مرکز فروش چای ایرانی و صادراتی

مرکز فروش چای ایرانی و صادراتی انواع درجه یک ترین چای جهت خرید در بازار داخل و خارج از کشور را با بهترین شرایط در قیمت و سریعترین زمان ارائه می نماید.

چای نوشیدنی محبوب و ارزان در دنیا بعد از آب بوده که در نحوه تولید و مصرف در هر فرهنگی متفاوت بوده و حال آنکه جالب است بدانید که انواع چای سیاه، سبز یا سفید در پایه و منشاء یکی بوده و در نحوه فرآوری از یکدیگر متمایز می شوند.
تقاضای بالای چای تولید بالا از سمت تولیدکنندگان را در پی دارد و همواره توازن این دو نقش بسزایی را در فروش بیشتر دارا می باشد ضمن اینکه کیفیت نیز یکی از نکات مهم در این امر به شمار می رود.
رنگ و طعم چای از جمله نکات مهم برای خریداران علی الخصوص در کشور ما محسوب می شود که همین امر سبب شده تا بازار اشباع چای های رنگ و اسانس زده شده را مشاهده نمود غافل از اینکه رفته رفته کل جهان رو به سمت مصرف چای های خالص و ارگانیک می روند و حال اینکه این چای محبوب و سالم در همین حوالی دوروبرمان یعنی دو استان گیلان و مازندران در حال کشت و تولید می باشد و بنا بر خاصیت طبیعی بودنش نیاز به دمکشی داشته و پس از این زمان از عالی ترین خواص و عطر، طعم و رنگ بی نظیری برخوردار است.


صادرات چای نیز امروزه یکی از ارکان سودآور با توجه به مصرف بالای آن در بین مردم و صنعت های مختلف بوده و چای های صادراتی می توانند ارزآوری خوبی را برای بزرگان این صنعت و کشور های مذبور به همراه داشته باشد.
ایران نیز با توجه به تولید سالانه 83990 تن چای به شیوه ارتدوکس که (بیشترین حجم مربوط به سیاه بوده) علاوه بر رفع نیاز بخشی از بازار داخلی، صادرات چای را نیز در امور خود دارد که با توجه به آگاهی از کیفیت عالی و ارگانیک بودن آن مشتریان و متقاضیانش در حال افزایش می باشند و اهمیت و حمایت این موضوع می تواند کاهش فروش اراضی و بالابردن سطح کیفیت و سهم بیشتر صادرات چای های ایرانی را در پی داشته باشد.
بهترین و مناسب ترین مرکز جهت خرید و فروش چای ایرانی مناطق چایخیز شمال کشورمان از جمله لاهیجان، لنگرود، رودسر، املش، چابکسر، فومن، شفت، رامسر و تنکابن بوده که می توان با تامین دست اول و به دور از واسطه معاملات خوبی را تجربه نمود.
چای ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه از جمله چای های موجود با کیفیت ها و درجات متفاوت 1، 2، 3 بوده که بر حسب هر منطقه و ذائقه می توان هر یک را انتخاب و از نرخ های مناسب آن بهره برد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com