چای ایرانی

چای ایرانی سنتی (فله) و بسته بندی فروش در سراسر ایران

چای ایرانی سنتی (فله) و بسته بندی فروش در سراسر ایران با قیمت ارزان و کیفیت عالی آغاز شد. خرید چای بهاره 99، طبیعی و 100% خالص را به صورت دست اول عمده و کیلویی با شرایط عالی خرید نمایید. بهترین انواع چای لاهیجان درجه یک و تضمینی در سایت چای ارگانیک ایرانی در حال عرضه در بازار چای ایران می باشد.

از مصرف کنندگان چای فله ای هستید یا بسته بندی؟ چای ایرانی می خرید یا چای خارجی؟ چای ایرانی را تا چه حد می شناسید؟ از خواص و خالص بودن این چای مطلع هستید؟ برای خرید چای چه اقداماتی را لحاظ می کنید؟

]hd hdvhkd

آشنایی با چای ایرانی

چای در ایران قدمت کشت چای بیش از یک قرن داد و با حمایت ها و تلاش های فردی به نام کاشف السلطنه ملقب به محمد میرزا (ژنرال کنسول ایران در هند) در لاهیجان به نتیجه نشست و سپس به شهر های همجوار آن گسترش یافت. شرایط جوی استان گیلان سبب شد تا گیاه چای مورد هجوم هیچ آفتی قرار نداشته و در نتیجه نیاز به سم در این گیاه إحساس نشد و زمینه تولید برگ سالم فراهم و تولید خالص و بدون افزودنی در کارخانه های چایسازی رونق گرفت و از آن زمان تا به امروز چای به شیوه سنتی و کاملا خالص در نقاط چایخیز تولید و به بازار عرضه می شود.

به چای ایرانی یکی از چای های سالم و بهترین نمونه در دنیا لقب داده اند. چای سیاه و چای سبز رایج ترین بخش تولید چای در ایران بوده و چای سفید در حجم اندک و تنها جنبه صادراتی با توجه به قیمت بالایش دارا است.

اسامی رقم بندی چای ایرانی در بازار (کلمات تخصصی)

 • سرگل (حاصل استفاده از جوان ترین برگ های بالایی تنها در بهار)
 • ممتاز (به دست آمده از یک غنچه و دو برگ بالایی چای و دارای پیچش در ظاهر)
 • قلم (حاصل استفاده از برگ دوم و سوم و به بعد گیاه چای، درشت ترین چای ایرانی و بسیار خوش رایحه)
 • شکسته (از الک چای ها در کارخانه حاصل شده و چایبا کیفیت متوسط می باشد)
 • باروتی (چای ریز و به دست آمده از برگ های پایینی گیاه چای و مناسب تی بگ سازی)
 • خاکه (پودری ترین چای تولید شده و کاربرد در صنایع مختلف)

چای ایرانی

خواص چای ایرانی چیست؟

 • ضد التهاب
 • داشتن کالری پایین
 • تقویت استخوان ها
 • سطح آنتی اکسیدان بالا
 • ممانعت از لخته شدن خون
 • کاهش فشار خون
 • افزایش تمرکز
 • کاهش کلسترول
 • مراقبت از قلب
 • دفع سموم بدن

چای سنتی ایرانی

در نقاط چایخیز شمال ایران چای به روش سنتی تولید و آماده می گردد. اما شیوه تولید چای نیز در کشور بیشتر و در 90% موارد به صورت سنتی و فله ای انجام می گردد چرا که بسیاری معتقد به رویت چای و شناخت بهتر ماهیت آن می باشند و قیمت مقرون به صرفه تری را می توانند تجربه نمایند. چای های ایرانی از آنجا که کاملا طبیعی آماده می شوند لذا برای دم کشیدن نیاز به زمان داشته و پس از طی زمان و أصول صحیح استفاده می توان بالاترین و بهترین میزان رنگدهی، رایحه و مزه را در آن شاهد بود.

بسته بندی چای ایرانی

کارخانه های چایسازی که نقش مهمی را در تولید چای دارا هستند در بسیاری از موارد اقدام به بسته بندی چای با برند و مارک مورد نظر خود نموده و اقدام به برند سازی و رفع نیاز و برآورده نمودن احتیاجات بازار نموده اند چرا که بسیاری به برند بودن و بسته بندی چای به لحاظ بهداشتی اهمیت می دهند ضمن اینکه معتقدند که این چای ها هزینه بالاتری را نیز دارا هستند. این بسته ها در وزن های مختلف و متنوع بوده و می توان آن ها در هر مزان تهیه نمود.

چای ایرانی

بهترین چای ایرانی کدام است؟

موقعیت برداشت برگ سبز چای در ایران به سه فصل بهار، تابستان و پاییز محدود می شود و می توان چای بهاره راخوش رایحه ترین چای و چای تابستانه و پاییزه را خوش رنگ ترین چای ها دانست که برطبق این أصول می توان چای مورد نظر را در لیست قرار داد و تنوعی از آن را تهیه نمود. چای سرگل بهاره به عنوان بهترین چای ایرانی حجم خرید و فروش بالا و چای ممتاز به عنوان پرفروش ترین چای ایران و پس از آن چای قلم لیزری در صف درخواست خریداران چای داخلی قرار دارند.

بهترین زمان جهت خرید چای را می دانید؟

بسته به اینکه دنبال چه چایی هستید زمان ها متغییر می باشد اما اگر به دنبال چای اصیل و ناب ایرانی هستید فصل بهار و نیمه دوم اردیبهشت مناسب ترین زمان جهت خرید چای اعلا و خوش طعم بوده و اگر به دنبال چای با قدرت رنگدهی بالا و قیمت های ارزان تر هستید تابستان و پاییز موقعیت خوبی برای تهیه چای شماست.

چای ایرانی

چای ایرانی سنتی (فله) و بسته بندی فروش در سراسر ایران

با فراهم بودن موقعیت تولید چای در ایران و حفظ و رعایت تمامی قوانین خریداران چای می توانند بهترین تنوع از چای سنتی (فله) و بسته بندی را در سراسر ایران تجربه نمایند و راه های عرضه و فروش سنتی و اینترنتی در کنار هم توانسته دسترسی بدان را در سطح بازار بیشتر و بهتر از قبل نماید. فرقی نمی کند در کدام نقطه و شهر از ایران هستید تنها با ثبت سفارشات خود از طریق کارشناسان واحد فروش می توانید انواع چای درجه یک، طبیعی و خالص را دست اول با بهترین قیمت بازار را بدین طریق خریداری نمایید.

چای ایرانی

خرید چای ایرانی درجه یک و نکات مورد توجه که باید بدانید

برای خرید چای در بازار و اطمینان از کیفیت بالا و اصل بودن نیاز است تا روش های خاص و ابزار آزمایشگاهی داشته باشید. تجربه و تبحر بالا در این زمینه می تواند ا حد زیادی به شما در خرید چای مرغوب و اصل کمک نماید. مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی با سال ها تجربه و داشتن کارشناسان خبره و استقرار در شهر لاهیجان همواره چای اصل سیاه و چای سبز بی نظیر ایرانی را ارائه نموده و می توان از مشاوره و امکان ثبت سفارشات عمده ای و کیلویی در این مجموعه بهره مند شوید.

 1. چای های ریز و پودری چای های مناسبی جهت خرید و مصرف روزانه نمی باشند.
 2. چای های طبیعی نیاز به دم کشیدن داشته و پس از دمکشیدن کاملا زلال و شفاف می باشند.
 3. لمس زبری چای از نشانه های مرغوبیت چای است چرا که چای حاوی رنگ و اسانس نرم و لطیف هستند.
 4. رایحه چای طبیعی کاملا سبک بوده اما چای تقلبی رایحه ای شبیه به ادکلن دارد.
 5. چای خالص به هیچ وجه سریع آماده نوشیدن نشده و برای آزاد سازی رایحه و رنگ ننیاز به دم کشیدن دارد.
 6. هرچه چای بتواند فضای کمتری را اشغال کند و اصطلاحا وزین باشد کیفیت بهتری خواهد داشت.
 7. چای ایرانی اصل بر جدار فنجان نمی نشیند و تا ساعت ها بدون تغییر زلال و شفاف باقی می ماند.
 8. رنگ ظاهری چای اصل سیاه رو به قهوه ای بوده اما چای غیر طبیعی رنگ یکدست صاف و سیاه دارد.

قیمت فروش چای ایرانی در بازار چند است؟

لازم به ذکر است قیمت های درج شده قیمت مصرف کننده در سال 99 بوده و جهت دریافت قیمت روز و قیمت عمده چای لازم است تا از طریق کارشناسان مربوطه مجموعه اقدام نمایید.

نام چای قیمت مصرف کننده (تومان)
چای سیاه سرگل ایرانی 80000
چای سیاه ممتاز ایرانی 75000
چای سیاه شکسته ریز ایرانی 60000
چای سیاه شکسته درشت ایرانی 60000
چای سیاه قلم با چوب ایرانی 60000
چای سیاه قلم لیزری ایرانی 70000
چای سیاه دستی 150000
چای سرگل سبز ایرانی 80000
چای سبز ممتاز ایرانی 75000
چای سبز شکسته ایرانی 60000
چای سبز قلم با چوب ایرانی 60000
چای سبز قلم لیزری ایرانی 70000
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com