قیمت چای ارگانیک

قیمت چای ارگانیک شمال ایرانی

قیمت چای ارگانیک شمال ایرانی با توجه به کیفیت دارای نرخ بالاتری در زمان فروش بوده و مناطق چایخیز شمال بهترین گزینه جهت خرید می باشند. پخش عمده چای سیاه و چای سبز طبیعی سبب استقبال خوبی از آن در سراسر ایران شده است. قیمت رقابتی چای فله ارگانیک را از مراجع تخصصی چای می توان جویا شد.

چای ارگانیک

دنیای چای را می توان دنیایی مسحور کننده با انواع عطر و طعم های مختلف دانست به طوری که نمی توان چای دو نقطه را با یک شرایط و هم مزه دانست. چنانچه چایی در سلامت کامل رشد و تولید شود و به صورت خالص مصرف شود می تواند خاصیت های بسیاری را به دنبال داشته باشد کما اینکه امروز بازار چای را می توان اشباع شده از انواع چای های معطر، اسانس دار و رنگ شده مشاهده کرد.

مصرف محصولات ارگانیک در سطح جامعه رو به افزایش بوده و با توجه به استفاده بالای چای در خانواده ها این موضوع بسیار حائز اهمیت است. چای ایرانی در شمال کشورمان مناسب ترین شرایط را برای پرورش گیاه چای دارا می باشند به طوری که سرما و گرمای نرمال سبب شده تا هیچونه آفتی اجازه رشد بر روی برگ های چای را نداشته و از این رو یکی از چای های سالم دنیا محسوب شود.

چای از جمله محصولات استراتژیک شمال بوده و وسعت سطح زیر کشت آن در گیلان 90 درصد و مابقی 10 درصد در مازندران می باشد و سبب شده تا مراکز و افراد فعال در این زمینه به وفور در این نقاط به چشم بخورند و قیمت های رقابتی را می توان شاهد بود.

چای ارگانیک

چای ارگانیک چیست؟

این واژه برای چای هایی به کار برده می شود که در آن ها سم و اسانس و رنگی دخیل نبوده و کاملا طبیعی به روند رشد و تولید ادامه داده باشند. در این چای ها از بهترین برگ های جوان چای استفاده و دارای طعم تلخ تر و گس تری نسبت به سایر ارقام بوده و برای دم کشیدن مدت زمان بیشتری را نیاز دارند. پیچش چای در انواع ارگانیک قابل مشهود تر بوده و به دلیل مرغوبیت بیشتر، قیمت چای ارگانیک بیش از دیگر چای ها می باشد.

خاصیت های شگفت انگیز چای ارگانیک شمال

 • رفع خستگی
 • محافظ کلیه ها
 • رفع استرس و نشاط بخشی
 • آنتی اکسیدان بالا
 • فعال سازی پلاکت خون و کاستن غلظت خون
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • کالری پایین و کاهش وزن
 • کاستن تشنگی
 • کاهش سکته مغزی
 • مفید برای دندان
 • از بین برنده التهابات
 • از بین برنده ویروس ها
 • کاهش کلسترول و..

چای ارگانیک شمال

وضعیت ارگانیک بودن چای ایرانی

در شمال ایران به دلیل وجود زمستان های زیر صفر درجه به طور طبیعی تمام آفات گیاه چای در این دما از بین می روند و در کشورهای نزدیک به خط استوا به جهت گرمای یکنواخت در طول سال به ناچار در باغات چای از سموم شیمیایی برای از بین بردن آفات چای استفاده می گردد.

حدود 90 درصد باغات چای شمال کشور به دلیل دارا بودن آب و هوایی معتدل و کوهپایه ای بودن مرحله برداشت چای در طبیعی ترین حالت ممکن اتفاق می افتد و این درحالیست که در بیشتر جاهای دنیا در این فصل برای در امان بودن کشاورز از نیش انواع پشه ها و مگس های وحشی موجود در باغات چای، به ناچار از سموم و آفت کش های شیمیایی برای از بین بردن این حشرات موذی استفاده می کنند  و قطعا مقداری از این سموم شیمیایی بر روی برگ های سبز چای نشسته و آن را آلوده می نمایند.

با توجه به موضوعات فوق چای شمال ایران از جمله بهترین و سالم ترین چای های دنیا نام داشته و قیمت چای ارگانیک شمال در مقایسه با انواع چای های آغشته به سم و اسانس بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

چای ارگانیک

چرا چای ارگانیک استفاده کنیم؟

این محصولات با توجه به فرآیند داشت و برداشت و تولید طبیعی در معرض هیچ مواد زیان باری قرار ندارند و برای رشد و تقویت بوته‌های آن‌ها از کودهای شیمیایی استفاده نشده و تنها با مواد طبیعی خاک و از تقویت‌کننده‌ های طبیعی مانند کودهای پوسیده‌ی حیوانی که با خاک و برگ درختان ترکیب شده است، آن را تقویت کرده‌اند. چای ارگانیک به لحاظ تصور عموم جامعه که قیمت بالایی را دارد اینگونه نبوده و متاسفانه به این دلیل و عدم پوشش دهی مناسب آن در بازار در سبد خانوار ایرانی قرار ندارند. اما هم اینک می‌توان این محصول تولید داخل و کاملا طبیعی را به طور مستقیم و با قیمت مناسب‌تر خریداری نمایید. قیمت چای ارگانیک شمال ایرانی را به صورت ارزان تر و قیمت مناسب تر از مجموعه ها و مراکز فروش چای شمال می توان جویا شد.

 • قیمت ارزان
 • کیفیت بالا
 • تولید داخل و اعتماد از خلوص چای
 • استاندار های لازمه و رعایت شده در این چای
 • امکان خرید مستقیم
 • امکان خرید عمده ای و کیلویی انواع این چای در سطح کشور از مزایای خرید این چای برشمرده می شوند.

قیمت چای ارگانیک

مشخصات چای ارگانیک اصل

 • تلخ و گس
 • ظاهر باکیفیت و دانه بندی سنگین
 • رنگدهی مطلوب و مورد انتظار
 • رنگ طبیعی و شفاف بعد دم کشیدن
 • رایحه مطبوع و طبیعی و به دور از اسانس

قیمت چای ارگانیک

چای ارگانیک محلی

این چای خاص و غیر کارخانه ای است و چایکاران شمالی با دستچین نمودن برگ های مرغوب چای آن را در منزل با مالش دست و خشک کردن به شیوه سنتی تهیه می نمایند. مصرف کنندگان این چای معتقدند که این چای از بهترین نمونه چای ها با طعم گس و شکلاتی است و تولیدش به صورت محلی آن را متمایز از انواع چای های کارخانه ای نموده است. این چای ها سفارشی بوده و برای خریدش باید از قبل آن را سفارش داد.

چای ارگانیک لاهیجان بهترین چای شمال

شهر لاهیجان مرکزیت تولید چای در ایران نام دارد که فعالیت کارخانه های چایسازی و خانوار های چایکار در این شهر بیش از دیگر نقاط چایخیز است. بیشترین میزان برداشت و تولید چای در شمال به این شهر تعلق داشته و همیشه نظارت های سفت و سخت بر روی چای های این منطقه سبب شده تا وجه خوبی را در بین خریداران چای داشته باشد. اقلیم و شرایط اقلیمی حاکم بر لاهیجان سبب شده تا طی آزمایشات پرز های بلند و زیادی بر روی برگ های چای مشاهده شود که رایحه بالایی را به چای های تولید شده در این خطه افزوده است. قیمت چای ارگانیک لاهیجان اندکی بالاتر از دیکر نقاط همجوار است اما با توجه به محبوبیت و کسب اعتماد مشتریان از کیفیت انواع چای سیاه و سبز این شهر لذا شاهد آمار بالای فروش چای لاهیجان علی الخصوص چای بهاره این شهر می باشیم.

خرید چای ارگانیک ایرانی

خرید چای یکی از ملزوات و خرید های حتمی در سبد خانواده هاست و در این رابطه فراهم آوردن و پاسخگویی به تک تک نیاز ها شاید سخت و دشوار باشد، اما اطلاع رسانی از مصرف چای سالم و دسترسی راحت تر به قیمت چای ارگانیک از طریق رسانه ها و فضای مجازی (سایت ها) می تواند در افزایش مصرف و فروش این چای و در نتیجه حفظ سلامت جامعه بسیار تاثیر گذار باشد. خرید عمده و جزیی چای ارگانیک شمال ایران از طریق سایت چای ایرانی در حال انجام بوده و آمار فروش حاکی از افزایش درخواست انواع این چای در بین مصرف کنندگان خانگی و فروشندگان فعال در این زمینه می باشد.

قیمت چای ارگانیک شمال ایرانی

قیمت چای یکی از عوامل تاثیرگذار در حجم خرید در تمام دنیاست. امروزه استفاده از چای های خالص و طبیعی در بین جوامع مختلف در حال افزایش است و در مورد چای ارگانیک شمال نیز شاهد تقاضای بالای فروش آن در بازار داخلی و دیگر کشور ها هسیم که می تواند بر محبوبیت و افزایش راندمان تولید در صورت حمایت بسیار تاثیرگذار باشد. هم اکنون می توانید چای های خالص و طبیعی ایرانی را به صورت مستقیم از شمال در سراسر کشور در اختیار داشته باشید. قیمت چای ارگانیک سرگل و ممتاز نسبت به دیگر چای ها اندکی بالاتر بوده و چای شکسته، باروتی و قلم از نرخ پایین تری برخوردار هستند.

چای سیاه ایرانی

فروش تضمینی چای ارگانیک ایرانی

برداشت چای در شمال ایران در سه چین بهار، تابستان و پاییز به فاصله هر 45 روز انجام می گیرد و لذا می توان کیفیت های عالی رایحه و رنگ را مختص به هر فصل جداگانه در این چای ها جستجو نمود. قیمت چای ارگانیک شمال ایرانی از طریق مراکز تولید به صورت کاملا ارزان تر در حال ارائه است و فروش تضمینی و کیفیت بالا از جمله مزایای عالی برای خریداران چای ایرانی است. کافیست تا در هر زمان اراده نموده و اقدام به ثبت سفارش نمایید تا بهترین انواع چای در سراسر ایران در سریع ترین زمان در اختیار شما قرار گیرد. چون تمامی چای ها به صورت تازه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد کیفیت تضمین شده داشته و قطعا اگر چایی غیر از چای ایرانی مصرف می نموده اید تفاوتش را با این چای که کاملا سالم و گواراست را احساس خواهید نمود.

چای ارگانیک شمال در بسته های سنتی

چای های ارگانیک شمال در 90% مواقع به صورت سنتی و فله مستقیما از طریق کارخانه های تولیدی در حال عرضه به بازار هستند و با توجه به هزینه های تمام شده بالا به جهت بسته بندی لذا خرید آن بیشتر به حالت سنتی در بازار ایران ترویج دارد. چای های کیلویی در بسته های سلفونی و چای های حجم بالا در کیسه های 10، 20 الی 25 کیلویی با توجه به نوع چای قرار می گیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com