قیمت آنلاین چای

دریافت قیمت آنلاین چای ایرانی در بازار

قیمت آنلاین چای را چگونه و از کجا دریافت می نمایید؟ دریافت قیمت آنلاین چای ایرانی در بازار با توجه به افزایش قیمت برای افراد فعال در فروش چای، نمایندگی ها، تجار و… بسیار اهمیت دارد. برای خرید عمده و کیلویی چای مرغوب در بازار تهران و سراسر ایران همواره راهکار های خوبی از سمت مراکز فعال و تخصصی چای اندیشیده می شود.

برای خرید چای چه نکاتی برای شما در اولویت قرار دارند؟ اگر از فعالین حیطه چای ایرانی در بازار تهران و … هستید قیمت روز چای را از کجا مطلع می شوید؟

قیمت آنلاین چای

چای ایرانی در بازار

با توجه به تولید و عرضه چای ایرانی از نواحی شمالی یعنی دو استان گیلان و مازندران لذا فعالین بسیاری را همانند نمایندگی های فروش، چای فروشی ها و.. در بازار مشاهده می کنید. درخواست و تقاضای خرید چای ها با توجه به سلایق و مشتریان متفاوت بوده و چای ایرانی در بازار در حال رقابت با نمونه های وارداتی بوده و تا سال ها پستی و بلندی های بسیاری را متحمل و هم اکنون متقاضیان بسیاری را با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسبش دارا می باشد.

افزایش قیمت چای

افزایش قیمت چای در برهه های زمانی مختلفی قابل مشاهده است اما با توجه به محبوبیت و دسترسی شامل قیمت ها بسیار بالایی نمی باشد. عوامل بسیاری می توانند در افزایش قیمت چای موثر باشند و این فاکتور گاها انسانی و گاها با توجه به روند طبیعی افزایش و تورم های موجود می باشد از عامل های مهم در این حیطه می توان به :

 • دستکاری و سوء استفاده از اختلاط و گران فروشی
 • نوع چای
 • میزان دست چرخیدن ها
 • میزان واردات
 • فصول مختلف برداشت
 • نوع چای ها
 • حجم های خریداری شده
 • هزینه های حمل
 • میزان محصول به دست آمده در هر فصل و… اشاره نمود.

بهترین انواع چای ایرانی

کدام چای مرغوبیت بیشتری دارد؟

چای ها با توجه به مغوبیتی که دارند رده بندی و ارزش گذاری می گردند. چای برداشت بهاره ارزش قیمتی و کیفی بالایی داشته و در رده بندی به ترتیب کیفیت و قیمت می توان از

 • چای سرگل (زرین)
 • چای ممتاز
 • چای قلم
 • چای شکسته
 • چای باروتی
 • چای خاکه

اشاره نمود که چای ملقب به چای لاهیجان و تولید این منطقه به عنوان برند بودن پرتقاضا ترین چای در بازار ایران را شامل می شود.

قیمت آنلاین چای

دریافت قیمت آنلاین چای ایرانی در بازار

کارخانه های چایسازی شمال ایران همواره بهترین چای درجه یک و اصل را تولید و روانه بازار می کنند که قیمت بسیار مناسبی را نیز دارا می باشند به نظر شما آیا این فرصت، وقت مناسب برای عرضه چای مرغوب و فرهنگ سازی استفاده از آن نیست؟ آیا می دانید که مرجع چای ارگانیک ایرانی در لاهیجان همواره ارزان ترین قیمت رقابتی را به شما ارائه می نماید. جهت دریافت قیمت آنلاین چای ایرانی در بازار همواره بهتر است تا با این مرکز معتبر و کارشناسان آن در تماس باشید.

قیمت چای سیاه ایرانی 99 در بازار

قیمت های مربوط به برداشت بهاره بوده و پیشنهاد ما به شما در زمان خرید تماس با کارشناسان واحد فروش و دریافت قیمت روز چای می باشد.

نام چای قیمت مصرف کننده (تومان)
چای سیاه سرگل ایرانی 80000
چای سیاه ممتاز ایرانی 75000
چای سیاه شکسته ریز ایرانی 60000
چای سیاه شکسته درشت ایرانی 60000
چای سیاه قلم لیزری ایرانی 60000
چای سیاه قلم لیزری ایرانی 70000
چای سیاه دستی 150000

قیمت آنلاین چای

خرید بهترین چای سنتی با نازل ترین قیمت بازار

چای سبز و چای سیاه از مهم ترین تولیدات چای سنتی در ایران هستند و می توان تنوع خوبی از این چای ها با توجه به فصول مختلف برداشت و کشت در نقاط مختلف شمالی شاهد بود. چای خوش طعم و خوش رنگ شمالی به طبیعی ترین شکل ممکن این خواص را از خود نمایان و می توان خوش رایحه ترین چای ها را در انواع چای بهاره و خوش رنگ ترین را در چای تابستانه و پاییزه مشاهده نمود. برای خرید بهترین چای سنتی و دریافت قیمت آنلاین چای و به روز می توان نرخ کیلویی و عمده آن را از معتبرترین مراکز تخصصی چای در نواحی شمالی تجربه نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com