مرکز فروش چای ایرانی اصیل

مرکز فروش چای ایرانی اصیل انواع چای ارگانیک و درجه یک را تهیه شده از مرغوب ترین برگ های سبز چای آماذه نموده تا خرید خوب را تجربه و توقع شما را از یک چای اعلاء برآورده نماید.

آیا پیش آمده که برای تامین چای ایرانی خود به بازار رفته و نتوانسته باشید چای مورد انتظار خود را پیدا نموده و یا با کیفیت پایین و در زمان خاصی از سال نتوانستید آن را در شهر خود بیابید؟
مرکز های فروش چای ایرانی اصیل در شمال ایران به یک منبع مهم تبدیل شده اند که از این نواحی سالانه حجم بالایی از چای به سایر نقاط کشور مورد پخش و توزیع قرار می گیرد.
در مناطق خاصی از شهر های ما با توجه به هم مرز بودن با سایر کشور های همسایه چای های خارجی به صورت قاچاق وارد و عرضه می شود که سبب شده تا ذائقه ها به سمت آن ها سوق داده شده و تمایل به مصرف چای ایرانی را در افراد به دلیل دیر دم بودن کاهش دهد و یا به دلیل عدم دسترسی مستقیم نتوان به این چای طبیعی دست پیدا نمود، البته در خراب کردن وجهه چای ایرانی نمی توان از دست به دست شدن و دلالان این چرخه صرفه نظر کرد که با اختلاط نمودن و افت سطح کیفی و عرضه انواع ضعیف آن نام آن را خدشه دار نموده اند.
چای ایرانی با زحمات فراوان و برفراز ارتفاعات و سراشیبی ها توسط کشاورزان چیده و آماده حمل به کارخانه می شوند تا سرنوشت نهایی آن ها در این مکان رقم بخورد.
در مراکز تولید برگ های چای طی مراحل خاصی آماده و خشک و به تنوع سیاه و سبز تقسیم بندی و با نرخ مشخص و رقم بندی به بازار مصرف تزریق می گردند و در طی تمام این مراحل از هیچگونه مواد افزودنی به چای استفاده نمی گردد تا چای اصالت و عطر و طعم طبیعی خود را حفظ نموده و بتواند در کنار اینکه به عنوان یک نوشیدنی استفاده می گردد فرد بتواند از مزایای دارو و درمانی آن بهره مند شود.
چنانچه به دنبال چای اصیل ایرانی هستید مرکز فروش چای شمال آماده همکاری با تمام متقاضیان عمده و جزیی بوده تا در هر نقطه و محلی که حضور دارید بتوانید بهترین چای را به لحاظ عطر، طعم و رنگ در اختیار داشته تا با استفاده از آن سلامت خود و اطرافیانتان را تضمین نموده و بتوانید تفاوت را با آنچه که تاکنون مصرف می نموده اید احساس نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com