صادرات چای فله

صادرات چای فله و بسته بندی

صادرات چای فله و بسته بندی ایرانی در بازار جهانی طی سال های اخیر رشد خوبی را شاهد می باشد. فروش بهترین چای صادراتی طبیعی و قیمت های ارزان حاشیه سود خوبی را عاید فعالین این عرصه نموده است. مرکز خرید چای ارگانیک ایرانی مرغوب ترین چای سیاه و چای سبز فله را جهت صادرات به همراه اخذ مدارک مربوطه در این بخش ارائه می نماید.

صادرات چای فله

امروزه محصولات متنوعی در زندگی روزمره ما انسان ها با توجه به فراهم بودن امکان جابه جایی خریداری و مصرف می شوند اما جایگاه ویژه آب و چای را نمی توان به هیچ وجه در بین خانواده ها انکار نمود. این نوشیدنی گم و مهیج از گیاه همیشه سبز چای طی عملیات خاص در کارخانه ایجاد شده و امروزه کاربرد های فراوانی به غیر از نوشیدنی در صنایع مختلف یافته است. از بزرگ ترین تولیدکنندگان چای در جهان می توان به هند اشاره نمود که در صنعت چای دنیا نقش بنیادینی را داشته و همواره صادرات چای فله و بسته بندی شده را از این نقطه به اکثر نقاط دنیا شاهد می باشیم.

کشور ما ایران در دو استان گیلان و مازندران امکان پرورش و تولید چای را دارا است و سالانه بخشی از تولید چای داخلی جهت ارزآوری به صادرات تخصیص داده می شود. رشد صنایع بسته بندی در کشور ما با توجه به هزینه های جانبی بالا رویه کندی را داشته اما چای فله همچنان در عرصه درخشیده و با داشتن قیمت مناسب تر همواره مورد توجه قرار دارد.

کدام چای تولید شده در ایران جنبه صادراتی بالایی دارد؟

همانند بازار جهانی چای، تولید چای سیاه در ایرانی نیز بیشترین بخش را شامل شده و تقریبا 75% از بخش تولید را شامل می شود و مابقی آن را چای سبز و درصد بسیار پایینی را چای سفید شامل می شود. (چای سفید در حجم پایینی در ایران تولید شده و با توجه به ارزش قیمتی بالا فقط صادر می گردد و نمی توان آن را در بازار داخلی یافت نمود.)

صادرات چای فله

اسامی چای های صادراتی فله

 • چای شکسته ممتاز F.B.O.P
 • چای شکسته B.O.P
 • چای شکسته ۲ B.O.P2
 • چای قلم O.P1
 • چای قلم درشت O.P
 • چای باروتی B.P2
 • باروتی اعلا P.F
 • خاک چای P.D

خرید چای صادراتی درجه یک

مرغوبیت و قیمت از جمله فاکتور های مهم برای صادرکنندگان است که می تواند حتی در تعیین حجم خرید آن ها بسیار تاثیرگذار باشد. قطعا مناطق چایخیز و منابع تولید چای در این نقاط از بهترین گزینه های خرید چای صادراتی هستند. چای بهاره که برداشت فصل بهار است دارای کیفیت و رنج قیمت بالا بوده و هر چه به سمت برداشت پاییزه پیش می رویم از قیمت چای تا حدودی کاسته می شود و صادرات چای فله را بیشتر از سایر فصول در این زمان شاهد می باشیم.

صادرات چای فله

صادرات چای فله ایرانی

برگ های سبز چای در کارخانه های پس از تولید و خشک شدن در دسته های درجه بندی شده قرار گرفته و به شکل فله می باشند پس از آن یا بدان صورت عرضه شده یا جهت برند شدن و بسته بندی توسط شرکت ها خریداری می شوند. اما چیزی که مسلم است همواره بیشتر خریداران شیوه دیدن و رویت چای را از نزدیک می پسندند از این رو فروش چای فله در بین خریداران رایج تر می باشد. برای صادرات چای فله ایرانی لازم است تا کشور درخواست کننده و سلایق و بازار آن را شناخته و با آگاهی اقدام به ثبت سفارش نمایید. برای این کار کارشناسان و متخصصین مجموعه همواره آمادگی داشته تا در این امر شما را یاری برسانند و هر چه کیفیت برتر و چای ممتاز تری را در این بخش برگزینید قطعا موفقیت بیشتری را کسب خواهید نمود.

صادرات چای فله

سفارش خرید چای بسته بندی جهت صادرات

با توجه به بازار های مختلف و درخواست کشور مقصد سفارشات خرید چای بسته بندی نیز جهت صادرات جایگاه خود را دارا است این چای ها هزینه بالاتری را به نسبت چای فله دارا هستند و شما می توانید با توجه به موارد مورد نظر چای درخواستی را در بسته های گرمی خاص و یا با نام و برند ثبت شده خود یا کارخانه یا کشور هدف درخواست نمایید.

تدابیر افزایش سطح صادرات چای

 1. ثبات قیمت ها در بخش صادرات
 2. تعیین استاندارد و شماره خاص برای چای های صادراتی و پیشگیری از عدم تطابق نمونه با چای ارسالی
 3. کاهش تعرفه های گمرکی
 4. بازاریابی و معرفی چای ایرانی در گستره وسیع تر و جذب بازار بیشتر
 5. تلاش در عرصه اینترنت و جذب مشتری برون مرزی
 6. حمایت از چایکار و تولید کننده و تشویق به ادامه کار
 7. مدیریت در بخش بسته بندی چای و رقابت بخشیدن به آن در بازار جهانی
 8. فراهم نمودن و فرآوری چای ها در غالب درخواست کشور مقصد
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com