بازار فروش چای لاهیجان ارگانیگ

بازار فروش چای لاهیجان بهترین موقعیت جهت خرید انواع چای طبیعی و ارگانیک ایرانی بوده و مرغوبیت چای این منطقه بارها طی آزمایشات و تحقیقات مختلف به تایید رسیده است.

آیا می دانستید که گیاه چای اگر هرس نشود می تواند تا ارتفاع 8 متر هم رشد کرده و به یک درخت تبدیل شود؟
جهت جلوگیری از این اتفاق در پاییز بوته های چای را مورد هرس قرار می دهند تا از رشد بیش از حد آن جلوگیری نمایند و گیاه بتواند عمل آوری بهتری را به همراه داشته باشد.
عمر مفید هر بوته چای جهت محصول بهینه 50 سال بوده و پس از این مدت سیر نزولی را سپری می نماید و باید در طی این مدت بتوان این باغات را احیاء نمود.
بازار فروش چای با توجه به علاقه وافر مردم به نوشیدن و استفاده از آن همیشه داغ و پرتقاضا بوده و نوسانات قیمتی آن اگر شامل اتفاقاتی همچون خشکسالی و بلایای طبیعی غیر معمول نشود چندان فاحش نبوده و در دسترس عموم افراد و اقشار قرار دارد.
شهر لاهیجان در شمال کشور ما از جمله نقاط قوت کشت و تولید چای داخلی بوده و می توان چای های ارگانیک با عطر و طعم و رنگ صددرصد طبیعی را در این ناحیه جستجو نمود.
وجود باغات چای در سطح گسترده و آب و هوای مناسب سبب شده تا لاهیجان را نسبت به سایر نقاط همجوار خاص نموده و با توجه به وجود کرک بر روی برگ های چای این منطقه می توان چای های با رایحه خوش تر را در لابه لای سایر انواع مشاهده نمود.
چای های ارگانیک دارای خصوصیات ویژه ای از جمله پرورش در محیطی بدور از آفات و سموم و عدم استفاده از هرگونه اسانس و رنگ بوده و این موارد وجه تمایز آن با چای های دیگر است ضمن اینکه خواص بسیاری همچون از بین بردن استرس، خستگی، پیشگیری از لخته شدن خون و هزاران مورد مثبت دیگر را به همراه دارد.
بازار فروش چای در لاهیجان همیشه داغ بوده و وجود زیبایی خاص بوته چای و مختص شدن آن تنها به نواحی ویژه ای از استان گیلان و مازندران باعث شده تا مسافران بسیاری جذب آن شده و اقدام به تهیه چای های ارگانیک و خالص نمایند.
امروزه جهت تامین چای سردرگمی در بازار ها به شیوه سنتی و قدیم نتیجه مطلوبی را در بر ندارد ضمن اینکه فرد باید زمانی را بابت آن تلف و هزینه مازادی بپردازد، بنابراین با توجه به بعد مسافت و اتلاف وقت دسترسی آسان به بازار فروش چای لاهیجان می تواند نتایج مطلوبی را برای خریداران چه در بخش داخل و چه صادرات به همراه داشته باشد چه بسا که با رضایت از این شیوه طرفداران و مشتریان آن همچنان رو به افزایش می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com