پخش مستقیم چای شمال ایران

به نظر شما آیا پخش مستقیم چای شمال ایران می تواند یکی از راه های تاثیرگذار جهت مصرف و فروش هرچه بیشتر آن شود؟ با توجه به اینکه از این طریق چای ها تازه تر و با اعتماد بالاتر از خلوص آن به دست متقاضی خواهد رسید. با پخش مستقیم چای شمال قطعا آمار خرید و فروش چای داخل افزایش یافته و سطح قیمت تا سطح زیادی کاهش خواهد یافت.

بوته چای از جمله گیاهانی بوده که جهت رشد نیاز به شرایط خاص آب و هوایی و اقلیمی دارد و این شرایط در شمال ایران و در دو استان گیلان و مازندران و در شهر های خاصی از آن ها مورد کشت و تولید قرار دارد و سالانه حجم معینی از انواع چای خشک داخله از این طریق مهیا و مابقی آن از طریق واردات تامین می گردد.

پخش چای

انواع چای تولید شمال

در مناطق چایخیز شمال ایران می توان علاوه بر چای های کارخانه ای سیاه و سبز، چای های دستی را هم مشاهده نمود که توسط چایکاران در حجم اندک تولید شده و مشتریان خاص خود را دارا می باشد. چای شمال با اسامی کلی زیر در بازار پخش و توزیع می گردد:

 1. چای سرگل شمال
 2. چای ممتاز شمال
 3. چای شکسته شمال
 4. چای قلم شمال
 5. چای باروتی شمال
 6. چای خاکه شمال

پخش انواع چای شمال

خاصیت چای ایران

 • دیردم
 • خوش رنگ
 • خوش طعم
 • خوش عطر

مزیت پخش مستقیم چای

پخش و تزریق به موقع چای در بازار از جمله مواردی بوده که به دلیل تقاضای بالا بسیار مهم محسوب شده، زیرا دسترسی راحت تر برای مصرف کننده و داشتن دو فاکتور کیفیت و قیمت مناسب از جمله مواردیست که تاثیر بسیاری در انتخاب و نظر مشتری دارد. حال آنکه، با توجه به امکان کشت و تولید چای در کشور ما به دلیل عدم پخش و مدیریت صحیح بر آن شاهد ورود انواع چای های خارجی با نام و برند های مختلف چه به صورت قانونی و چه قاچاق از طریق شهر های مرزی و دسترسی راحت به آن ها هستیم که تاثیر بسیاری را بر تغییر ذائقه مردم ایران نهاده است.

پخش مستقیم چای

برترین مزیت خرید چای شمال

چای شمال ایران طبق آزمایشات و تحقیقات به عمل آمده از جمله چای های ارگانیک و مرغوب در دنیا بوده که شاخصه مهمی برای آن محسوب شده و سبب شده تا کشور های بسیاری امروزه متقاضی این چای باشند و همین امر شاخصه مهمی برای چای شمال برشمرده می شود.

شیوه های پخش چای در ایران

 • پخش مویرگی
 • پخش عمده و مستقیم
 • پخش جزیی یا کیلویی

پخش چای شمال اصل

همیشه اصل و اصل بودن چای برای مشتریان حائز اهمیت می باشد اما شاید به دلیل موضوعات مختلف و گاها اختلاط های ممکنه بر روی آن نتوان به چای مورد دلخواه خود دست پیدا نمود. مجموعه و مرکز پخش چای شمال با فروش مستقیم بهترین انواع چای ائم از فله و بسته بندی به صورت مستقیم و تضمین شده توانسته مرغوب ترین چای ها را عرضه نموده و رضایتمندی شما عزیزان و تداوم همکاری شما با ما دلیلی محکم بر صدق گفتار ما می باشد. رضایت شما محترمین یکی از رکن ها و پایه های اصلی ماندگار ماندن مجموعه ماست.

پخش چای شمال اصل

پخش چای شمال در سراسر ایران

دنیای مجازی هم اکنون راهی شده تا فاصله ها شکسته و بتوان از این طیرق در حداقل وقت و زمان به محصول و کالای دلخواه خود رسید. پخش مستقیم چای شمال از راه های سفارش اینترنتی شیوه ای نوین بوده که سبب شده تا در هر زمان و هر مقداری بتوان با دستیابی به تامین کننده با اطمینان از تازگی محصول آن را خریداری و مصرف نمود.

حال انتخاب با شماست که کدام شیوه را می پسندید اینکه چای شمال را از شیوه دست به دست چرخیدن تهیه و یا به صورت مستقیم آن را خریداری نمایید؟
با نوشیدن چای خالص و طبیعی شمال علاوه عطر، طعم و رایحه خوش به سلامتی خود و اطرافیانتان اهمیت بدهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com