فروش انواع چای گیلان با بهترین قیمت خرید

فروش انواع چای گیلان با بهترین قیمت خرید نسبت به نمونه چای خارجی موجود در بازار در حال انجام است. فروش انواع چای گیلان ائم از چای سبز و چای سیاه در درجه بندی مختلف از طریق فروشگاه چای ایرانی سبب شده تا تجربه نوین و عالی را انتخاب نمایید. خرید عمده چای فله از پیشنهادات مجموعه به شما می باشد.

فروش انواع چای گیلان

چایکاری در گیلان قدمت دیرینه دارد و خریداران چای قطعا به این موضوع واقف می باشند. تولید چای در این خطه با استاندارد های روز دنیا در حال انجام است و به طور حتم نمی توان کیفیت چای و خلوص آن را کتمان کرد. فروش انواع چای گیلان با بهترین قیمت خرید در مراکز تولید در طول سال انجام می پذیرد و تکاپوی بازار چای در این خطه سبب شده تا نقطه عطف اقتصاد چای را بتوان در این ناحیه شاهد بود.

فروش انواع چای گیلان

چای های تولید شده در گیلان

 • چای سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید
 • چای دستی و محلی

فروش انواع چای گیلان

اسامی انواع چای گیلان

 • چای سرگل
 • چای ممتاز
 • چای شکسته
 • چای قلم
 • چای باروتی
 • چای خاکه

فروش انواع چای گیلان

چای گیلان در چه مواقعی از سال در بازار موجود است؟

برداشت چای در گیلان در سه چین از سال یعنی، بهار، تابستان و پاییز انجام می گیرد و چای برداشت شده در هر فصل خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا است. تنها در زمستان برداشت و تولید انجام نمی شود و به گیاه چای در این مدت اجازه استراحت و تجدید قوا داده می شود، اما چای های برداشت شده در سایر فصول در این زمان همچنان به فروش می رسند.

 

بهترین انواع چای گیلان چه نام دارند؟

با توجه به ارزش بالای برگ های سبز چای که دستچینی از مرغوب ترین ها هستند لذا می توان تمام چای های گیلان را دارای کیفیت دانست اما کیفیت دو چای سرگل و ممتاز زبانزد بوده و در میان فروش انواع چای گیلان رتبه بالاتری را دارا هستند.

فروش انواع چای گیلان

قیمت خرید انواع چای گیلان

قیمت خرید و فروش انواع چای گیلان با توجه به :

 1. فصل برداشت
 2. میزان محصول
 3. نوع چای
 4. نحوه خرید مستقیم یا از عامل
 5. حجم خرید
 6. نوع برند
 7. فله یا بسته بندی بودن سنجیده می شوند.

اگر در زمان قصد خرید هریک از تنوع چا های گیلان را به صورت عمده و یا جزیی داشتید می توانید جهت اطلاع از نرخ روز با همکاران ما در ارتباط باشید تا با آگاهی لازمه خرید خوب و هوشمندانه ای را انجام نمایید.

فروش انواع چای گیلان

مرکز فروش انواع چای گیلان

برای اکثر خریداران خرید از مراکز تولید و فروش چای از اهمیت شایانی برخوردار است و این امر در استان گیلان با داشتن مرکز های فراوان تولید محقق آمده و سبب سفارش حجم بالای چای این مراکز گردیده است. مرکز فروش انواع چای گیلان بهترین قیمت خرید چای را در کنار کیفیت های بالا ارائه نموده و شما می توانید چای ارگانیک و سنتی را به صورت کیلویی و عمده در هر نقطه از کشور به صورت تضمینی دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com