قیمت عمده چای سیاه و سبز ایرانی

قیمت عمده چای سیاه و سبز ایرانی شاید از نظر شما در بازار بسیار متفاوت باشد اما با خرید انواع چای از شمال می توانید از نرخ های تقریبا یکسان آن بهره مند شوید.

آیا از فعالین عرصه چای هستید و به دنبال قیمت عمده چای سیاه و سبز ایرانی هستید؟ آیا می دانستید از طریق بازار چای پیش رو این شرایط فراهم شده تا با توجه به فاصله خود از مناطق چایخیز بتوانید به هر میزان سفارش خود را ثبت و در سریع ترین زمان ممکن آن را دریافت نمایید؟
احتمالا نام چای سیاه برای همه شما آشناتر از سایر چای‌ ها باشد و بخشی از سبک زندگی شما برای آغاز روز و رفع خستگی و حفظ آرامش و کسب انرژی مجدد را شامل شود.
پس از چای سیاه، چای سبز در رتبه بعدی مصرف در دنیا قرار داشته و در کشور ما بیشتر در بین خانواده ها جنبه دارویی داشته و به این دید بیشتر به آن نگاه کرده می شود.
فروش چای بخش عمده ای را در ایران شامل شده که بدین لحاظ قیمت آن از اهمیت بسیاری برای فروشندگان و عرضه کنندگانش برخوردار بوده، با توجه به اینکه امکان تولید چای در ایران و در نقاط خاصی همچون لاهیجان، لنگرود، رودسر، املش، چابکسر، شفت، فومن، چالوس، رامسر وجود داشته این مراکز را می توان نقطه قوتی جهت تامین عمده و در نتیجه کاهش قیمت نهایی و با توجه به کیفیت بالای چای های حاصله دانست.

خواص چای سیاه و سبز :

اما با تمام تفاسیر آیا می دانستید که مصرف درست و متعادل و استفاده از چای طبیعی سیاه و سبز می تواند در حفظ سلامت بدن و لاغری بسیار تاثیر گذار باشند؟
این دو چای در منشاء از یک گیاه و از برگ سبز آن به دست می آیند که فرآیند متفاوت تولید سبب مجزا شدن رنگ آن ها می گردد.
چای سیاه به دلیل اکسیده شدن دارای عطر و رنگ بیشتری است و سبب تقویت حافظه گشته و از لخته شدن خون و ایجاد سکته، پیشرفت آلزایمر، کلسترول، عفونت های پوستی، التهاب و… پیشگیری می نماید.


چای سبز : در تهیه آن اکسایش صورت نمی گیرد و با توجه به حفظ خواص دارای میزان آنتی اکسیدان بالایی بوده که در پیشگیری از سرطان، جوانسازی، لاغری، تقویت استخوان ها، کاهش فشار خون و … نقش مهمی داشته.

فروش چای سیاه و سبز ایرانی:

سایت چای ارگانیک ایرانی با توجه به مستقر بودنش در نواحی چایخیز و با داشتن کارشناسان مجرب در این زمینه طی سال ها تجربه توانسته مرغوب ترین چای سیاه و سبز ایرانی را در تقسیمات سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه به فروش برساند.
قیمت های رقابتی، تازه بودن و سطح کیفی بالا و ارتباط مستقیم با کارخانه های چایسازی از جمله ارجحیت چای ایرانی به سایر چای ها بوده و می توان زین پس تهیه بهترین چای های صادراتی و داخله همراه با این مجموعه تجربه نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com