مرکز خرید چای اصل و درجه یک لاهیجان

مرکز خرید چای ایرانی بهترین چای درجه یک و اصل لاهیجان را با توجه به استقرار در لاهیجان با قیمت هایی رقابتی آماده فروش نموده است.

لاهیجان از جمله مناطق خاص و زیبا واقع در استان گیلان است که با ورود به این شهر با مناظر زیبایی از باغات وسیع چای مواجه می شوید که از جمله گیاهان بی خزان و همیشه سبز محسوب شده و در هر فصل زیبایی خاص خود را داراست به طوری که در زمستان نیز با گلدهی چشم انداز قشنگی را به لاهیجان می بخشد و یکی از مرکز ها و جاذبه های مهم برای مسافرین محسوب می گردد.

گل گیاه چای

بذر چای

نوشیدن چای در بین مردم ایران از زمان های قدیم رایج بوده اما کشت و ترویج آن از سال 1279 هجری شمسی توسط فردی با نام محمد میرزا چایکار (کاشف السلطنه) در منطقه ای با نام چارخانه سر لاهیجان آغاز و سپس توسعه پیدا نمود و کارخانه های چایسازی یکی پس از دیگری ساخته و آغاز به کار نمودند.
هم اکنون پس از گذشت سال ها چای لاهیجان وجهه خوب و نامی خود را همچنان در بین مردم حفظ نموده به طوری که درجه یک ترین و اصل ترین چای تولید داخل به لاهیجان نسبت داده می شود.

کاشف السلطنه پدر چای ایران

با توجه به آزماشات به عمل آمده و اثبات وجود رایحه بالا در چای لاهیجان نسبت به مناطق همجوار، با توجه به شرایط جوی و وجود کرک های بیشتر بر روی برگ اهمیت توجه به چای این شهر را بیش از پیش مورهن ساخت.
وجود مرکز سندیکای چای و نظارت سفت و سخت بر کیفیت چای لاهیجان سبب شد تا نگاه ویژه تجار و بازرگانان و خریداران عمده به این نقطه جلب شده و می توان انواع چای سیاه و چای سبز را بسته به سطح کیفی مختلف در نرخ های متفاوت و مورد درخواست خرید نمود.
برداشت چای در سه فصل بهار، تابستان و پاییز انجام می گیرد که چای بهاره لاهیجان یکی از بی نظیرترین چای ها با عطر، طعم و رنگی خاص است که متقاضیان بالایی را در طول سال دارا می باشد.


درجه یک ترین و اصل ترین چای حاصل چیده شدن مرغوب ترین برگ یا به اصطلاح یک غنچه و دوبرگ بالایی گیاه می باشد و تقسیم بندی چای پس از تولید در کارخانه شامل سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه است که هر یک ممکن است مجدد شامل درجه های یک و دو شوند.
چای لاهیجان پس از سال ها از آغاز تولیدش همچنان سالم و عاری از مواد شیمیایی به صورت خالص به بازار عرضه می شود، اما در این میان با توجه به بازار پرتقاضای این چای واسطه های بسیاری از نقاط مختلف در جذب این محصول نموده که شاید در مواقعی خرید چای را برای فرد با شک و تردید مواجه نماید.
مرکز چای ارگانیک با توجه به سابقه در این زمینه و با داشتن کارشناسان مجرب آماده ارائه درجه یک ترین چای لاهیجان در هر برهه سال برای درخواست کنندگان داشته و می توانید چای دبش و اصل لاهیجان را به صورت عمده و حتی جزیی ، فله و بسته بندی تنها از طریق ثبت سفارش در کوتاهترین زمان خریداری و در محل مورد نظر خود دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com