فروش و تجارت انواع چای ایرانی

فروش و تجارت انواع چای ایرانی یکی از زمینه های مهم کسب درآمد و اشتغالزایی در مناطق شمال (گیلان و مازندران) محسوب شده و باعث شده تا خرید و تقاضای آن را در سایر کشور ها نیز شاهد باشیم.

در تجارت می توان کالایی را پرسود و پردرآمد دانست که علاقه به مصرف آن در بین مردم عمومیت داشته و تمایل به مصرف آن بیش از سایر کالا باشد که در این مورد می توان به چای اشاره نمود که در انواع نوشیدنی های موجود در بازار به عنوان نوشابه ای سالم نام نهاده شده و مصرف صحیح و درست آن می تواند فواید بسیاری را برای سلامتی بدن به همراه داشته باشد.
کمتر کسی را می توان دید که با نوشیدن یک فنجان چای در پایان یک روز کاری و پر از خستگی مخالف باشد.
این استقبال، تنوع محصول و تعدد تولیدکنندگان در کنار هم سبب ایجاد رقابتی در تولید هر چه با کیفیت تر محصول و به همان نسبت فروش بیشتر را به دنبال خواهد داشت.
آمار استفاده هر فرد ایرانی به طور میانگین 1400 گرم از چای در طول سال بوده و این امر حاکی از استفاده بالای چای در کشور ما را داشته و علاوه بر آن می توان این محبوبیت را علاوه بر ایران در سطح جهانی نیز مشاهده نمود.
کنترل وزن، کاهش فشار خون و منع ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی و… و مصرف دارویی این کالا سبب شده تا علاوه بر نوشیدنی بودن در علم پزشکی نیز حائز اهمیت باشد.
با توجه به وجود گیاه چای در ایران و تولید ان در بازار داخل و شرایط مطلوب پرورشی می توان بهترین و مرغوب ترین انواع چای ایرانی را با طبیعی ترین طعم و رایحه به راحتی خریداری نمود و حال آنکه مراکز فروش بسیاری را می توان مشاهده نمود که به عرضه و توزیع این کالا مشغول می باشند.
تجارت و صادرات انواع چای ایرانی یکی از رایج ترین شیوه های فروش و ارزآوری بوده اما به شرط اینکه در تامین آن مشکلی نبوده و بتوان در هر زمانی آن را با توجه به شناخت بازار هدف در اختیار داشت.
نظر شما در مورد فروش هرچه بهتر و فرهنگ استفاده بیشتر از چای ایرانی چیست؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com