خرید اینترنتی چای

خرید چای ایرانی اینترنتی

خرید چای ایرانی اینترنتی دسترسی بهتری به انواع چای اصل، فله، ممتاز، سرگل بهاره با قیمت ارزان تر نموده است. مرکز فروش چای ارگانیک ایران عرضه مستقیم بهترین چای 99 به شکل عمده و کیلویی و کیفیت تضمین شده را ارائه می نماید. پیشنهاد ما خرید آنلاین چای لاهیجان و مرغوب ترین چای سنتی و محلی این خطه می باشد.

چای ایرانی در کدام منطقه تولید می شود؟

کشت و همچنین تولید چای به دلیل حساسیت مراحل به طور کل در نواحی شمال ایران در دواستان گیلان و مازندران صورت گرفته که بیشترین و بزرگترین سه تولید و فروش چای سنتی به گیلان با داشتن سطح بالای باغ ها و کارخانه های چایسازی تعلق دارد. در این نقاط بهترین برگ های سبز گیاه چای توسط چایکاران در مدت زمان های برداشت دستچین شده و طبق استاندارد های خاص بدون هیچ ماده رنگدهنده و رایحه دهنده تولید و به سپس به بازار چای عرضه می شوند. از معرف ترین نقاط کشت و تولید می توان به لاهیجان با تجربه بالا و قدمت در توزیع چای درجه یک نسبت داد.

فروش عمده چای سیاه طبیعی

ویژگی های مهم اصالت چای شمال ایرانی چیست؟

 1. فاقد اسانس
 2. عدم سمپاشی باغ های چای و سلامت چای
 3. رنگدهی طبیعی
 4. زایحه عالی و 100% خالص
 5. به دلیل عدم دستکاری تلخی و گسی قابل درک
 6. پخش چای تازه و تولید سال به بازار

خرید چای ایرانی اینترنتی

فروشگاه چای ایرانی در لاهیجان

فروشگاه چای ایرانی به عنوان یک فروشگاه مجازی تلاش نموده تا همواره بهترین کیفیت انواع چای را به صورت تازه از تولید به مصرف در بازار عرضه و پخش نماید. و یک فرصت خرید عالی برای خریداران عمده و خانگی بوده تا قیمت پایین تر و سرعت در دسترسی را تجربه نمایند. اسامی بهترین انواع چای ایرانی در فروشگاه چای لاهیجان :

 • چای سرگل بهاره
 • چای ممتاز
 • چای شکسته
 • چای قلم
 • چای باروتی
 • چای دستی
 • چای خالص سیاه و سبز

خرید چای ایرانی اینترنتی

خرید چای ایرانی اینترنتی

با توجه به مشکلات و بحران ها در بازار در طی سال های اخیر خرید های آنلاین جایگزین خرید های سنتی گشته و خریداران همواره به دنبال راهی آسان جهت دسترسی به سفارشات خود در بازار می باشند. برای خرید چای ایرانی اینترنتی امروزه مراکز تولید و فروش آن در شمال فعالیت گسترده ای داشته و می توان چای اصیل و اصل شمال را با رنگ و رایحه ای 100% طبیعی و خالص به قیمت روز و ارزان تر خریداری نمود.

 • کیفیت بالای چای ها
 • سرعت در انتقال و پش در هر نقطه کشور
 • شناخت بازار های گسترده تر در فرار از مرز ها
 • سفارش حجم بدون هیچگونه محدودیت
 • افزایش فروش
 • معرفی و دسترسی به محصولات متنوع
 • حمایت گسترده تر از کشاورز و تولید کننده

خرید چای ایرانی اینترنتی

 

قیمت انواع چای اصل بهاره لاهیجان

در میان چای های تولید شمال همواره چای لاهیجان بسیار مورد توجه با استقبال خرید بالا می باشد. قیمت چای های متنوع سیاه و سبز سنتی بسته به کیفیت و شکل ظاهر متفاوت بوده که جعت اطلاع از قیمت روز می توان از طریق کارشناسان واحد فروش مرکز پیش رو اقدام نمود. چای بهاره اصل و خالص بیشترین درصد تقاضا را با توجه به سطح کیفیت بالا و بی نظیر دارا بوده و خریداران با آغاز برداشت به دنبال سفارش خرید چای بهاره فله می باشند که همگی چای های این فصل از کیفیت بیشتر و قیمت بالاتری از چای تابستانه و پاییزه می باشند.

فروش چای درجه یک فله

یک چای درجه یک باید بتواند سطح نیاز مشتری را به لحاظ رایحه و رنگ اما به شکلی طبیعی فراهم نماید و تولیدات چای داخلی همواره گزینه مطلوب و قابل اعتمادی به جهت سلامت و اصالت می باشند علی الخصوص اگر مستقیما و بدون واسطه خریداری شوند. امروزه این شرایط فراهم و با گزینه خرید چای ایرانی اینترنتی می توان چای سنتی و صادراتی اعلای شمال را فله و به شکل تضمینی در دسترس داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com