صادرات چای سیاه ایرانی

تولید چای سیاه در ایران در اولویت نسبت به چای سبز قرار دارد و بیشترین موقعیت و سهم را در صادرات نزد تاجران و بازرگانان و کشور های هدف دارا می باشد، لذا فروش کلکسیونی از بهترین انواع چای های ایرانی با قیمت های رقابتی فراهم آمده تا تجارت خوب و پرسودی را از این طریق تجربه نمایید.

کشور های قدرتمندی در عرصه تولید و صادرات چای از جمله ژاپن، هند، کنیا با توجه به اقتضا و تقاضای بازار نقش بسزایی در این صنعت و ایجاد تنوع در آن داشته و از این رو سالانه حجم بالایی از جابه جای چای در دنیا و متعاقب آن درآمد زایی را با خود به همراه دارند.
کشور ایران نیز با توجه به تولید چای در نواحی خاص و محدود توانسته در این عرصه دستی داشته و در طول سال حجمی از تولید انواع چای خود علی الخصوص چای سیاه را به کشور های حاشیه خلیج فارس و برخی از کشور های اروپایی صادر نماید.
قیمت و کیفیت دوپارامتر مهم در صادرات محسوب می شوند، زیرا برخی از کشور ها طالب چای ارزان و برخی طالب چای باکیفیت می باشند که بر همین مبنا سخت گیری های خاصی را نیز جهت ورود چای به مناطق خود اعمال می نمایند که می توان به الزام به تاییدیه بهداشت و استاندارد اشاره نمود.
با توجه به درخواست کشور های هدف چای سیاه ایرانی را می توانید به صورت تناژ در تنوعی از ممتاز، شکسته، قلم، باروتی، خاکه و به صورت سورتینگ شده در حداقل زمان با مدارک و مجوز های لازم در اختیار داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com