قیمت خرید عمده چای لاهیجان

قیمت خرید عمده چای لاهیجان از این مرکز فروش راهیست هموار جهت دسترسی هر چه بهتر به انواع چای اصیل ایرانی و کاهش هزینه ها، زین پس طعم واقعی و متفاوت چای را با مجموعه ما تجربه نمایید.

آیا تا به حال پیش آمده که چایی را به عنوان چای لاهیجان خریده باشید و آن توقعی را که داشتید از آن به دست نیاورده باشید؟
به نظر شما عرضه مستقیم چای از این شهر به دست مصرف کننده ها می تواند راهکاری مناسب برای ترویج هرچه بهتر و بیشتر چای تولید داخل باشد؟
نام لاهیجان برای همه ما ایرانی ها نامی آشناست زیرا علاوه بر یک شهر توریستی دارای باغ های چای وسیع و مرکز و پایتخت چای در داخل کشورمان شناخته شده می باشد و این مزیت محبوبیت بیشتری را به آن بخشیده است.
لاهیجان واقع در شرق استان گیلان بوده که کشت و تولید چای از جمله امور کشاورزی مهم در این شهر است و تاجران و بازرگانان و فروشندگان نگاه ویژه ای به این منطقه داشته و یکی از نقاط قوت تولید چای در ایران می باشد.
کیفیت انواع چای های تولید شده در لاهیجان بسیار بالا و دارای عطر، طعم و رنگ بسیار دلچسبی است که باعث شده آن را به عنوان برندی محبوب به خاطر بسپارند، همین امر سبب گشته تا در مواقعی عوامل بسیاری از جمله دخیل شدن واسطه های بسیار در این جریان از کیفیت چای زدوده و آن را با قیمت گزاف به دست مشتریان می رسانند و یا در مواقعی تبلیغات منفی علیه آن به عنوان دیر دم بودن وجه این چای را در بین عموم پایین آورده غافل از آنکه خصلت چای طبیعی دم کشیدن و طی زمان 10 الی 12 دقیقه بوده تا بتواند خواص مفید خود را آزاد نماید.
این چای خالص را شما می توانید پس از دمکشی تا ساعت ها بدون تغییر مصرف نمایید.
آمار های در دسترس مصرف عمده سالیانه چای شمال را در کشور چای با عنوان چای لاهیجان نشان داده و قیمت خرید آن با توجه به کیفیت بالای دارا بوده اندکی بیش از چای شهر های همجوارش می باشد.
چنانچه به دنبال خرید عمده چای لاهیجان با مناسب ترین قیمت می باشید با فراهم شدن شرایط و قرارگیری مرکز مقابل در این شهر و ارتباط مستقیم با کارخانه های مختلف، می توانید از این مزایا بهره جسته و مرغوب ترین و بهترین کیفیت را از این پس در اختیار داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com