قیمت چای مرغوب ایرانی عمده

قیمت چای مرغوب ایرانی با توجه به کیفیت بالاتر در خرید های عمده به حداقل رسیده و می تواند سودآوری خوبی را در بخش یازار داخل و صادرات چای داخله به همراه داشته باشد.

صنعت چایسازی در ایران توسط فردی به نام مرحوم کاشف السلطنه رونق و به یادگار مانده که قدمتی صدساله داشته و قبل آن چای تنها به کشور ما وارد می شده و با توجه به قیمت تمام شده بالا در هر قشری قابل مصرف نبود.
امروزه با رونق این صنعت استفاده از آن در تمام اقشار با دارا بودن قیمت های مختلف و مناسب دیده می شود و یک نوشیدنی گرم و انرژی بخش برای ما ایرانی ها محسوب می شود که بای مصرفش وقت و زمان یا سن خاصی را نمی شناسد و در تمام لحظات شاد و غمگین یکی از یاران همیشگی و پای ثابت بوده که عادت به آن سبب شده که اگر روزی از آن ننوشیم به سردرد مبتلا می شویم.
علاقمند بودن به چای سبب شده تا به تعارفات ما نیز رسوخ کرده و با عبارت یک فنجان چای مهمان ما باش از نزدیکان جهت دعوت به منزل به کار برده می شود.
با توجه به عوامل یاد شده فروش عمده در این بخش را شاهد هستیم به طوری که به عنوان یک محصول با درآمدزایی بالا به حساب می آید زیرا روزانه در چندین وعده از آن مصرف می شود.
با توجه به تولید چای در کشور ما و بالا بودن مرغوبیت آن، در طی سال های اخیر با اطلاع رسانی های بسیار و روشن شدن طبیعی و خالص بودن این چای مشتریان چای ایرانی در حال افزایش روزافزون بوده و می توان قیمت آن را هم بسیار مقرون به صرفه تر از انواع چای های خارجی مود در بازار دانست که هیچ اطلاعات درست و کافی از محتوای آن ها در دست نیست.
چای مرغوب ایرانی دارای عطر، طعم و رنگ لب سوز و لب دوزی است که آن را در هیچ جای دنیا نمی توان یافت و اگر مهمان خانه افراد شمال کشور شوید با بهترین چای که نحوه دم کشیدن در آن بسیار موثر است از شما پذیرایی می نمایند و آنوقت است که نمکگیر این چای شده و تفاوت آن را به طور حتم إحساس خواهید نمود.
چای سرگل و ممتاز مربوط به فصل بهار از جمله مرغوب ترین چای های ایرانی هستند که می توانید از هم اکنون آن را با شیوه اینترنتی از این نقاط تهیه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com