توزیع عمده چای شمال در شهر های ایران

شاید تهیه و خرید چای شمال مرغوب و دست اول در شهر های مختلف ایران چندان میسر نباشد و شما مجبور باشید آن را با صرفه هزینه های بالا و چندین دست چرخیدن مهیا نمایید، اما با توزیع مستقیم و عمده آن می توان سودآوری خوب و در راستای آن رضایت هرچه بیشتر مشتریان را کسب نمود.

کشور ما ایران به دلیل قرار گیری در موقعیت خاص دارای منطقه های مختلف آب و هوایی است که سبب شده تا در هر نقطه گیاهان خاص و متفاوت اجازه رویش پیدا کنند.
بوته چای از جمله گیاهان خاص با قابلیت رشد در مناطق خاصی از شمال کشورمان بوده و نمی توان آن را در سایر شهر ها کشت و تولید نمود.
با توجه به این امر بسیاری از مردم در این استان ها مشغول به فعالیت در این زمینه یعنی چایکاری بوده و می توان تعدد مراکز تولید و یا کارخانه ها را که به تولید انواع چای می پردازند را مشاهده نمود.
با آغاز فصل بهار و از اواسط اردیبهشت چیدن چای آغاز و هر 45 روز این کار تکرار شده و تا آبان ماه پایان می یابد و در زمستان به دلیل چوبی شدن ساقه ها و استراحت دادن به بوته متوقف می شود.
توزیع عمده چای از کارخانه ها در تمام طول سال امکانپذیر بوده و با توجه به وجود فاصله شهر های ایران شاید امکان تأمین مستقیم آن برای بسیاری که تمایل به مصرف این چای را دارند فراهم نباشد، اما امروزه با وجود دنیای مجازی و دسترسی راحت به مراکز تولید و فروش می توان به راحتی هر کالای مورد نیاز را در سریعترین زمان ممکن و با حداقل هزینه در اختیار داشت که از جمله این شرایط فراهم شده را می توان برای چای مرغوب شمال نیز مشاهده نمود.
انواع چای شمال از هم اکنون در تمام شهر های در دسترس خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com