مرکز صادرات چای ایرانی فله ای

مرکز چای ارگانیک ایرانی بهترین انواع چای فله ای و درجه یک شمال را جهت صادرات به سایر نقاط دنیا با قیمت رقابتی آماده فروش نموده است. این یک فرصت استثنایی برای تجار و بازرگانان محترم می باشد.

گیاه چای از جمله محصولات مهم کشاورزی است که از قدمت آن در کشور ما زمان زیادی نمی گذرد و در طول این مدت دچار بحران و نوسانات بسیار مدیریتی گردیده است و تعداد 60 هزار خانوار چایکار در دو استان گیلان و مازندران مشغول به کار هستند که حمایت از این قشر می تواند افزایش تولید و ماندگاری این صنعت را به همراه داشته باشد زیرا مشقت های بسیاری جهت توسعه و کشت این صنعت در ایران توسط فردی به نام محمد میرزا چایکار ملقب به کاشف السلطنه تحمل شده و زیرپا نهادن زحمات او زیان های زیادی را گریبانگیر کشور به جهت وابسته بودن در این زمینه خواهد نمود، هر چند که سالانه شاهد ورود چای های خارجه چه به صورت قانونی و چه قاچاق به سمت بازار های مختلف داخله می باشیم.
چای ایرانی در زمینه چای سیاه با داشتن سال ها تجربه توانسته بیشترین حجم تولید و صادرات را به خود اختصاص دهد و در طی سال های اخیر شاهد صادرات چای سبز نیز به کشور های همسایه می باشیم.
نحوه عرضه چای ایرانی غالبا به صورت فله ای بوده و همین امر باعث شده تا به دلیل کاهش قیمت ها تقاضا در این زمینه بالا بوده و کمتر نگاه ها به سمت چای بسته بندی باشد زیرا هزینه های جانبی سبب نرخ های بالا در این بخش می گردد که علی الخصوص در بخش صادرات سود آوری خوبی را برای دوطرف به همراه نخواهد داشت.
مرکز تولید و پخش عمده صادرات چای ایرانی را می توان به لاهیجان با توجه به قدمت و تجربه در این زمینه دانست و وجود مرکز های مختلف و متعدد چایسازی در این خطه نگاه ویژه ای را جهت تهیه و تامین بار تجار فراهم نموده است.
وجود مرکز صادرات چای ایرانی باعث شده تا دیگر امور مربوط به این بخش نگرانی خاصی را برای فعالین این عرصه به هم داشته باشد و تنها از طریق سفارش کافیست تا در سریع ترین زمان بار مورد درخواست خود ائم از چای ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه را به صورت فله ای و در کیسه های 10-20 و الی 25 کیلویی به همراه مدارک مورد نیاز کشور مقصد دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com