صادرات چای سیاه باروتی ایرانی

آیا برای صادرات نیازمند چای سیاه باروتی و سایر انواع چای ایرانی هستید؟ تنها کافیست تا با ثبت سفارش خود تمامی امور مربوطه را به ما سپرده و بار خود را در سریعترین زمان درب انبار کارخانه تحویل بگیرید.

صادرات بخش مهمی از اقتصاد هر کشور را تشکیل می دهد و چای خشک را می توان یکی از کالاهای سود آور برای کشور های در حال تولید آن دانست مخصوصا که چای سیاه بیشترین حجم صادرات را در دنیا شامل می شود.
ایران نیز با تولید هر چند حجم اندک چای اما در بخش صادرات چای سیاه توانسته به خوبی ظاهر شود و سبب شده تا مشتریان خاص و دائم خود را در این حوزه داشته باشد.
در بسیاری از موارد حتی دیده شده که بسیاری از کشور ها چای سیاه ایرانی را خریداری و پس از انجام فرآوری بر روی آن و قرار دادن در بسته بندی ها و برند های مختلف مجدد وارد کشور ایران می کنند.
چای سیاه ایرانی با دارا بودن کیفیت بالا در تولید و استفاده از مرغوب ترین بر گه های بوته چای دارای بالاترین و بهترین شرایط به لحاظ عطر، طعم و رنگ صد در صد طبیعی بوده و می تواند با حمایت بیشتر بیش از بیش مورد استقبال قرار بگیرد.
چای های سیاه به انواع درجه و رقم تقسیم بندی می شوند که هر یک با توجه به ماهیت و کیفیت دارا بوده کاربرد های فراوانی را علاوه بر نوشیدنی بودن در صنعت دارا می باشند.
چای سیاه باروتی یکی از چای ها با ظاهر ریز و مابین شکسته و خاکه است که به دلیل شباهتش به باروت به این نام خوانده می شود.
کاربرد چای باروتی در صنعت تی بگ سازی و افزایش مصرف مردم از چای کیسه ای بسیار بالا گرفته و به دلیل درشت تر بودنش از چای خاک و مرغوبیت بیشترش امروزه جایگزین چای خاک گردیده است.
صادرات چای سیاه باروتی ایرانی نیز سهم خاص خود را دارا بوده و چنانچه به دنبال آن با هر کیفیت و هر تناژی و رنج قیمتی مناسب هستید می توانید با ما همراه شده تا تجربه و سود خوبی را کسب نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com