خرید چای ایرانی بهاره

خرید چای ایرانی بهاره 98 با بهترین کیفیت چای ممتاز و چای سرگل از کارخانه های برتر چایسازی بدون واسطه و مستقیم آغاز شد. فروش آنلاین انواع چای لاهیجان اعلا ترین چای ایرانی با قیمت ارزان در بازار چای ایران انجام می گردد. برای اینکه چای بهاره را کاملا تضمینی و مستقیم از نواحی چایخیز شمال در اختیار داشته باشید راهکار چیست؟

در ایران شهر های بسیاری به دلیل هم مرز بودن با کشور های دیگر درگیر مصرف چای های خارجی بدون نام و نشان و یا بی اطلاع از محتویات آن ها می باشند. نبود اطلاعات دقیق و عدم شناساندن صحیح چای ایرانی در بازار داخلی سبب شده تا این چای سنتی به دفعات مکرر در سال های متمادی مورد بی مهری قرار بگیرد. در طی سال های اخیر با راه اندازی سایت ها و فعالیت فروشندگان چای شمال در این فضا و ارائه محصولات مختلف توسط تولید کننده و حمایت های دولت در این زمینه سبب شده تا نگاه امیدوارانه ای به چای داخلی شده و در بساری از نقاط مورد توجه قرار بگیرد.

خرید چای ایرانی بهاره

نام انواع چای تولید شده در شمال ایران

 • چای سیاه سنتی
 • چای سبز نیمه تخمیری
 • چای سفید
 • چای دستی

اسامی و القاب چای بهاره

 1. چای سرگل
 2. چای ممتاز
 3. چای شکسته
 4. چای قلم
 5. چای باروتی
 6. چای خاکه

خرید چای ایرانی بهاره

چای ممتاز سرچین بهاره درجه یک

این چای از بهترین و بالاترین کیفیت ها به دلیل استفاده از مرغوب ترین برگ های سبز چای می باشد و همواره مورد توجه خریداران قرار دارد. قیمت این چای به دلیل سطح کیفی بالا بیش از سایر چای ها و در رده بعد سرگل قرار دارد. این چای همانند سایر چای های خالص ایرانی حاوی هیچ رنگ و رایحه ای نبوده و پس از دم کشیدن در زمان مورد نظر کیفیت بالا و قابل انتظاری را فراهم خواهد نمود ضمن اینکه خاصیت بسیاری را در خود نهان دارد.

خرید چای ایرانی بهاره

چرا چای بهاره ؟

 1. رایحه بیشتر
 2. خاصیت درمانی بالاتر
 3. سطح کیفیت بیشتر با توجه به جوان و تازه بودن برگ ها
 4. رنگپذیری خوب و مناسب
 5. لطافت و ترد تر بودن چای های این فصل
 6. رنگ ظاهری بهتر (چای این فصل به دلیل مرغوبیت رنگ سیاه تری را نسبت به نمونه های تابستانه و پاییزه خواهد داشت.)

قیمت خرید چای ایرانی اصل

اصالت چای های ایرانی را می توان به زمان لازم جهت دم کشیدن، عدم ته نشینی آن بعد دم کشیدن، عدم رایحه و رنگ مصنوعی و نوع چای حاصل از تولید نسبت داد. قیمت خرید چای ایرانی بهاره با توجه به ارقام درجه بندی شده متفاوت بوده و چای سرگل و ممتاز و قلم بدون چوب بالاترین قیمت و چای شکسته و باروتی در سطح قیمتی ارزان تری قرار دارند اما این موضوع نمی تواند دلیلی بر کاهش کیفیت چای باشد. برای داشتن قیمت خرید انواع چای درجه یک بهاره بهترین راه حل ارتباط با مراکز فعال و دریافت مناسب ترین و به روز ترین لیست قیمت رقابتی خواهد بود.

خرید اینترنتی چای بهاره لاهیجان

خرید اینترنتی چای و تجربه فروش بالا چیزیست که این روز ها توانسته بیش از پیش بر درخواست و اثبات کیفیت بالای چای ایرانی کمک شایانی را نماید.در این شیوه خریداران می توانند به شکل مستقیمخرید چای ایرانی بهاره لاهیجان را با عنوان یکی از طبیعی ترین چای های دنیا را تجربه نمایند. این روش این روز ها درآمدزایی بالاتر، ارائه بهتر محصولات متنوع در یکجا، رضایت تولید کننده و خریدار و امکان خرید هر حجم از چای را در سطح کشور فراهم نموده است.

خرید چای ایرانی بهاره

خرید چای ایرانی بهاره

با آغاز بهار و برداشت و تولید چای از نیمه دوم اردیبهشت تقاضا ها برای خرید چای ایرانی بهاره افزایش داشته و می توان اعلاترین چای ارگانیک فله ای سال را در تهیه و تامین نمود. نمایندگی پخش عمده چای در شهر لاهیجان توانسته چای فله و بهترین مارک چای از برند های معتبر را در بسته های متنوع و کیسه ای علاوه بر بازار داخل برای صادرات چای آماده و مهیا نماید.

برای اینکه چای بهاره را کاملا تضمینی و مستقیم از نواحی چایخیز شمال در اختیار داشته باشید راهکار چیست؟

برای این کار ارسال مستقیم سفارشات فراهم گردیده و شما می توانید با ارتباط با کارشناسان واحد فروش مجموعه و دریافت نرخ چای ها سفارشات خود را از طریق تماس و یا سایت ثبت نموده و چای مورد نظر را در محل مورد توافق ظرف زمانی سریع دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com