بهترین نوع چای

فروشگاه چای و خرید بهترین نوع چای اصل ایرانی

بهترین نوع چای در ایران کدام است؟ برای اولین بار فرصت خرید بهترین نوع چای اصل ایرانی را با قیمت ارزان و دست اول در بازار ایران تجربه نمایید. فروش عمده و کیلویی انواع چای سبز درجه یک و چای سیاه اعلا و ممتاز بهاره را به شکل فله ای در مرجع پیش رو آغاز گردید.

دلایل علاقه به نوشیدن چای را می دانید؟

 • سریع آماده شدن این نوشیدنی و امکان مصرف در هر زمان و هر مکان
 • دریافت حس خوب پس از نوشیدنش
 • داشتن خاصیت بالا
 • داشتن تنوع در طعم و کیفیت
 • رایحه عالی

اما از نظر هر شخص با توجه به سلیقه و ذائقه بهترین نوع چای می تواند متفاوت و ویژگی های خاصی را داشته باشد. همه گیری مصرف چای تولیدکنندگان را بدان واداشت که برای جذب بیشتر و بهتر، ماهیت ها و جلوه های جدیدی از آن را رونمایی و سبب شد تا چای از خود واقعی آن فاصله و رنگ و لعاب رنگ و اسانس را به خود را بگیرد.

بهترین نوع چای

کارخانه های چای گیلان و تولید انواع چای اصل

موقعیت عالی پرورش و تولید چای در گیلان سبب شده تا کارخانه های چایسازی بسیاری در آن فعالیت نموده و با داشتن قوانین و مقرارت رعایت شده از قدیم همچنان انواع چای اصل و خالص را راهی بازار نمایند. عمده فعالیت کارخانه های چای گیلان از آغاز برداشت چای در بهار شروع و تا پایان برداشت در پاییز ادامه یافته و پس از آن نیز در ارائه چای های تولید شده و فروش آن ها فعال خواهند بود. چای سیاه و چای سبز عمده تولیدات چای گیلان هستند و تنوع درجه بندی خوبی داشته و در نتیجه می توان قیمت های خوب و متنوعی از آن را در اختیار داشت.

بهترین نوع چای

بهترین نوع چای ایرانی کدام است؟

در میان انواع چای ایرانی خالص و طبیعی انتخاب بهترین نوع چای شاید کار سختی باشد چرا که هر یک به نوبه خود در حد کیفیت عالی و کاملا خالص بوده و می توانند گزینه های مطلوب و خوبی برای خرید محسوب شوند. چای سرگل بهاره متعلق به برداشت اولین سری برگ ها از بهترین نوع چای ایرانی لقب داشته چرا که کیفیت بالایی از رنگ و عطر را به شکل طبیعی داشته و از نمونه های چای دارای زر به دلیل برداشت جوان ترین برگ ها و غنچه میانی موجود در آن ها می باشد در نتیجه قیمت بالاتری را نیز دارد.

معرفی چای خوش طعم

یکی از دلایل علاقه به چای خوش طعم بودن این نوشیدنی و تناسب داشتن آن با غالب ذائقه هاست اما خوش طعم بودن چای به مواد افزودنی آن وابسته است یا خود چای می تواند به شکل واقعی خوش طعم باشد؟ افزوده شدن هر ماده افزودنی شیمیایی به چای می تواند مضرات بسیاری را برای مصرف کنندگانش به همراه داشته باشد چنانچه چای اصل و 100% طبیعی را به طرز صحیح دم و استفاده نمایید می توانید خوش طعم ترین چای دنیا را در اختیار داشته باشد و لازم است تا از خرید هرگونه چای حاوی اسانس و رنگ اجتناب نماید. چای طبیعی مزه تلخ و گس داشته و چای های فصل بهار معروف به چای بهاره گزینه های مطلوب تری برشمرده می شوند.

بهترین نوع چای

کدام نوع چای برای خرید بهتر است؟

از مهم ترین ملاک های خرید و انتخاب بهترین نوع چای در بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. آیا می دانید چای های با ظاهر درشت مرغوب تر، سالم تر و با خواص بالاتر هستند؟
 2. چایی که حاوی هیچ افزودنی نباشد.
 3. چای تولید داخل با توجه به اعتماد از خلوص و تازه بودنش
 4. چای بوی ماندگی یا بویی شبیه ادکلن نداشته باشد.
 5. اگر رایحه چای برایتان مهم است چای بهاره و اگر رنگدهی، چای تابستانه و پاییزه
 6. وجود ساقه در چای به رایحه بخشیدن و مطبوع تر نموده چای کمک شایانی می نماید.
 7. هر چه چای وزین و پیچش بیشتر گران تر اما مرغوب تر
 8. چای ایرانی با توجه به عدم سمپاشی در باغات چای از گزینه های عالی خرید هستند.
 9. اگر واژه چای زوددم شنیدید حتما به ماهیت و وجود رنگ در آن شک کنید.

چه چایی بخریم و مصرف کنیم؟

برای خرید بهترین نوع چای در بازار لازم است تا فرد متبحر و متخصصی باشید اما اگر شناخت کافی از چای ندارید لازم است تا مراکز معتبر و تخصصی را برگزنید و این مراکز فعال در نواحی شمال با تخصص بالاتری به چشم می خورند و می توانند فرصت خوب و عالی برای شما جهت خرید چای اصیل و سنتی و 100% خالص باشند. چای ممتاز، چای سرگل و چای قلم لیزری 3 چای تولیدی در شمال ایران با درصد تقاضای خرید و فروش بالا در بازار چای ایران برشمرده می شوند.

فروشگاه چای و عرضه بهترین چای سنتی و محلی گیلان

تعدد فروشگاه چای در سراسر بازار دسترسی به تنوعی از چای ها را برای خریداران فراهم نموده اما فروشگاه چای ایرانی تفاوت شایانی را با دیگر فروشگاه ها دارد چرا که در این فروشگاه عرضه بهترین چای سنتی و محلی گیلان علی الخصوص چای لاهیجان که بسیار مورد اعتماد و توجه قرار دارد را می توان به خوبی مشاهده نمود. با توجه به عرضه مستقیم تمامی سفارشات از عمده و کیلویی می توان قیمت درب کارخانه و زیر قیمت بازار تجربه کرد و بهترین نوع چای دنیا ائم از چای سیاه و چای سبز شکسته، ممتاز، سرگل، قلم، باروتی و خاکه را فله و از بهترین مارک چای خریداری نمود.

بهترین نوع چای

خرید بهترین نوع چای اصل ایرانی

خرید و فروش چای در بازار ایران یکی از معاملات پرتراکنش محسوب می شود چرا که این نوشیدنی برای ما ایرانی ها اهمیت بسیاری داشته و در سبد خرید هر خانواده قرار داشته و از این رو باشد خرید بهترین نوع آن مورد توجه قرار داشته باشد. فروشگاه مجازی و اینترنتی چای ارگانیک ایرانی با شیوه ای مدرن خرید بهترین نوع چای اصل ایرانی را برای خریداران عمده ای و کیلویی چای فراهم نموده و با بستر انجام شده به عنوان بزرگترین مرکز پخش چای شمال از تولید به مصرف توانسته چای اصیل و محلی را در هر نقطه از بازار تهران، شیراز، اصفهان، یزد، کردستان، مشهد و… در دسترس قرار دهد.

دریافت قیمت روز چای سیاه و چای سبز

حتما قیمت چای برای همه شما از خریداران عمده تا خریداران کیلویی چای بسیار حائز اهمیت می باشد. برای دریافت قیمت انواع چای در بازار چه می کنید؟ آیا به گشت و گذار و مراجعه به فروشگاه ها می پردازید؟ آیا می دانید تنها با یک تماس می توان از نرخ روز چای اعلای ایرانی مطلع شد؟ مرجع چای ایرانی با داشتن کارشناسان تخصصی و وجودش در نواحی چایخیز بهترین گزینه کسب اطلاعات و دریافت قیمت روز چای محسوب شده و می تواند علاوه بر ارائه قیمت چای سیاه و چای سبز همواره بهترین نوع چای را عرضه نماید. قیمت انواع چای جهت فروش در بازار و انواع چای صادراتی فله را می توان از این مرکز دریافت نمود.

بهترین نوع چای

فروش بهترین نوع چای در بازار

چای فله، چای کیسه ای (تی بگ)، چای های مارک یا برند از جمله چای های قابل عرضه در بازار می باشند برای اینکه بتوان همراه بهترین نوع چای را در اختیار داشت آیا تنها انتخاب چشمی آن ها راه درستی است؟ شرکت های بسیاری در بازار به بسته بندی و یا واردات چای مشغول هستند اما آیا همه آن ها چای اعلا را به بازار تزریق می نمایند؟ آیا می دانید وجود کارخانه های چایسازی متعدد در نواحی شمالی علی الخصوص گیلان می توانند فاکتور مناسبی برای خرید چای و فروش آن در بازار محسوب شوند؟ مراکز فعال فروش چای در شمال همواره با شیوه مدرن توزیع چای از راه بستر اینترنت و حقیقی توانسته اند گام بزرگی را در صنعت چای ایران و دسترسی به چای اصل داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com