فروش چای بهاره لاهیجان

فروش چای بهاره لاهیجان آغاز شد. چای سرگل که بهترین نوع چای شمال و با تقاضای بالایی همراه است را به شما فروشندگان و خریداران پیشنهاد می نماییم.

لاهیجان حتما برای فعالین عرصه چای نامی آشنا و مکانی مهم جهت خرید و فروش مرغوب ترین چای ایرانی محسوب می گردد و وجود سندیکای چای در این ناحیه سبب نظارت خاص و ویژه بر سطح کیفی و قیمت های عرضه شده آن می باشد.
چای از جمله محصولات استراتژیک و خاص لاهیجان است و آن را می توان مرهون زحمات فراوان و بی شائبه فردی به نام کاشف السلطنه پدر چای ایران دانست که هم اکنون آرامگاه وی نیز در این شهر بوده و موزه ملی چای نیز در قسمت محوطه آرامگاه او قرار دارد.

 

فصل بهار را می توان یکی از زمان های پرتلاش و پرتکاپو برای چایکاران و کارخانه داران در لاهیجان و سایر نقاط همجوار و چایخیز دانست.
زیرا با توجه به ترد و تازه بودن برگ های چای انتقال سریع (به دلیل اینکه اگر مدت زیادی از چیدن تا تحویل به مراکز چایسازی بگذرد فعل و انفعالات خاص صورت گرفته سبب افزایش دما و سیاه و خراب شدن آن ها می گردد) و کیفیت برگ های چیده شده (یک غنچه و دو برگ انتهایی ساقه) می تواند در طعم نهایی چای بسیار تاثیرگذار باشد.


چین اول چای یا همان چای بهاره با توجه به اوج کیفیت سفارش فروش بسیاری داشته و در مواردی حتی پیش فروش می گردد و با توجه به ارجحیت مصرف چای سیاه در ایران غالبیت تولید به این چای اختصاص داده می شود.
گیاه چای در کشور ما این قابلیت را داشته که پس از هر 45 روز مجدد چیده شود و هر چه به سمت پایانی سال پیش می رویم به قسمت های چوبی چای افزوده می گردد و به طور کل زمان برداشت را می توان به سه چین بهاره، تابستانه و پاییزه اتلاق کرد.
چای بهاره دارای ویژگی عطر، طعم و رنگ بی نظیر و منحصر به فردی بوده و طی تحقیقات و آزمایشات انجام شده رایحه چای لاهیجان بیش از چای سایر نواحی بوده و چنانچه از افرادی هستید که معطر بودن چای برایتان از اهمیت خاصی برخوردار است حتما توصیه می کنیم که این چای را حتما امتحان نمایید.
هم اکنون فروش چای بهاره لاهیجان به صورت اینترنتی در حال انجام بوده و سبب شده تا دسترسی این چای درجه یک برای افرادی که تمایل به تهیه آن چای دارند بیش از پیش آسان گردد و در سایر فصول سال نیز می توان انواع چای ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه را چه جهت فروش در بازار داخلی و صادرات از طریق سایت پیش رو به هر میزان درخواستی تامین نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com