چای سیاه قلم

چای سیاه قلم بهاره قیمت و خرید اینترنتی

چای سیاه قلم بهاره چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ لیست قیمت و خرید اینترنتی انواع چای لاهیجان را چگونه می توان تهیه نمود؟ فروش عمده و جزیی بهترین چای سیاه قلم در کنار سایر چای سنتی و اصیل ایرانی در مجموعه بازار چای ارگانیک ایران در حال انجام می باشد.

چای سیاه قلم

کارخانه های چایسازی شمال ایران نقش مهمی را در تولید و کیفیت چای عرضه شده دارا هستند زیرا مراحل مختلف اعمال شده در کارخانه ها بر روی برگ سبز چای می تواند آن را به یک چای بسیار اعلا و یا یک چای با کیفیت پایین تر تبدیل نماید. چای های حاصل از تولید بر طبق کیفیت درجه بندی و با اسامی خاص روانه بازار می گردند. در این میان چای سیاه بالاترین آمار خرید و تبادل را داشته و لازم است که کیفیت آن با توجه به واردات گسترده به بازار کشور و ذائقه مصرف کنندگان بسیار مورد توجه قرار بگیرد.

چای سیاه قلم

چای سیاه قلم چیست؟

این چای نام یکی از درجه بندی های چای است که با توجه به نامش که پیداست ظاهر درشتی داشته و با توجه به شباهتش به قلم با این نام خوانده می شود. به دلیل ظاهر درشت این چای در رده دیردم ترین چای ایرانی قرار داشته اما بعد دمکشیدن دارای ظاهری شفاف و زلال و رنگ زیبایی می باشد. به دلیل درشت بودن در طی عملیات تولید هر چه بر پیچش چای افزوده گردد کیفیت بیشتری داشته و وزین و مرغوب تر خواهد بود. تلخی و گسی در این چای کمتر از چای های پودری و ریز است و در طی سال های اخیر در رده خوب فروش قرار گرفته است.

چای قلم بهاره

در تمام رده بندی چای ها می توان به جرات نمونه های چای بهاره را از برترین کیفیت ها دانست. چای سیاه قلم بهاره با توجه به برگ های جوان مصرفی از رایحه مطبوع و دل انگیزی برخوردار است و توجه طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده و با توجه به جوان بودن ساقه های چای و استفاده آن ها در این چای لذا عطر بیشتری از آن به مشام رسیده و در بسیاری از قهوه خانه ها نمونه چای قلم با درصد چوب بیشتر جهت عطر دهی چای ها استفاده می شود که به چای قهوه خانه ای نیر ملقب می باشد.

چای سیاه قلم بهاره

خواص چای سیاه قلم بهاره

 • بهبود سیستم گوارش
 • افزایش قدرت سیستم ایمنی
 • آنتی اکسیدان بالا
 • کاهش استرس
 • رفع خواب آلودگی
 • مراقبت از قلب
 • کاهش غلظت خون
 • کاهش التهابات داخلی
 • بهبود سرماخوردگی و…

دسته بندی چای قلم

 1. قلم ساده (با چوب)
 2. قلم درشت
 3. قلم سوزنی

ویژگی های کلی چای قلم سیاه

 1. رنگ طبیعی
 2. رایحه خوش
 3. دیر دم
 4. درجه متعادل تلخی و گسی
 5. کاملا طبیعی و بدون اسانس
 6. حاصل استفاده از برگ های سوم و پایین تر گیاه چای

چای سیاه قلم

خرید اینترنتی چای سیاه قلم لاهیجان

در کنار محصولات قابل عرضه چای شمال لاهیجان می توان در لیست چای قلم را نیز شاهد بود که با استقبال خوبی از سمت خریداران در طی سال های اخیر برخوردار بوده است. این چای کاملا سالم و حاوی هیچگونه اسانس و افزودنی نبوده و با تضمین کیفیت و ارسال مستقیم از درب کارخانه های چایسازی لاهیجان در دسترس خریداران در سطح کشور قرار می گیرد و به دلیل درشتی این چای، کیسه های بسته بندی شده حاوی 20 کیلو از این چای به صورت فله می باشد. چای سیاه قلم بهاره قیمت و خرید اینترنتی خوبی را با توجه به نرخ مناسبش داراست و در صادرات نیز توانسته مورد توجه قرار گیرد که غالبا سورتینگ شده و چوب چای جدا و چای حاصله ظاهر یکدست و حداقل ساقه را در خود خواهد داشت.

چای سیاه قلم بهاره

قیمت چای قلم بهاره

قیمت چای سیاه قلم نسبت به چای ممتاز و چای سرگل در رده پایین تری قرار داشته اما نمونه بهاره آن نسبت به نمونه های پاییزه و تابستانه دارای قیمت بالاتری است. از آنجا که این چای قیمت ارزان تری را دارا است بسیار مورد توجه خریداران قرار داشته و مردم گیلان این چای را یک چای عالی و محبوب می شناسند. قیمت خرده این چای در سال 98 از 35 الی 45 هزار تومان با توجه به چوبدار بودن یا نبودن متغیر بوده و قیمت عمده آن از 30 الی 36 هزار تومان ارزش گذاری گردیده است. برای دریافت قیمت چای مرغوب و درجه یک لاهیجان می توان با هماهنگی از طریق کارشناسان مجموعه اقدام نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com