خرید اینترنتی چای

انواع چای ایرانی با بهترین قیمت و کیفیت در بازار

انواع چای ایرانی با بهترین کیفیت و داشتن قیمت مناسب در حال تولید و روانه شدن به بازار مصرف می باشند. امروزه دسترسی راحت به تنوعی از چای با وجود سایت ها و خرید اینترنتی به راحتی امکانپذیر گردیده است. انواع چای ایرانی مرغوب و درجه یک را به صورت فله و بسته بندی های متنوع از طریق مرکز فروش چای ایران در اختیار داشته باشید.

چای از دسته محصولات پرمصرف در تمامی جوامع بوده و هست و به صورت های مختلف و با آداب و رسوم خاصی در فرهنگ های مختلف مصرف می گردد. در ایران این موقعیت مناسب وجود دارد تا بتوان بهترین انواع چای ایرانی سالم و طبیعی را در دسترس داشت.

بهترین انواع چای ایرانی

انواع چای ایرانی

 • چای سنتی سیاه
 • چای سبز
 • چای سفید
 • چای ترش (چای قرمز)

انواع چای ایرانی در بازار

تفاوت انواع چای

چای سیاه، سبز و سفید در منشاء با هم یکی و همگی از برگ سبز چای ایجاد می شوند و فقط نحوه تولید آن ها و خواص و رنگی که دارا می باشند آنها را از یکدیگر متمایز ساخته است و در ایران تنها در بخشی از نواحی شمال و دو استان گیلان و مازندران پرورش و تولید می شوند. چای ترش از مابقی چای ها متفاوت بوده و از گیاه مالواسه یا ختمی ایجاد می شود و در مناطق گرمسری همچون سیستان و بلوچستان پرورش می یابد.

انواع چای ایرانی بهترین کیفیت

چای سیاه ، سبز و سفید از برگ های گیاه چای طی مراحل خاص در کارخانه حاصل می شوند.

بهترین انواع چای ایرانی

چای ترش حاصل خشک کردن کاسبرگ های این گیاه می باشد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت انواع چای ایرانی

 • نوع چای
 • طبقه بندی چای
 • عوامل جوی حاکم بر منطقه در سال
 • میزان عرضه و تقاضا
 • فاصله های موجود شهر ها از یکدیگر
 • دست به دست شدن
 • شیوه خرید

قیمت انواع چای ایرانی

کدامیک از انواع چای ایرانی برای لاغری مناسبند؟

در بین چای های نام برده چای سبز و چای ترش جهت لاغری مناسب تر از سایر چای ها می باشند. اما از یاد نبرید که هیچ چایی به تنهایی نمی تواند سبب لاغری شود مگر اینکه در کنار آن تحرک و ورزش را از یاد نبرید و چای را به صورت خالص بدون شیرین کننده مصنوعی میل نمایید.

انواع چای ایرانی برای لاغری

قیمت خرید انواع چای ایرانی

با توجه به اینکه قیمت چای ها متفاوت و دسترسی مستقیقیم به آن ها شاید برای بسیاری از فروشندگان و متقاضیان وجود نداشته باشد لذا از طریق مجموعه چای ارگانیک ایرانی این شرایط فراهم گردیده تا سفارشات مختلف شما محترمین در حجم های عمده و جزیی مستقیم از کشاورزان و تولید کنندگان و از درب کارخانه ارسال گردد تا بتوانید به قیمت های دست اول دست پیدا نمایید. حال جهت اطلاع از قیمت هر یک از چای ها در هر زمان می توانید از طریق کارشناسان سایت اقدام نموده و با دریافت لیست قیمت و بررسی آن سفارشات خود را جهت خرید به ثبت برسانید.

قیمت خرید انواع چای ایرانی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم خوشحال
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09113462484
شماره موبایل: 09331347069
پست الکترونیکی: maryam_khoshhal490@yahoo.com