خرید چای ممتاز درجه 1 شمال

خرید چای ممتاز درجه 1 شمال به صورت ویژه و تضمینی در حجم عمده و جزیی با قیمت رقابتی فروش چای در سراسر ایران آغاز شد این یک فرصت استثنایی علی الخصوص برای خریداران کلی چای محسوب می شود.

شما کدام چای را به جهت خرید می پسندید ؟ آیا تنها قیمت چای برایتان اهمیت داشته و یا کیفیت و درجه 1 بودن نیز از موارد قابل توجه شماست؟


چای ممتاز شمال یک چای درجه 1 و مرغوب با عطر و طعمی بی نظیر است که یک چای پرتقاضا در میان سایر انواع چای های شمال به حساب می آید و هرچه پیچش دانه های این چای بیشتر باشد نرخ آن نیز بالاتر خواهد بود.


بوته چای از جمله گیاهانی است که هرساله باید مورد هرس قرار گیرد زیرا ارتفاع آن می تواند تا 8 متر نیز برسد.
برگ های چای قسمت اقتصادی و مهمی شمرده می شوند که نوع و نحوه چیدن آن ها می تواند در تعیین نقش نهایی یعنی کیفیت چای حاصله بسیار حائز اهمیت باشد.


پس از چیدن و قرار گرفتن چای ها در زنبیل های مخصوص چای در شمال چای ها راهی کارخانه جهت تعیین مرحله سرنوشت ساز می شوند در آنجا پس از دسته بندی به درجه 1 و 2 توسط کارشناسان مراحل آماده سازی را طی می نمایند که در این جا مراحل ایجاد چای سیاه و سبز از یکدیگر مجزا بوده و چای های آماده در آخر از الک های خاص عبور داده شوند که چای ممتاز با عنوان چای اعلاء حجم سفارش بالایی را داشته و بیشترین تمرکز نیز بر روی تولید این چای قرار داده می شود به طوری شاهد پیش سفارشات بالا جهت خرید این چای حتی قبل از تولید می باشیم.
چای ها هر چه شکسته تر باشند مدت زمان کمتری را به جهت دمکشیدن نیاز دارند و هر چه درشت تر باشند مانند چای قلم زمان بیشتری را برای این کار به خود اختصاص می دهند، اما هرچه اندازه دانه چای بزرگتر باشد خواص آن بهتر و بیشتر خواهد بود.


در شمال امکان برداشت چای در سه فصل بهار و تابستان و پاییز به فاصله هر 45 روز از برداشت اولیه وجود داشته و بازار پرتکاپویی را می توان در تمامی برهه های سال در نواحی چایخیز شمال مشاهده نمود.
خرید های کلی برای بسیاری از بنک داران و عمده فروشان از جمله عوامل مهم در کسب سود بالاتر و جذب مشتری بیشتر و پرداخت هزینه نهایی کمتر خواهد داشت، بنابر این توجه به این نکته و رعایت نکات مدنظر می تواند خرید خوب و تداوم داری را در پی داشته باشد و این چرخه می تواند هم به نفع تولیدکننده، فروشنده و خریدار باشد.
حال اگر به دنبال خرید و تامین چای ممتاز درجه 1 شمال هستید خرید اینترنتی و مستقیم این چای از نقاط چایخیزی همچون لاهیجان با وجود تامین کنندگان دست اول آغاز گردیده و در هر زمان می توانید با ارائه برگه و لیست سفارشات خود از چای فله و بسته بندی شمال با عنوان چای طبیعی و ارگانیک بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com