فروش چای طبیعی ایرانی بدون اسانس

فروش و تقاضای چای طبیعی و بدون اسانس پیش از قبل مورد استقبال قرار گرفته و جالب است بدانید که نحوه عرضه و خرید چای ایرانی از قدیم تا به امروز به صورت ارگانیک و خالص بوده که خالی از لطف نیست.

محل پیدایش چای را می توان به چین نسبت داد و در هندوستان نیز مورد کشت قرار می گرفته و از طریق این کشور به ایران راه پیدا کرد و هم اکنون پس از گذشت سال ها این صنعت در کشور ما پایدار و توسعه و تولید می گردد و چای ایرانی هم اکنون در کنار سایر رقبای سرسخت با وجود حجم اندک اما باکیفیت بالا به دلیل عدم استفاده از اسانس در حال رقابت می باشد.
چای ایرانی در سه فصل از سال یعنی بهار، تابستان و پاییز و به فاصله هر 45 روز از یکدیگر قابل برداشت بوده که برگ های کوچک و جوان و تازه بالای بوته دارای کیفیت بالاتری به لحاظ عطر و رنگ می باشند و همین امر باعث شده تا چای بهاره نسبت به سایر چین های چای فروش و برتری بیشتری داشته باشد.
بسیاری از افراد در مورد چای معطر اینگونه تصور می کنند که نوع چای اینگونه بوده و حال اینکه این طرز تفکر اشتباه بوده زیرا برگ های چای به صورت کاملا طبیعی رهسپار کارخانه شده و پس از تولید بسته به نوع درخواست بازار اسانس دار یا بدون اسانس به بازار عرضه می گردند.
چای ایرانی از جمله چای های سالم در دنیا است که هم اکنون فروش انواع آن بسیار مورد توجه قرار گرفته و باعث شده تا متقاضیانش با آگاهی از این موضوع در حال افزایش باشند و این در حالیست که قیمت مناسبش نیز به نوعی قابل رقابت و ارزان تر از سایر چای ها می باشد.
جهت بهره بردن از فواید چای توصیه می شود که این نوشیدنی معجزه آسا را کاملا به صورت طبیعی مصرف نموده و جهت طعم دار کردن آن از مواد طبیعی موجود در منزل ائم از هل، زعفران، لیمو، دارچین و … استفاده نمایید و مصرف چای های اسانس دار را به حداقل برسانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com