صادرات چای سیاه ایرانی به ترکیه

صادرات چای سیاه ایرانی به ترکیه سالیانه بخش مهمی از فروش و اهمیت به ارزآوری را در بر دارد، پس در اختیار داشتن کیفیت و قیمت مناسب می تواند کمک بسیاری را برای فعالین این عرصه به همراه داشته باشد.

علاقه به نوشیدن چای را نمی توان فقط به مردم کشور ما عمومیت داد، در تمام دنیا این نوشیدنی یکی از کالاهای درآمدزا و محبوب به شمار رفته و نحوه سرو آن نیز در جای جای دنیا متفاوت و با آداب و رسوم خاص و مخصوص به همان منطقه می باشد.
چای سیاه در میان سایر انواع چای های موجود در بازار بسیار پرتقاضا تر بوده و همین امر سبب شده تا بیشترین حجم صادرات را نیز در این بخش شاهد باشیم.
چای ایرانی در طی سال های اخیر با توجه به اطمینان از ارگانیک بودنش بسیار مورد توجه قرار گرفته و با توجه به بیشترین حجم تولید به چای سیاه می توان آن را یکی از نقاط سودآور تلقی نمود.
چای سیاه ایرانی بر حسب کیفیت، نرخ و نوع درخواست توسط بازار متفاوت بوده و انواع مختلفی را شامل می شود و عرضه فله ای چای در زمینه صادراتی در کیسه های 20 الی 25 کیلویی یکی از رایج ترین شیوه ها می باشد.
علاقه به نوشیدن چای در کشور های همسایه و همجوار ایران یکی از نقاط مثبت جهت صادرات چای ایرانی شمرده می شوند و با شناخت بازار هدف و شناخت هر چه بیشتر ذائقه در این نقاط می توان با قدرت بیشتری بر روی این بازار ها تمرکز گرفت و افزایش شمار مشتریان و طالبان را شاهد بود.
کشور ترکیه و عراق را می توان از طرفداران قدیمی چای سیاه ایرانی دانست بنابراین دسترسی راحت به چای مرغوب ایران و انجام امور صادراتی از جمله موارد مهمی بوده که هم اکنون تمامی این شرایط از طریق مجموعه مقابل فراهم شده و کافیست تامین و ارائه مدارک مورد درخواست را به ما سپرده و تجارت موفق و پرسودی را تجربه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com