خرید چای سبز درجه یک

قیمت و خرید چای سبز درجه یک

خرید چای سبز درجه یک شمال لاهیجان در مرکز فروش چای ارگانیک ایرانی در سال 99 آغاز شد. آیا قیمت و خرید چای سبز درجه یک کیلویی و عمده با بهترین کیفیت و ارزان ترین نرخ بازار را تجربه نموده اید؟ برای درک خواص چای و بهترین انواع چای سنتی خالص با خرید اینترنتی چای مرغوب ترین نمونه ها را در بازار ایران تجربه نمایید.

حتما همه شما با نام چای سبز آشنایی دارید آیا می دانید این چای یک چای نیمه تخمیری نام دارد؟ از آنجا که مرحله اکسید شدن برگ ها در تولید این چای حذف می گردد لذا می توان توقع یک چای با ظاهر زیبا و سبز و در عین حال پرخواص را داشت. امکان تولید این چای در شمال کشور ما همانند چای سیاه در سه فصل از سال یعنی بهار، تابستان و پاییز فراهم می باشد و کیفیتی که از این چای آماده و قابل عرضه به بازار می شود را می توان در سطح بسیار بالا و قابل رقابت در بازار دانست ضمن اینکه قیمت و خرید چای سبز درجه یک ایرانی بسیار ارزان تر از نمونه های وارداتی تمام خواهد شد و گززینه مطلوبی برای خرید عمده ای و کیلویی در بازار محسوب می گردند.

خرید چای سبز درجه یک

چای سبز درجه یک

با وجود واژه درجه یک قطعا همه ما انتظار داریم که یک چای مرغوب و اعلا را پیش رو داشته باشیم اما این چای چه ویژگی هایی دارد؟ چای سبز درجه یک به چایی که حاوی هیچگونه مواد مضری چه در باغ های چای و چه در ضمن مراحل تولید نبوده و بر روی آن دستکاری انجام نشده چای طبیعی و خالص و کاملا درجه یک اتلاق می شود. بهترین نمونه انواع چای درجه یک متعلق به برداشت بهار می باشد. این چای ها :

 • رنگ سبز ظاهری روشن داشته
 • دم کرده آن زرد متمایل به سبز
 • گسی آن قابل درک بوده
 • سطح کیفیت بالاتر از سایر برداشت ها
 • ارزش قیمت بالاتری میباشند.

خرید چای سبز درجه یک

خاصیت نوشیدن مداوم چای سبز در برنامه روزانه

 • چربی سوزی و حفظ تناسب اندام
 • کاهش دهنده کلسترول
 • کاهش فشار خون
 • کاستن از غلظت خون و پیشگیری از سکته
 • ضد ویروس
 • رفع التهاب
 • افزایش قدرت سیستم دفاعی بدن
 • آنتی اکسیدان بالا و مراقبت از پوست

خرید چای سبز درجه یک

خرید چای سبز درجه یک

وجود باغ ها و منابع گسترده چای در نواحی شمال علی الخصوص در استان گیلان و تجربه بالا در زمینه تولید چای سبب شده تا خرید چای اصل و ارگانیک برای خریداران به راحتی میسر گردد و نقطه مهمی در تهیه و تامین انواع چای فله ای و بهترین برند چای محسوب گردند. برای خرید چای سبز درجه یک در هر زمان کافیست تا مراکز پویا و فعال فروش و عرضه چای در نقاط چایخیز را مدنظر قرار داده تا بتوانید مرغوب ترین چای داخلی و چای صادراتی را در حجم و تناژ مورد نظر تضمینی و دست اول خریداری نمایید.

خرید چای سبز درجه یک

قیمت چای سبز درجه یک ایرانی

برای دریافت قیمت چای در بازار نرخ های متنوع و مختلفی به چشم می خورند و دلایل مختلفی در این امر دخیل هستند چرا که حتی چای دو کارخانه در نواحی شمالی را نیز نمی توان با یک کیفیت مشاهده نمود و با توجه تغییر برداشت ها کیفیت ها از هم متمایز و رنج قیمت تغییر خواهد داشت. نوع چای ها در قیمت گذاری آن ها نیز تاثیرگذار می باشد به طوری که چای زرین و ممتاز بالاترین کیفیت و رنج قیمت و پس از این دو نمونه های چای قلم و چای شکسته و چای باروتی و خاکه قرار دارند که هر یک به طور مجزا دارای درجه های 1و 2و 3 می باشند لذا برای دریافت قیمت خرید چای سبز درجه یک ایرانی استعلام آن از مراکز پخش چای شمال می تواند کاملا بهتر و ارزان تر باشد.

خرید و فروش اینترنتی انواع چای سبز و سیاه لاهیجان

مبادلات کالا در فضای مجازی امروزه به یک امر جداناشدنی مبدل شده و آمار روز افزونی را در این حیطه شاهد هستیم. عرضه محصولات طبیعی و خالص به شکل تضمینی و دست اول از نقاط چایخیز توانسته هم برای خریداران عمده با انتخاب و دسترسی به انواع چای فله و خریداران خانگی بسیار مقرون به صرفه تر بوده و تجربه و درک بهتری را از چای اصیل ایرانی داشته باشند. هم اینک خرید و فروش اینترنتی انواع چای سبز و سیاه لاهیجان از طریق سایت پیش رو در حال انجام بوده و برای خرید چای سبز درجه یک و اعلا فله ای می توان از طریق مشاورین و کارشناسان واحد فروش مجموعه اقدام به ثبت سفارش نهایی نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com