سیاه لاهیجان

خصوصیات عمومی انواع چای سیاه ایرانی

 • تلخ
 • گس
 • کاملا طبیعی
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی و رنگ
 • رنگ زلال و شفاف بعد دم کشیدن
 • دیر دم

عیوب انواع چای سیاه ایرانی

 1. دیردم به لحاظ وجود چای های به اصطلاح زود دم در بازار و سختی رقابت با آن ها
 2. نداشتن استاندارد خاص در هر رده و تناقض داشتن پارت بار های مختلف
 3. جلب توجه بسته های چای وارداتی و سوء مدیریت در این بخش چای ایرانی
 4. عدم ارائه چای فله در بسته های کارتنی و عرضه در کیسه

خرید انواع چای سیاه لاهیجان

چای بهاره چیست و دلایل محبوبیت انواع چای سیاه بهاره ؟

شرایط مهیا شده در نواحی چایخیز و تناسب رشد برگ های چای ایجاب می نماید تا در سه فصل از سال برداشت شوند و این برداشت با فاصله هر 45 روز یکبار از زمان آغاز برداشت تا پاییز ادامه می یابد. از آنجا که گیاه چای در زمستان استراحت و تجدید قوا نموده و برگ های جوان آن که با خاصیت فراوان است در بهار جوانه زنی می کنند دارای کیفیت بالا و در نتیجه فروش بالایی هستند. به چای های برداشت شده در بهار چای بهاره می گویند و انواع نمونه های حاصل از این فصل در کل سال از مشتریان خوب و بالایی برخوردار هستند.

خرید انواع چای سیاه لاهیجان

خرید انواع چای سیاه لاهیجان

بازار چای در شهر لاهیجان یکی از نقاط مهم برای خریداران عمده ای چای محسوب می شود چرا که می توان تنوع بالایی از انواع چای را از این طریق با قیمت مورد دلخواه خریداری نمود. وجود کارخانه های چایسازی بسیار و فروش محصولات هم اینک از طریق سایت امکان شناخت بهتر و افزایش مشتری را ضمن اینکه نیاز به حضور در محل را کاهش می دهد توانسته یک شرایط رضایتمندی دوطرفه را فراهم نماید. خرید انواع چای سیاه لاهیجان، املش، رودسر، فومن از طریق اینترنتی توانسته ارجحیت بهتری را برای دسترسی در تمام نقاط به این چای را فراهم نماید.

استعلام قیمت خرید چای سیاه لاهیجان

استعلام قیمت خرید انواع چای سیاه لاهیجان با توجه به تغییرات موجود در برهه های زمانی و ایجاب شرایط می تواند منجر به خرید آگاهانه و خوب برای مشتریان شود. ارائه قیمت های مناسب از سوی شرکت ها و کارخانه ها می تواند در حجم و نظر مشتری بسیار حائز اهمیت باشد چرا که می تواند وی را منصرف از خرید و یا افزایش حجم سفارشش را به دنبال داشته باشد. با توجه به اثبات کیفیت چای سنتی لاهیجان لذا همواره خریداران برای این چای بهای خوبی را نیز می پردازند.

خرید انواع چای سیاه لاهیجان

فروش انواع چای سیاه فله

سالانه حجم بالایی از چای سیاه به صورت فله ای مورد مبادله در بازار چای داخل و صادراتی قرار می گیرد. همواره شرکت های بسته بندی، بازرگانان، عمده فروشان از جمله مشتریان اصلی چای فله را شامل می شوند. برای خرید انواع چای سیاه لاهیجان و انواع چای سبز اعلا از این منطقه لذا مراکز معتبر فروش در این شهر این آمادگی را دارا می باشند تا مرغوب ترین چای های فله را به شکل تضمینی و خالص به شما عرضه نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com