توزیع چای ممتاز شمال در سراسر ایران

توزیع چای ممتاز شمال چای پرتقاضا و باکیفیت به لحاظ عطر، طعم و رنگ در سراسر ایران فراهم شد. قیمت های خرید رقابتی را با مجموعه چای ارگانیک تجربه نمایید.

سراسر ایران را می توان با توجه به نوع شرایط آب و هوایی و خاک منطقه مستعد برای کشت محصولات مختلف دانست، به طوری آوازه آن شهر با نوع محصول کشت شده در آن آمیخته شده و با آن شناخته تر می شود.
چای از جمله محصولات باغی است که در ایران تنها در نواحی خاصی از شمال مورد کشت و کار قرار می گیرد و توزیع آن در سراسر ایران از این مناطق صورت می پذیرد.
با آغاز زمان چیده شدن برگ های چای تب و تاب خاصی را در این منطقه های شمالی می توان مشاهده نمود.
برگ های مرغوب چای پس از چیده شدن رهسپار کارخانه می شوند و در آنجا توسط کارشناسان کارآزموده بر حسب درجه بندی از کشاورزان خریداری می شوند و برای خشک شدن بر حسب تولید چای سیاه یا سبز مراحل مختلف آماده سازی را طی می نمایند در مراحل انتهایی از الک ها و غربال های خاصی عبور داده می شوند تا سرنوشت نهایی آن ها رقم بخورد.
در بین چای ها چای سرگل که محدودیت تولید در اولین چین را داشته و قیمت بالاتری را نسبت به سایر چای ها دارا می باشد، پس از آن چای ممتاز را داریم که در طول سال متقاضیان بسیاری را داشته و بیشترین حجم توزیع و فروش را در طول سال در بازار داخل کشور بر روی آن شاهد می باشیم.
حال توزیع مستقیم چای ممتاز اعلاء در سراسر بازار ایران شرایط خوب فروش را برای افراد مستعد در این حرفه فراهم نموده است.
این چای طعم متعادلی از تلخی و گسی را دارد و پس از دمکشی بیشتر توقع شما از یک چای اصیل را برآورده می نماید.
ناگفته نماند که شرایط رشد یعنی خاک و آب و هوای منطقه به لحاظ ارتفاع و یا جلگه بودن در طعم و رنگ به دست آمده چای بسیار مؤثر می باشد.
آیا انتخاب یک چای خوب با داشتن تمام خصوصیات مثبت برایتان اهمیت دارد یا نه حاضرید کیفیت را فدای قیمت نموده و یک چای ارزان را خریداری نمایید؟
ملاک و توقع شما در زمان خرید از یک چای چیست؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com