نرخ هر کیلو چای شمال در بازار

نرخ هر کیلو چای شمال در بازار ایران را می توان بسته به فصل برداشت، کیفیت دارا بوده، بعد مسافت و مقدار تقاضا متغیر و دارای نوساناتی دانست. جهت خرید مستقیم چای و اطلاع از قیمت های روز چای می توانید از طریق مجموعه مقابل اقدام نمایید.

شمال ایران را می توان یکی از مناطق خوش آب و هوا دانست که کشت محصولات خاص و استراتژیک در آن از دیرباز مورد توجه بوده است.
چای را می توان از جمله موارد مختص و محدود به شمال (گیلان و مازندران) دانست که تنها در مناطق خاصی از جمله : لاهیجان، لنگرود، چابکسر، املش، شفت، فومن، رودسر، رامسر و چالوس مورد کاشت و تولید قرار می گیرد.
در بازار این مناطق انواع چای ها با مناسب ترین و ارزان ترین نرخ عرضه می شوند و با ورود به این شهر ها می توان با تعداد متعددی از مراکز فروش چای روبه رو شد که یکی از شغل های درآمد زا برای مردم این شهر ها می باشد.
نرخ هر کیلو از چای شمال بسته سیاه و یا سبز بودن و درجه بندی انجام شده از یکدیگر متفاوت می باشند.
چای بهاره (اولین چین) نسبت به چای چیده شده در دو فصل تابستان و پاییز دارای نرخ بالاتری می باشد، حتی در این نواحی می توان چای دستی و سنتی را یافت نمود که توسط کشاورزان تهیه می گردد و نمی توان این چای را در جای دیگری مشاهده نمود و بنا بر زحمت فراوان در تولید دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر چای ها می باشد.
با توجه به دست به دست شدن چای و بعد مسافت سایر شهر ها نسبت به نقاط چایخیز شمال می توان افزایش نرخ هر کیلو چای را در بازار های مختلف شاهد بود.
جهت دسترسی آسان و پیشگیری از افزایش نرخ چای در طول سال آن را به طور مستقیم از کارخانه به مصرف کننده ارائه نموده ایم تا با خیالی آسوده و اطمینان خاطر مرغوب ترین چای شمال را در اختیار داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com