فروش و پخش مستقیم انواع چای ایرانی

چای ایرانی در اکثر نقاط کشور با توجه به چندین دست چرخیدن و با قیمت بالا در بازار شهرهای مختلف در حال عرضه و پخش می باشد، اما خرید و فروش مستقیم انواع چای صرفه جویی در وقت، هزینه ها و دستیابی به بهترین کیفیت را به دنبال خواهد داشت.

تنوع چای در بازار به دلیل استقبال بالا از آن سبب شده تا تقلبات بسیاری بر روی آن انجام پذیرد که می توان به افزودن رنگ، اختلاط با چای های غیر قابل مصرف، افزودن رنگ و اسانس های غیر مجاز اشاره نمود،
که در بسیاری از مواقع کم لطفی برخی افراد در این زمینه حتی سبب خراب شدن وجهه چای ایرانی در اذهان عمومی و کم لطفی به آن می شود.
شناخت چای و ظاهر آن می تواند کمک بسیاری را به شما در خرید آن نماید.
چنانچه چایی طبیعی باشد حتما نیاز به دمکشی خواهد داشت تا بتواند با سپری شدن مدت زمانی خواص و رنگ خود را آزاد نموده و نتیجه دلخواه را نمایان نماید.
خوشرنگ بودن چای ایرانی پس از دم کشیدن و عطر و طعم خوش آن قطعا شادابی و انرژی مضاعفی را به شما می بخشد و چنانچه بتوانید به صورت مستقیم آن را تهیه نمایید قطعا نتیجه بهتری را کسب خواهید نمود.
انواع چای سیاه و سبز ایرانی به لحاظ درجه بندی عبارتند از : سرگل، ممتاز، شکسته، قلم، باروتی و خاکه که فروش و پخش مستقیم آن در طی سال های اخیر با استقبال بیشتر به دلیل اعتماد و مقرون به صرفه بودن افزایش یافته است.
برای طعم دادن به چای نیز توصیه می شود که حتما از مواد طبیعی موجود در منزل همچون هل، دارچین، لیمو عمانی، بهار نارنج و… استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com